The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

GTS

Member
Μηνύματα
7.015
Likes
20.224
Θα μου επιτρέψετε κάτι από το αγαπημένο μου πλέον άθλημα, που οδεύει προς την νέα χρονιά σύντομα, στην καλοκαιρινή Μελβούρνη...αχ...
Στιγμιότυπο από τον τελικό στη Μαδρίτη..
 
Last edited by a moderator:

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.281
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
παιδια δεν εκανα τπτ, αν ηταν θα σας ελεγα τι δωρα θελω στη φυλακη......απλα τα αυθαιρετα μας εχουν καταντησει εκτος απο μηχανικους νομικους και λογιστες......και στο τελος δε θα τη γλιτωσουμε τη φυλακη
 

GTS

Member
Μηνύματα
7.015
Likes
20.224
παιδια δεν εκανα τπτ, αν ηταν θα σας ελεγα τι δωρα θελω στη φυλακη......απλα τα αυθαιρετα μας εχουν καταντησει εκτος απο μηχανικους νομικους και λογιστες......και στο τελος δε θα τη γλιτωσουμε τη φυλακη
Συναδέλφισσα, ένας καθηγητής μας στο ΕΜΠ μας είχε πει ότι ο καλύτερος φίλος του μηχανικού είναι ο δικηγόρος. Οπότε με την Άρια έκανες τζακ-ποτ.
Εγώ βέβαια έχω φίλη καλή που μόλις πέρασε στο δικαστικό, οπότε....:xmas_mrgreen:
Ελπίζω να τη γλυτώσω...
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.281
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
τουλαχιστον να μου φερνεις καμια λεμονοταρτα της θειας στη φυλακη


και τσιγαρα

και αλκοολ
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.189
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Ασε τις ταρτες και τα πιστολια ρε Γκτσου και τραβα στα Ανεκδοτα να γραψεις κριτικη...
 

GTS

Member
Μηνύματα
7.015
Likes
20.224
Ασε τις ταρτες και τα πιστολια ρε Γκτσου και τραβα στα Ανεκδοτα να γραψεις κριτικη...
Αν γράψεις εσύ, υπόσχομαι να παρέμβω....η κριτική δίδεται (καλοπροαίρετα πάντα) μόνο σε φίλους και καλά παιδιά...δε σχολιάζω και τους πάντες :xmas_mrgreen:
Άντε γράψε να δούμε...
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.542
Μηνύματα
900.371
Μέλη
39.276
Νεότερο μέλος
geodimi10

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom