The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Έχω καταντήσει αηδία πια με τον ύπνο... σήμερα χτύπησα και μεσημεριανό ύπνο, πράγμα που είχε να συμβεί από τότε που ξεκίνησα το νηπιαγωγείο...
Απο πολλους το ακουω αυτο τελευταια... Γιατι ετσι; Και να πεις οτι ο καιρος ειναι για υπνο, ουτε καν! Αυτος ο καιρος ειναι ΑΝΟΙΞΗΗΗΗ :xmas_cheesygrin: χαρα θεου. :xmas_cool: Παντως ο μεσημεριανος υπνος ειναι καλος αλλα για λιγο, μετα εισαι σα κοτοπουλο!:xmas_confused:
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.977
Likes
15.659
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Έχω καταντήσει αηδία πια με τον ύπνο... σήμερα χτύπησα και μεσημεριανό ύπνο, πράγμα που είχε να συμβεί από τότε που ξεκίνησα το νηπιαγωγείο...
Μήπως είσαι έγκυος; :xmas_cheesygrin:
Τέτοιον ύπνο εγώ μόνο στην εγκυμοσύνη.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.921
Likes
10.047
Απο πολλους το ακουω αυτο τελευταια... Γιατι ετσι; Και να πεις οτι ο καιρος ειναι για υπνο, ουτε καν! Αυτος ο καιρος ειναι ΑΝΟΙΞΗΗΗΗ :xmas_cheesygrin: χαρα θεου. :xmas_cool: Παντως ο μεσημεριανος υπνος ειναι καλος αλλα για λιγο, μετα εισαι σα κοτοπουλο!:xmas_confused:
Άστα... έχω αρχίσει συνήθειες συνταξιούχου μου φαίνεται... :xmas_cheesygrin:
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.977
Likes
15.659
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Άστα... έχω αρχίσει συνήθειες συνταξιούχου μου φαίνεται... :xmas_cheesygrin:
Ποιανου;;; Υπαρχουν ακομη συνταξιουχοι; Θα το ξεπερασεις.:xmas_cheesygrin: Εγω πριν λιγες μερες ειχα 24ωρο αυπνη και το συνειδητοποιησα οταν γυρισα σπιτι και κατι δε πηγαινε καλα, εκλειναν τα ματια μου.:xmas_lol:
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.202
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Έχω καταντήσει αηδία πια με τον ύπνο... σήμερα χτύπησα και μεσημεριανό ύπνο, πράγμα που είχε να συμβεί από τότε που ξεκίνησα το νηπιαγωγείο...
Μάλλον σου λείπει πολύ ύπνος, εκμεταλλεύσου το μιας και σε έπιασε!

Αφού δε τα πολυζητάω , τι να κάνουμε;
Αααααχ τυχερή!!!
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Όχι καλέ...ο Παντελάκης είναι μακράν η καλύτερη ταβέρνα της Λακωνίας..
κότσια μελωμένα...φρέσκιες ραβιόλες με γέμιση κολοκύθα...αρνάκια με δαμάσκηνα...χοιρινά με κάστανα...πάβλοβες...μους λεμόνι-μαστίχα-μανταρίνι...bitter τούρτες...χειροποίητα παγωτά και λικέρ σκέτη ΚΟΛΑΣΗ...

Ψαράκι τοποθετήσου....
Αυτον τον Παντελη τον εχετε ξαναναφερει?Ειναι αυτος που ειναι κοντα στη Νεαπολη?Δεν ηξερα οτι εχει τετοιες γκουρμεδιες ..αν ειναι να τον επισκεφτουμε το καλοκαιρι.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.542
Μηνύματα
900.393
Μέλη
39.276
Νεότερο μέλος
geodimi10

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom