The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

ZephX

Member
Μηνύματα
401
Likes
198
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Azerbaijan/Bhutan
Άντε με το καλό να μας έρθεις (για όποιο λόγο και αν έρχεσαι χεχε)
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Τον Μπιμπίλα τον μάθαμε, ΤΗΝ ... μπιμπίλα την ξέρει κανείς? :xmas_wink:
Μπιμπίλα είναι μια τεχνική για ιδιαίτερα ένας ανθεκτικός δαντέλλα κατασκευασμένος από μια σειρά κόμβοι και βρόχοι. Η μπιμπίλα μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να κάνει το τρόχισμα δαντελλών καθώς επίσης και doilies, περιλαίμια, και άλλα διακοσμητικά κομμάτια.

Μπιμπίλα
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου

Aria_C

Member
Μηνύματα
318
Likes
112
Επόμενο Ταξίδι
Στ' αυγά μου :(
Ταξίδι-Όνειρο
Υποσαχάρια Αφρική
Μπιμπίλα είναι μια τεχνική για ιδιαίτερα ένας ανθεκτικός δαντέλλα κατασκευασμένος από μια σειρά κόμβοι και βρόχοι. Η μπιμπίλα μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να κάνει το τρόχισμα δαντελλών καθώς επίσης και doilies, περιλαίμια, και άλλα διακοσμητικά κομμάτια.

Μπιμπίλα
Μία τεχνική για ιδιαίτερα ένας ανθεκτικός δαντέλα... Σε ωραία ελληνικά έγινε η μετάφραση! :xmas_cheesygrin:
Εγώ πάλι μπιμπίλα ήξερα αυτήν των μωρών... αλλά όσο ζει κανείς μαθαίνει :xmas_lol:
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.921
Likes
10.047
Μία τεχνική για ιδιαίτερα ένας ανθεκτικός δαντέλα... Σε ωραία ελληνικά έγινε η μετάφραση! :xmas_cheesygrin:
Εγώ πάλι μπιμπίλα ήξερα αυτήν των μωρών... αλλά όσο ζει κανείς μαθαίνει :xmas_lol:
πιπίλα είναι αυτή που λες! :xmas_cheesygrin:
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.438
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
η νέα διαφήμιση της Zubrowka :)
 
Last edited by a moderator:
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Μία τεχνική για ιδιαίτερα ένας ανθεκτικός δαντέλα... Σε ωραία ελληνικά έγινε η μετάφραση! :xmas_cheesygrin:
Εγώ πάλι μπιμπίλα ήξερα αυτήν των μωρών... αλλά όσο ζει κανείς μαθαίνει :xmas_lol:
Ναι, αυτές οι αυτόματες μεταφράσεις είναι όλα τα λεφτά! Ακόμα θυμάμαι τις οδηγίες προγραμματισμού ενός ηλεκτρονικού ξυπνητηριού που μετέφρασε το "..to set the alarm clock at 8 pm" σε "..για να προγραμματίσετε το ξυπνητήρι σε ώρα 8 πρωθυπουργός"
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.863
Likes
7.095
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Ναι, αυτές οι αυτόματες μεταφράσεις είναι όλα τα λεφτά! Ακόμα θυμάμαι τις οδηγίες προγραμματισμού ενός ηλεκτρονικού ξυπνητηριού που μετέφρασε το "..to set the alarm clock at 8 pm" σε "..για να προγραμματίσετε το ξυπνητήρι σε ώρα 8 πρωθυπουργός"
:haha::haha::haha:
έλεος!!!
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.541
Μηνύματα
900.433
Μέλη
39.278
Νεότερο μέλος
samontaz

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom