The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

GTS

Member
Μηνύματα
7.015
Likes
20.224
Μμμμμ,:xmas_rolleyes: ωραία ιδέα μου έβαλες...έχω αφήσει στη μέση και το White Ribbon...
Είσαι γνωστή παράφρων....ελπίζω να μην έχεις κανά τσεκούρι η κανά αλυσοπρίονο στο σπίτι...:xmas_twisted:

Και φυσικά αφιέρωμα σε καλτ ελληνικές ταινίες 80s με Πάνο Μιχαλόπουλο κτλ. Δραματικές, όχι Ρόδες Τσάντες....πιο πολύ γέλιο βγάζουν οι πρώτες άλλωστε.
 
Last edited by a moderator:

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.281
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
μην αρχισετε να ανταλλασετε συνταγες εδω, θα μας πιασει λιγουρα και ουτε υλικα για τοστ δεν εχω εδω...
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.281
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
:xmas_redface::xmas_redface:
Χρωστάω κέρασμα ουζάκι και χταποδάκι στα μέρη μας....
ρε το ουζακι το σκαφτομαι και εγω με τον καιρο που εχει σημερα....ελπιζω να εχει καλο καιρο τις γιορτες να ξεκινησουμε το 2012 με ωραιο τροπο!!!:xmas_mrgreen:
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.159
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
μην αρχισετε να ανταλλασετε συνταγες εδω, θα μας πιασει λιγουρα και ουτε υλικα για τοστ δεν εχω εδω...
έλα να σου κάνω το τραπέζι πήρα υλικά για τοστ φρεσκότατα...:xmas_cheesygrin:

ρε το ουζακι το σκαφτομαι και εγω με τον καιρο που εχει σημερα....ελπιζω να εχει καλο καιρο τις γιορτες να ξεκινησουμε το 2012 με ωραιο τροπο!!!:xmas_mrgreen:
κι εγώ το ελπίζω...είναι ο μόνος λόγος να κάνω το μακρύ ταξίδι στη μαμά πατρίδα...και ο Παντελάκης βεβαίως βεβαίως....:xmas_cheesygrin:
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.189
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
κι εγώ το ελπίζω...είναι ο μόνος λόγος να κάνω το μακρύ ταξίδι στη μαμά πατρίδα...και ο Παντελάκης βεβαίως βεβαίως....:xmas_cheesygrin:
Ο Παντελακης ειναι αυτος που σε ρωτα "τι χαμπαρια;" και του απαντας "τα ιδια Παντελακη μου, τα ιδια Παντελη μου."
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.159
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Ο πρώην Πρόεδρος του (Μ)ΠΑΟΚ? :xmas_eek:
Όχι καλέ...ο Παντελάκης είναι μακράν η καλύτερη ταβέρνα της Λακωνίας..
κότσια μελωμένα...φρέσκιες ραβιόλες με γέμιση κολοκύθα...αρνάκια με δαμάσκηνα...χοιρινά με κάστανα...πάβλοβες...μους λεμόνι-μαστίχα-μανταρίνι...bitter τούρτες...χειροποίητα παγωτά και λικέρ σκέτη ΚΟΛΑΣΗ...

Ψαράκι τοποθετήσου....
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.817
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Όχι καλέ...ο Παντελάκης είναι μακράν η καλύτερη ταβέρνα της Λακωνίας..
κότσια μελωμένα...φρέσκιες ραβιόλες με γέμιση κολοκύθα...αρνάκια με δαμάσκηνα...χοιρινά με κάστανα...πάβλοβες...μους λεμόνι-μαστίχα-μανταρίνι...bitter τούρτες...χειροποίητα παγωτά και λικέρ σκέτη ΚΟΛΑΣΗ...
Παραδίδομαι... Κλείνω το μαγαζί πάραυτα και φεύγω δρομέως (είναι και κάτι δεκαετίες που έχω να σκάσω μύτη από τα μέρη σας...). :xmas_lol:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.542
Μηνύματα
900.374
Μέλη
39.276
Νεότερο μέλος
geodimi10

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom