The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

GTS

Member
Μηνύματα
7.015
Likes
20.224
Θα θέλει μάλλον να τη γηροκομίσεις....:xmas_mrgreen:
Ή να τη πάω κανά ταξίδι...καιρός να διαβάσω την ιστορία "Με τη θεία στη Βολιβία"...:xmas_mrgreen: Εεεε, στη Βολιβία δεν είναι ο επικίνδυνος εκείνος δρόμος? :xmas_mrgreen:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Τι κάνατε, χορεύατε μπλουζ? Χαχαχα...
Μα ποσο old fashioned ρε Γιωργο....... Ο dj που ειχε κανονισει ο Χρηστος επαιζε συνεχεια Rihanna ....
Προκαλω τον υπαιτιο να εμφανιστει και να μιλησει!!!!
 

GTS

Member
Μηνύματα
7.015
Likes
20.224
Μα ποσο old fashioned ρε Γιωργο....... Ο dj που ειχε κανονισει ο Χρηστος επαιζε συνεχεια Rihanna ....
Προκαλω τον υπαιτιο να εμφανιστει και να μιλησει!!!!
Εμ, για να φταρνιστεί τόσες φορές πάνω σου ή χορεύατε σφιχταγκαλιασμένοι ή...μιλάγατε όλη την ώρα...
Άμα τον κανόνισε ο Χρήστος εντάξει, say no more...
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.159
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Να δώσω και μια συμβουλή στα άρρωστα παιδάκια του forum τσάι με μέλι και λεμόνι, μασάζ με λαδάκι apivita ευκάλυπτος, αποχή από το τσιγάρο (όσο είναι εφικτό), σουπίτσες και θα την παλέψετε...τα ακολουθώ 3 μέρες τώρα και κάτι γίνεται ο βήχας βέβαια είναι δύσκολος αντίπαλος....Σας καληνυχτώ, πάω να ξεχαστώ με Amores perros....
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Ευχαριστουμε πολυ!!!!
Δεν ειμαι σιγουρη οτι θα ξεχαστεις με το Amores Perros......... εξαιρετικο παντως!!!
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.773
Likes
7.411
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Να δώσω και μια συμβουλή στα άρρωστα παιδάκια του forum τσάι με μέλι και λεμόνι, μασάζ με λαδάκι apivita ευκάλυπτος, αποχή από το τσιγάρο (όσο είναι εφικτό), σουπίτσες και θα την παλέψετε...τα ακολουθώ 3 μέρες τώρα και κάτι γίνεται ο βήχας βέβαια είναι δύσκολος αντίπαλος....Σας καληνυχτώ, πάω να ξεχαστώ με Amores perros....
ωχ ,αυτο άστο για όταν εισαι υγιής
ωραίο αλλά οχι γαι τη κατασταση σου ...κάτι πιο ανάλαφρο δεν έχεις ;

σου ευχομαι περαστικά και γρήγορα ....
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Αμάν ρε παιδιά, περαστικά...Κυρίως στο Θανάση με τα σπασμένα δάχτυλα, αυτό πονάει :S
Ευαγγελία, για βήχα ζέστανε σε ένα μπρίκι ή μικροκύματα 4-5 κουταλίες μέλι και 2 κουταλιές λεμόνι. Θα γίνει ένας ζεστός πολτός ο οποίος είναι βάλσαμο για το λαιμό. (εξ ου και όλες οι καραμέλες που βγάλανε, μέλι-λεμόνι)
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Αμάν ρε παιδιά, περαστικά...Κυρίως στο Θανάση με τα σπασμένα δάχτυλα, αυτό πονάει :S
Ευαγγελία, για βήχα ζέστανε σε ένα μπρίκι ή μικροκύματα 4-5 κουταλίες μέλι και 2 κουταλιές λεμόνι. Θα γίνει ένας ζεστός πολτός ο οποίος είναι βάλσαμο για το λαιμό. (εξ ου και όλες οι καραμέλες που βγάλανε, μέλι-λεμόνι)
Ευχαριστω πολυ!!!!! (Σαν χαλαουα μου ακουγεται :xmas_cheesygrin::xmas_cheesygrin::xmas_cheesygrin:)
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Ευχαριστω πολυ!!!!! (Σαν χαλαουα μου ακουγεται :xmas_cheesygrin::xmas_cheesygrin::xmas_cheesygrin:)
Χεχεχε! Μου το έκανε η γιαγιάκα μου και περνούσε ο βήχας σε μια μέρα μέσα..Το λεμόνι ίσως έχει και κάποια απολυμαντική δράση στο λαιμό; Δε ξέρω, πάντως για μένα είναι δραστικότερο από lysopaine.
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.788
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
περαστικα στους αρρωστουληδες!!!
εγω παλι απ το πρωι χασμουριεμαι διαρκως!!!:xmas_confused:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.542
Μηνύματα
900.371
Μέλη
39.276
Νεότερο μέλος
geodimi10

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom