The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.652
Likes
10.205
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
βιτσια που χει ο κόσμος!!
αλλοι πάνε σε κείνα τα χειμερινά φέρετρα να βάλουν σανίδες στα πόδια και να κουτρουβαλάνε κατα κάτω...ήμαρτον!!
εμένα μου αρέσει το golf παντως..:xmas_twisted:
Φερετρα ??????

Greek Night σήμερα στην Κρακοβία, πρώτη φορά σαν πρόεδρος της Ελληνικής Κοινότητας Κρακοβίας :) :)
Ε ρε γλεντια ... Θελω φωτος με μεθυσμενες Πολωνεζες να χορευουν συρτακι :xmas_lol::xmas_lol::xmas_lol::xmas_lol:

εγω θυμαμαι καπου στο μακρυνο 1999 εβλεπα τσικιτιτας και ξαφνικα εγινε ο μεγαλος σεισμος στην Αθηνα :xmas_evil:
Ποιος εβλεπε τσικιτιτας στον σεισμο του '99 ??? Ολοι βλεπαμε baywatch εκεινη την ωρα .....

Η Θεσσαλονίκη τώρα ....
Φενια οταν εφυγα το πρωι απο το σπιτι δεν εβλεπα στο μισο μετρο .. Χειμωνιατικο σκηνικο που το αγαπω :xmas_cheesygrin::xmas_cheesygrin:
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.977
Likes
15.649
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Φενια οταν εφυγα το πρωι απο το σπιτι δεν εβλεπα στο μισο μετρο .. Χειμωνιατικο σκηνικο που το αγαπω :xmas_cheesygrin::xmas_cheesygrin:
κι εγώ το αγαπώ αλλά όχι και η εγχείρηση προ 7ετίας και το σπασμένο μου χεράκι. Σα μαχαιρωμένη είμαι σήμερα :xmas_sad:
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.652
Likes
10.205
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Επειδη κατι ειδα πριν,μπορεις να χρησιμοποιησεις τα κανονικα smilies,αμα πας στην λιστα με τα περισσοτερα τα εχει κατω-κατω ;);)
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Μου λειψε η ομίχλη! Εντελώς gotham city! Εδώ πάλι έχουμε τρελό ήλιο.
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Και σε ποναει ακομα και τωρα με την υγρασια;;
βαλιτσουλα γιατι δεν βλεπω το ονομα σου σε καμια απο τις 2 συναντησεις;;;;
Πωπω γιατί ξέχασα να δηλώσω :) Θα γίνουν 2 τελικά; Πάω να το τσεκάρω
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Που ρε παιδια ειναι τα κανονικα smilies κατω κατω ?
Ουτε το χειροκροτημα βλεπω ..ουτε αυτο που βγαζει γλωσσα ,ουτε αυτο που γελαει αλοιθωρο.
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Η Μέλισσα είναι στο Περιστέρι? Δε πάω προς τα κει κορίτσια, δυστυχώς, δε με βλέπω να δοκιμάζω εκτός αν μου φέρετε εσείς. Αλλά προσεχώς ετοιμάζομαι να απολαύσω μία σπιτική λεμονόταρτα από πολύ σπέσιαλ χέρια. Αν είμαι βέβαια στα 2 πόδια όρθιος μέχρι τότε:xmas_mrgreen: (μπα, αύριο περδίκι ο γτς, αρκετά...)
Τοσο μακρυα σου πεφτει;;; Δε μου δινεις τη συνταγη; Μια που ειχα φτιαξει με τη μαμα μου δε μου αρεσε :xmas_sad: Ακομα ψαχνω καλη συνταγη λεμονοτουρτας! Ειχα παρει φετος στα γενεθλια μου μια πολυ καλη αλλα απο ζαχαροπλαστειο κοντα στο εξοχικο μου, θελω να πετυχω μια παρομοια!!! Μιλαμε ηταν ελαφρια και ολα τα λεφτα, ειχαν ξετρελαθει ολοι.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.541
Μηνύματα
900.341
Μέλη
39.276
Νεότερο μέλος
geodimi10

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom