The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Αρμιν ειναι αυτος :)
Η μλκια ειναι οτι πεφτει ακριβως 5 μερες μετα το Λονδινο μου.
Μωρε εσυ απο Σαλονικη δεν εχεις προβλημα ..πας κ με τρενο ..ποσο ειναι τα εισιτηρια για εκει?
Χωρια που ειδα 70 το εισιτηριο της εισοδου...ελα το εχουνε χεσει...βαλε ποσα εκατομμυρια θα μαζεψει μεσα σε μια βραδια.
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.976
Likes
15.627
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
αμέ, μέσω Κίεβου, Ντονιέτσκ, σύνορα, κι μετά είμαστε Rostov - On - Don, κι από κει Αλματυ :)
Α, να κανουμε την επιστροφη μας απο εκει :clap:

Μωρε εσυ απο Σαλονικη δεν εχεις προβλημα ..πας κ με τρενο ..ποσο ειναι τα εισιτηρια για εκει?
Χωρια που ειδα 70 το εισιτηριο της εισοδου...ελα το εχουνε χεσει...βαλε ποσα εκατομμυρια θα μαζεψει μεσα σε μια βραδια.
αποφασιστε το γιατι εγω απο θεσσαλονικη το βρισκω στα 105 ευρω το αεροπλανακι και σε αψογες ωρες (θα παω απο Παρασκευη εγω και θα σας περιμενω να ρθειτε :lol: )
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.438
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
έπεσες στην περίπτωση... κι εγώ ψάχνω ένα τέτοιο για τον ίδιο λόγο. Πόσο κάνει? Ξέρει κανείς αν και πού μπορώ να βρώ - αλλά να μη μου πάρουν και το κεφάλι...
άμα μένεις Αθήνα, πέρνα μια βόλτα από την Αθηνάς, κι απέναντι από το Μαρινόπουλο/Καρφούρ/τι σκατά είναι δε θυμάμαι, υπάρχει ένα κατάστημα με ρολόγια κι ραδιόφωνα. Εκεί βρήκα κι μια ποικιλία από πικ απ, με ενσωματωμένο ηχείο κι τιμές από 25/30 ευρώ ;)

αλλιώς, στο Public βάζουν παρόμοια (καλύτερης ποιότητας) αλλά από 40 ευρώ
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.438
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Μωρε εσυ απο Σαλονικη δεν εχεις προβλημα ..πας κ με τρενο ..ποσο ειναι τα εισιτηρια για εκει?
Χωρια που ειδα 70 το εισιτηριο της εισοδου...ελα το εχουνε χεσει...βαλε ποσα εκατομμυρια θα μαζεψει μεσα σε μια βραδια.
ποιο τρένο καλή μου; μη με τρελαίνετε :Ρ :Ρ :Ρ :Ρ
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.652
Likes
10.203
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Μωρε εσυ απο Σαλονικη δεν εχεις προβλημα ..πας κ με τρενο ..ποσο ειναι τα εισιτηρια για εκει?
Χωρια που ειδα 70 το εισιτηριο της εισοδου...ελα το εχουνε χεσει...βαλε ποσα εκατομμυρια θα μαζεψει μεσα σε μια βραδια.
το τρενακι εχει κοπει απο τον Γεναρη για τους γνωστους λογους του ΟΣΕ .. αεροπλανακι εχει 100 ευρω απο Σαλονικα και 135 απο Αθηνα με Jat .. Η ολυμπιακη σταθερα 220 + .. θα κλεισουμε γκρουπακι travelstories :)
για το 70αρι ετσι μου ειχε πει ο φιλος μου στο Βελιγραδι τωρα δεν κοβω και το κεφαλι μου ..
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.817
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
άμα μένεις Αθήνα,
αλλιώς, στο Public βάζουν παρόμοια (καλύτερης ποιότητας) αλλά από 40 ευρώ
Δε μένω Αθήνα, Θεσσαλονίκη μένω, θα πάω στο Public, αλλά η τιμή που λες μου φαίνεται υπερβολικά χαμηλή. Εγώ θα περίμενα να μου πεις από 200 ευρώπουλα και πάνω.
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.438
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Δε μένω Αθήνα, Θεσσαλονίκη μένω, θα πάω στο Public, αλλά η τιμή που λες μου φαίνεται υπερβολικά χαμηλή. Εγώ θα περίμενα να μου πεις από 200 ευρώπουλα και πάνω.
ανάλογα τι ψάχνεις. Επαγγελματικό ή ερασιτεχνικό. Εγώ ένας απλός πειρατής είμαι, τι να σου κάνω ;Ρ
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
ποιο τρένο καλή μου; μη με τρελαίνετε :Ρ :Ρ :Ρ :Ρ
το τρενακι εχει κοπει απο τον Γεναρη για τους γνωστους λογους του ΟΣΕ .. αεροπλανακι εχει 100 ευρω απο Σαλονικα και 135 απο Αθηνα με Jat .. Η ολυμπιακη σταθερα 220 + .. θα κλεισουμε γκρουπακι travelstories :)
για το 70αρι ετσι μου ειχε πει ο φιλος μου στο Βελιγραδι τωρα δεν κοβω και το κεφαλι μου ..
Sorry bre boys ..αλλα δε μενω Σαλονικη και δεν κατεχω πραμα γαι το θεμα του τρενου...και πολυ κακως που το εκοψαν @#$%@#
Ας ριξω κ ενα : Στο διαλα ρεεε..στο διαλααααα
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.817
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
ανάλογα τι ψάχνεις. Επαγγελματικό ή ερασιτεχνικό. Εγώ ένας απλός πειρατής είμαι, τι να σου κάνω ;Ρ
Τι επαγγελματικό, ρε. Έχω κάποιους καλούς δίσκους που θέλω να τους μεταφέρω σε CD ή mp3 για να τους ακούω. Πικ-απ δεν έχω και χρειάζομαι ένα γι' αυτή τη δουλειά - αλλά να μη μου τους καταστρέψει κιόλας γιατί κάποιοι είναι σπάνιοι. Αν είναι να ψάχνω να βρω συλλεκτικό καλό κομμάτι, όμως, μαζί και μ' ενισχυτή, θα χτυπήσουμε τετραψήφιο νούμερο φοβάμαι... :shock:
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.438
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
το δικό μου είναι με χρυσά καλώδια, κι καρφί από διαμάντι, κι είναι από τα ελάχιστα πράγματα στο δωμάτιο μου που δε γράφει από κάτω Made In China, αλλά Made In Germany :O :O :O

επίσης εσύ μπορείς να πάρεις ένα απλό πικ απ (απο τα καινούργια με έξοδο jack) κι μια καλή κάρτα ήχου (έχουν γύρω στα 60/100 ευρώ στο Ebay, 300/400 σε Πλαίσιο/Νάκας) κι να συνδέσεις με καλώδιο jack κι δυο μπανάνες στην κάρτα ήχου, κι κάνεις την δουλεία σου. Κατεβάζεις κι ένα Sony Sound Forge (το 7 είναι καλό), κι είσαι άρχοντας.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.537
Μηνύματα
900.151
Μέλη
39.272
Νεότερο μέλος
faihpap

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom