The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Τριπυ καλα να περασεις στας Λονδρας κ ολα καλα ευχομαι:xmas_wink:
Εντωμεταξυ να ξανασχολιασω αυτη τη Νεραιδα ...μου εχει κινησει τρελα την περιεργεια ..αλλα ειναι 2,5 ωρες απο μανη ρε γμτ
Κατω στα μερη μας ψαροταβερνες θα βρεις ,σουβλατζιδικα και κρεατοταβερνες με τα κλασσικα πιατα.
Απο τιμες τι λεει Νεντελια?Την πληρωνεις ακριβα τη γκουρμεδια?
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.281
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
Τριπυ καλα να περασεις στας Λονδρας κ ολα καλα ευχομαι:xmas_wink:
Εντωμεταξυ να ξανασχολιασω αυτη τη Νεραιδα ...μου εχει κινησει τρελα την περιεργεια ..αλλα ειναι 2,5 ωρες απο μανη ρε γμτ
Κατω στα μερη μας ψαροταβερνες θα βρεις ,σουβλατζιδικα και κρεατοταβερνες με τα κλασσικα πιατα.
Απο τιμες τι λεει Νεντελια?Την πληρωνεις ακριβα τη γκουρμεδια?
φαγητο να σκασεις μαζι με αρκετο κρασακι μας ερχεται γυρω στα 18-20 ευρω συνηθως.. γλυκα και λικερ κερναει στο τελος, εκτος αν θες κατι διαφορετικο :xmas_mrgreen:
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.159
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
φαγητο να σκασεις μαζι με αρκετο κρασακι μας ερχεται γυρω στα 18-20 ευρω συνηθως.. γλυκα και λικερ κερναει στο τελος, εκτος αν θες κατι διαφορετικο :xmas_mrgreen:
Καλά ρε ψαράκι μαζί πηγαίνουμε....????:haha::haha::haha:
Και να διευκρινίσουμε όχι το αρκετό κρασάκι για μας είναι λίγο παραπάνω από το μέσο όρο....
Πάντως τα παιδιά που έχουν την ταβέρνα δεν την πλασάρουν ως γκουρμεδιά, περισσότερο παραδοσιακές συνταγές λίγο πειραγμένες και επηρρεασμένες από Βόρεια Ελλάδα, Κρήτη, Ανατολή...
Όχι επειδή ο Παντελής είναι και φίλος μου αλλά όποιον έχω πάει φιλοξενούμενο έχει ενθουσιαστεί...αφού μου ξανάρχονται για να τους πάω εκεί....:xmas_cheesygrin:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Που ειναι βρε κοριτσια ο Αγιος Νικολαος ?Για θυμιστε μου...στο δρομο που οδηγει προς την Πουντα για το φερυ?
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.281
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
Που ειναι βρε κοριτσια ο Αγιος Νικολαος ?Για θυμιστε μου...στο δρομο που οδηγει προς την Πουντα για το φερυ?
Ιστοσελίδα Αγίου Νικολάου Βοιών - Δορυφορικός Χάρτης

Οχι, ειναι μετα τη Νεαπολη.....ιδανικη εποχη για επισκεψη καλοκαιρακι για να επισκεφτεις και το απολιθωμενο δασος και να ριξεις μια βουτιτσα στα γαλαζια νερα εκει διπλα :xmas_lol:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Θενκς ψαρακι!Πραγματικα ειναι καλη ευκαιρια για μονοημερη απο Μανη.Ουτε κατω απο Νεαπολη εχουμε παει...και για απολιθωμενο δασος δεν γνωριζα τιποτα.
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.159
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Θενκς ψαρακι!Πραγματικα ειναι καλη ευκαιρια για μονοημερη απο Μανη.Ουτε κατω απο Νεαπολη εχουμε παει...και για απολιθωμενο δασος δεν γνωριζα τιποτα.
Οπότε το καλοκαίρι σε περιμένουμε...έχουμε και κάτι μυστικές παραλίες...όλα τα λεφτά...είχε πει κάποτε το ψαράκι θα τις ανεβάσει αλλά μπαααα....
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.189
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Τριπυ καλα να περασεις στας Λονδρας κ ολα καλα ευχομαι:xmas_wink:
Ευχαριστω! Λοιπον το απογευμα προς βραδακι φευγω... Επειδη δεν γνωριζω ποτε θα εχω προσαβση στο ιντερνετ και ποσο ελευθερο χρονο θα εχω, να σας ευχηθω απο τωρα Καλες Γιορτες!!!
Θα γυρισω μεσα Μαρτη, εκτος κι αν γινουν εκλογες θα ερθω εκεινο το ΣΚ για να ψηφισω (οχι, την ψηφο μου ουτε τους την χαριζω, ουτε την πετω)...

Μεχρι τοτε, Have fun and sex kids!
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.541
Μηνύματα
900.420
Μέλη
39.278
Νεότερο μέλος
samontaz

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom