The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.159
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Ρε συ Aria το είχα σκεφτεί και πέρσι, τα αξιοποιούν αυτά που τους πας? Γιατί πολλές φορές στο τέλος καταλήγουν πεταμένα...Έχεις προσωπική άποψη?
 

Aria_C

Member
Μηνύματα
318
Likes
112
Επόμενο Ταξίδι
Στ' αυγά μου :(
Ταξίδι-Όνειρο
Υποσαχάρια Αφρική
Ρε συ Aria το είχα σκεφτεί και πέρσι, τα αξιοποιούν αυτά που τους πας? Γιατί πολλές φορές στο τέλος καταλήγουν πεταμένα...Έχεις προσωπική άποψη?
Προσωπική άποψη δεν έχω ούτε για το τι θα κάνω εγώ αύριο, σε σχέση με αυτά που λέω σήμερα! (Το ότι όχι μόνο είμαι Δίδυμος, αλλά έχω και ίδια μέρα γενέθλια με τον ΓΑΠ - άλλη χρονιά, όχι πλάκες για την ηλικία μου :bleh:- λέτε να παίζει κανένα ρόλο? :haha::bleh::haha:)
Πάντως γνωρίζω ότι η έκκληση (πέρα από την πηγή) προέρχεται και από άτομα μέσα στο νοσοκομείο.
Στην τελική, ας κάνουμε το καλό και ας το ρίξουμε στο γιαλό!
Εγώ τουλάχιστον αρνούμαι να πάψω να πιστεύω στην εντιμότητα και τις καλές προθέσεις των ανθρώπων.
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.817
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Έχεις πάντα και την ενναλλακτική του να κατέβεις μια βόλτα από την Αθήνα.... που κάνουμε κι ωραίες συγκεντρώσεις με μπύρες....
Το ξέρω φίλε μου και το ξέρεις ότι το κάνω όταν μπορώ αλλά για τη συγκεκριμένη μέρα και ώρα μου ήταν πολύ δύσκολο.

(Δε φαντάζομαι, βέβαια, να εννοείς ότι η εναλλακτική θα ήταν να κάνουμε την εγγραφή στην Craft, ε? :haha: )

Εάν εσύ έχεις εξοπλισμό, να μην ψάχνομαι άδικα, θα βρούμε τρόπο.
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.817
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Σε 10 λεπτά, στο Star, αρχίζει το "Τα παιδιά των ανθρώπων". Δείτε το.
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.159
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Προσωπική άποψη δεν έχω ούτε για το τι θα κάνω εγώ αύριο, σε σχέση με αυτά που λέω σήμερα! (Το ότι όχι μόνο είμαι Δίδυμος, αλλά έχω και ίδια μέρα γενέθλια με τον ΓΑΠ - άλλη χρονιά, όχι πλάκες για την ηλικία μου :bleh:- λέτε να παίζει κανένα ρόλο? :haha::bleh::haha:)
Πάντως γνωρίζω ότι η έκκληση (πέρα από την πηγή) προέρχεται και από άτομα μέσα στο νοσοκομείο.
Στην τελική, ας κάνουμε το καλό και ας το ρίξουμε στο γιαλό!
Εγώ τουλάχιστον αρνούμαι να πάψω να πιστεύω στην εντιμότητα και τις καλές προθέσεις των ανθρώπων.
Ναι μωρέ κι εγώ έτσι σκέφτομαι απλά είχα περιέργεια να μάθω αν ήξερες και κάτι εκ των έσω...

Το οτι Δίδυμος και έχεις ίδια μέρα γενέθλια ΓΑΠ το αφήνω ασχολίαστο (καλά από ζώδια δεν ξέρω τίποτα μόνο οτι οι Ζυγοί ήμαστε τέλειοι...και ποτέ δεν λέμε και ξελέμε....:haha::haha::haha:)
 

Aria_C

Member
Μηνύματα
318
Likes
112
Επόμενο Ταξίδι
Στ' αυγά μου :(
Ταξίδι-Όνειρο
Υποσαχάρια Αφρική
μόνο οτι οι Ζυγοί ήμαστε τέλειοι...και ποτέ δεν λέμε και ξελέμε....:haha::haha::haha:)
Άσε γιατί είμαι καμμένη! Και από φίλη και από "φίλο"! Θα σου πω αύριο από κοντά τι καλά παιδιά είστε κι εσείς!!!
Το μεγάλο σας προτέρημα? Τα πάτε πολύ καλά με τους Διδύμους! :haha::bleh::haha::bleh::haha::bleh:
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.976
Likes
15.628
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Άσε γιατί είμαι καμμένη! Και από φίλη και από "φίλο"! Θα σου πω αύριο από κοντά τι καλά παιδιά είστε κι εσείς!!!
Το μεγάλο σας προτέρημα? Τα πάτε πολύ καλά με τους Διδύμους! :haha::bleh::haha::bleh::haha::bleh:
Κι εγώ γουστάρω Δίδυμους και Ζυγούς :clap:
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.159
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Άσε γιατί είμαι καμμένη! Και από φίλη και από "φίλο"! Θα σου πω αύριο από κοντά τι καλά παιδιά είστε κι εσείς!!!
Το μεγάλο σας προτέρημα? Τα πάτε πολύ καλά με τους Διδύμους! :haha::bleh::haha::bleh::haha::bleh:
Αν σκεφτείς οτι το ψαράκι είναι Δίδυμος μάλλον καλά τα πάμε...Γενικά λένε οτι Ζυγοί, Δίδυμοι, Υδροχόοι τα πάνε καλά...
Και έχουμε κι άλλο προτέρημα είμεθα δίκαιοι....
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Σε 10 λεπτά, στο Star, αρχίζει το "Τα παιδιά των ανθρώπων". Δείτε το.
Μια εβδομαδα το περιμενω πως και πως !! Μου εχουν φαει τα αυτια οι συναδελφοι !!! Τοσο καλο ειναι??
(Το παρακολουθω τωρα):p
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
900.160
Μέλη
39.272
Νεότερο μέλος
faihpap

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom