The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.159
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
το σπιτι μου προσφερει καφε και σημερα, αυτη τη φορα χωρις αναλυση της διαδικασιας αυθαιρετων :bleh:

και ειδες τι ωρα ξυπνησα παλι,,,,,παει χαλασα
σε ξαναπήρε ο ύπνος...??? χυμό έχουμε ή να φέρω???
 

taver

Member
Μηνύματα
12.602
Likes
29.766
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Δε μένω Αθήνα, Θεσσαλονίκη μένω, θα πάω στο Public
Έχεις πάντα και την ενναλλακτική του να κατέβεις μια βόλτα από την Αθήνα.... που κάνουμε κι ωραίες συγκεντρώσεις με μπύρες....
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.500
Δεν έχουν όλοι ίσες ευκαιρίες στη ζωή....

Σωστόοοοοοοο........

γαμοτι μου

οντως δεν έχουν ισες ευκαιρίες .
Στην πρώτη φωτό η συνεπιβάτης καθεται σε σελα ενω στην δευτερη φωτό δεν εχουμε πίσω σελα :haha::haha:
 

Aria_C

Member
Μηνύματα
318
Likes
112
Επόμενο Ταξίδι
Στ' αυγά μου :(
Ταξίδι-Όνειρο
Υποσαχάρια Αφρική
Πείτε μου οτι υπάρχει και κάποιος άλλος που δεν αντέχει το Νταλάρα...αρχίζω να ανησυχώ οτι έχω κάποιο πρόβλημα...
Αν κάνεις γκρουπάκι πάντως για αντιφάν του, κι εγώ μέσα είμαι! :haha:
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.976
Likes
15.628
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Τι απέγινε ο tripakias ?
 

Aria_C

Member
Μηνύματα
318
Likes
112
Επόμενο Ταξίδι
Στ' αυγά μου :(
Ταξίδι-Όνειρο
Υποσαχάρια Αφρική
Οκτώ εγκαταλειμμένα βρέφη στο Νοσοκομείο "Αλεξάνδρα" χρειάζονται ρουχισμό, κουβέρτες κ.λ.π. Τα 8 μωράκια ηλικίας 1-12 μηνών που δυστυχώς οι γονείς τους έχουν εγκαταλείψει στο Νοσοκομείο Αλεξάνδρας χρειάζονται ρουχαλάκια, πετσετούλες, σαλιάρες και κουβερτούλες για να ζεσταθούν. Προφανώς δεν έχει μεριμνήσει..
κανείς γι' αυτά τα 8 αγγελούδια εκτός από τις νοσηλεύτριες που κάνουν ό, τι μπορούν. Ενόψει λοιπόν των Χριστουγέννων ας κάνουμε όλοι μία καλή πράξη γι' αυτά τα μωρά και ας τους προσφέρουμε το ελάχιστο που μπορούμε με όλη μας την αγάπη. Τα ρουχαλάκια μπορούμε να τα πάμε στο Νοσοκομείο Αλεξάνδρας, στο κεντρικό κτίριο, 1ος όροφος στη νοσηλευτική υπηρεσία για τα εγκαταλελειμμένα μωρά.
Εκείνα ήδη μας το ανταποδίδουν με το πιο γλυκό χαμόγελό τους!

Πληροφορίες:
Νοσοκομείο ''Αλεξάνδρα'' Βασ. Σοφίας 80 Τ.Κ 115 28
Τηλεφωνικό Κέντρο: 213-2162000,210-3381100
Αριθμός μωρών: 8 (3 κοριτσάκια και 5 αγοράκια)
Ηλικίες:1 και 4 μηνών και 1 έτους.

Αγαθά προς ανάγκη: πετσετούλες, σαλιάρες, κουβέρτες και ρουχαλάκια (για τις ηλικίες αυτές μόνο) και ό,ποιος θέλει παιχνιδάκια. Τα πράγματα παραδίδονται στον 4ο όροφο στο ''Γαλακτομείο''. Όσοι μπορούν και θέλουν ας χρησιμοποιήσουν το συγκεκριμένο απόσπασμα για να ενημερώσουν όλους όσους μπορούν και θέλουν να προσφέρουν.
Βρέφη στο νοσοκομείο Αλεξάνδρα | Miva-rate
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.976
Likes
15.628
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Νομίζω πως η λέξη "εγκατάληψη" είναι πολύ σκληρή. Φαντάζομαι πως η πλειοψηφία των μανάδων δε θέλει να αφήσει τα παιδιά της αλλά αναγκάζεται λόγω των καταστάσεων.
Μπορείς να το ποστάρεις και εδώ , Αρια.
http://www.travelstories.gr/social-...%E5%E9-%E1%ED%F4%E9%EA%E5%DF%EC%E5%ED%E1.html
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.537
Μηνύματα
900.154
Μέλη
39.272
Νεότερο μέλος
faihpap

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom