The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
περαστικα στους αρρωστουληδες!!!
εγω παλι απ το πρωι χασμουριεμαι διαρκως!!!:xmas_confused:
Ευχαριστουμε !!!!!! Να κοιμασαι νωρις τα βραδια σαν τη Vario .......:xmas_cheesygrin::xmas_cheesygrin:
 

Spyros-007

Member
Μηνύματα
756
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Δεν ξέρω ...
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλανδη κα ξανά Ταϊλάνδη
Μήπως έχει να κάνει με κακό μάτι ;
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.920
Likes
10.046
Πολυ καταρα εχει πεσει, αρρωστιες, σπασιματα.....ελπιζω να μη γυρισω με καμια πνευμονια τη κυριακη
Kατάρα δεν θα πεί τίποτα... μου έπεσε ο καινούριος μου επαγγελματικός φακός και έκανε γκελ σε χαλικόδρομο... Του έμεινε ένα ωραιότατο βαθούλωμα...:xmas_evil::xmas_evil::xmas_evil: Ακόμα σκέφτομαι τη σκηνή και πονάω λες και έπεσα εγώ... Αρρώστησα από τη στενοχώρια!!!
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.977
Likes
15.656
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Μηπως έχει πέσει πολύ κακό μάτι στο οφφ τόπικ;
Φτου φτου φτου
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Αμάν ρε παιδιά, περαστικά...Κυρίως στο Θανάση με τα σπασμένα δάχτυλα, αυτό πονάει :S
Ευαγγελία, για βήχα ζέστανε σε ένα μπρίκι ή μικροκύματα 4-5 κουταλίες μέλι και 2 κουταλιές λεμόνι. Θα γίνει ένας ζεστός πολτός ο οποίος είναι βάλσαμο για το λαιμό. (εξ ου και όλες οι καραμέλες που βγάλανε, μέλι-λεμόνι)
Και τι τον κάνεις αυτόν τον πολτό βρε βαλιτσούλα; Τον τρως όπως είναι ζεστός; ή τον προσθέτεις στο τσαγάκι σου;
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.003
Likes
2.122
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...

elenara88

Member
Μηνύματα
1.788
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Kατάρα δεν θα πεί τίποτα... μου έπεσε ο καινούριος μου επαγγελματικός φακός και έκανε γκελ σε χαλικόδρομο... Του έμεινε ένα ωραιότατο βαθούλωμα...:xmas_evil::xmas_evil::xmas_evil: Ακόμα σκέφτομαι τη σκηνή και πονάω λες και έπεσα εγώ... Αρρώστησα από τη στενοχώρια!!!
:xmas_eek::xmas_eek::xmas_eek: ο ομι τζι πονεσα και γω γι αυτο:xmas_twisted:
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Και τι τον κάνεις αυτόν τον πολτό βρε βαλιτσούλα; Τον τρως όπως είναι ζεστός; ή τον προσθέτεις στο τσαγάκι σου;
Μόνο του. Το πόσο πηκτός ή όχι θέλεις να είναι εξαρτάται από σένα. Καλό είναι να διατηρήσει λίγο την αίσθηση του πολτού (δηλαδή όταν το πίνεις να νιώθεις σαν να καταπίνεις πουρέ ας πούμε) γιατί έτσι μαλακώνει καλύτερα το λαιμό.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.542
Μηνύματα
900.371
Μέλη
39.276
Νεότερο μέλος
geodimi10

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom