The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Καλημέρα...
Ρε κορίτσια είχατε δίκιο για το Amores perros κατάθλιψη με έπιασε βραδιάτικα, ύπνος δε μου κολλούσε και αν σκεφτείτε οτι Δευτέρα είχα δει Biutiful, την Τρίτη ξαναείδα το Babel και χτες αυτό...του Inarritu τα πάθη πέρασα...
ωραία ...... και γω χτες είδα το Biutiful και τα είδα όλα !! Πολύ ψυχοφθόρο !!
Καλημέρα σας
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.773
Likes
7.411
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Καλημέρα και περαστικά σε όλους τους αρρωστουληδες του οφ τόπικ ...
Πως είσαστε σήμερα ;
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.920
Likes
10.046
Μόλις έμαθα από το ''Γνωρίζατε ότι......." που βγάζει δεξιά στο φόρουμ, την πολύ χρήσιμη πληροφορία ότι "Στο Τόκυο πουλάνε περούκες για ζώα"...:xmas_mrgreen:
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.773
Likes
7.411
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Καλημέρα...
Ρε κορίτσια είχατε δίκιο για το Amores perros κατάθλιψη με έπιασε βραδιάτικα, ύπνος δε μου κολλούσε και αν σκεφτείτε οτι Δευτέρα είχα δει Biutiful, την Τρίτη ξαναείδα το Babel και χτες αυτό...του Inarritu τα πάθη πέρασα...
3 Ινιαρίτου σε 3 μέρες !!:xmas_rolleyes:
Εγω κάθε έργο του που βλέπω θέλω μέρες για να συνέλθω ...
Με το Βαβέλ όταν το είδα σε σινεμά έφυγα "άρρωστη",με το Biutiful που το είδα πριν λιγες μέρες στο NOVA έπαθα ψυχοπλακωμα (ο Μπαρδεμ καταπληκτικος !) ...
Καλές μαζόχες είμαστε :xmas_lol:
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.773
Likes
7.411
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Καλύτερα ΚΙΚΙ, thanx.


χαιρομαι , για να ακους guns e roses καλιτερα θα εισαι :xmas_biggrin:

Η Nedelja να προσεχει γιατι αν βλεπει εναν Ινιαρίτου κάθε μέρα θα αρχίσει να αναρρώσει:haha:
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.159
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
3 Ινιαρίτου σε 3 μέρες !!:xmas_rolleyes:
Εγω κάθε έργο του που βλέπω θέλω μέρες για να συνέλθω ...
Με το Βαβέλ όταν το είδα σε σινεμά έφυγα "άρρωστη",με το Biutiful που το είδα πριν λιγες μέρες στο NOVA έπαθα ψυχοπλακωμα (ο Μπαρδεμ καταπληκτικος !) ...
Καλές μαζόχες είμαστε :xmas_lol:
Είμαστε από την ένδοξη Λακωνία εμείς δε μασάμε...:xmas_lol:
Βασικά η αλήθεια είναι οτι χθες πια το βράδυ ήμουν ένα βήμα πριν τα αντικαταθλιπτικά...και τα δικά μου βίτσια τα πληρώσε κι άλλος...αυτός βέβαια μετά πέφτει ξερός για ύπνο...:xmas_cheesygrin:
(ο Χαβιέ all the money....)
Τουλάχιστον αν εξαιρέσεις την καπνοαπαγόρευση λόγω βήχα και τα κουλά που έχω ακούσει στο γραφείο από το πρωί...νιώθω καλύτερα...τελικά το μασαζ με λαδάκι ευκάλυπτου θαυματουργό....
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.773
Likes
7.411
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
επειδη εχω μνήμη χρυσοψαρου , είσαι απο τη Νεάπολη ή κάνω λάθος ;
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.159
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Λακωνία ; Απο που είσαι ;
Καλέ δε σου είπα στην Craft??? με ξέχασες???:xmas_sad:
Από τη Νεάπολη...κανονικά έπρεπε να το θυμάσαι δε βρίσκεις εύκολα Παναθηναϊκούς από τα μέρη μας...εγώ πάντως το πανό στο Πόρτο το θυμάμαι...:xmas_cheesygrin:
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.920
Likes
10.046
Είμαστε από την ένδοξη Λακωνία εμείς δε μασάμε...:xmas_lol:
Βασικά η αλήθεια είναι οτι χθες πια το βράδυ ήμουν ένα βήμα πριν τα αντικαταθλιπτικά...και τα δικά μου βίτσια τα πληρώσε κι άλλος...αυτός βέβαια μετά πέφτει ξερός για ύπνο...:xmas_cheesygrin:
(ο Χαβιέ all the money....)
Τουλάχιστον αν εξαιρέσεις την καπνοαπαγόρευση λόγω βήχα και τα κουλά που έχω ακούσει στο γραφείο από το πρωί...νιώθω καλύτερα...τελικά το μασαζ με λαδάκι ευκάλυπτου θαυματουργό....

Έλα πες αλήθεια... έφυγε η φιλοξενούμενη κι έπεσες σε κατάθλιψη, έτσι? :xmas_cheesygrin:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.542
Μηνύματα
900.372
Μέλη
39.276
Νεότερο μέλος
geodimi10

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom