The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.792
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Νταλάρας...

Πάρα πολλά τραγούδια του μ' αρέσουν και τον ακούω γενικώς....είναι επαγγελματίας ίσως με την κακή έννοια και όχι απο τις καλύτερες φωνές στην Ελλάδα αλλά έχει δουλέψει πραγματικά πολύ....
Σαν χαρακτήρα δεν τον ξέρω .....έχει δημιουργηθεί μια κακή εικόνα γύρω του γιατί έχει μπεί σε πολλά σχήματα, αλλά έχει βοηθήσει πολλούς νέους καλλιτέχνες και συγχρόνως έχει βοηθηθεί και αυτός ώστε να είναι πάντα στο προσκήνιο.... Και γω δεν τον πολυπάω αλλά τον ακούω μια χαρά...

Δεν μας χ@@@εις ρε Νταλάρα πρωί πρωί:D....έμεινε απο τον Χάρρυ κλύν νομίζω

Πέρα από τα προσωπικά γούστα του καθενός, αντικειμενικά, είναι ίσως η καλύτερη ανδρική φωνή στην Ελλάδα εδώ και χρόνια.
 

GTS

Member
Μηνύματα
7.010
Likes
20.214
μμμμ...ενδιαφερον ....πρωτον να ειναι αρκετο γιατι ειμαι λιγουρα και δευτερον με τι αλκοολ το συνοδευετε?
Δε σας φέρνω ρε, αφού με πρόσβαλλε η άλλη δεν έρχομαι.
Ξέρεις, εκτός από το παθητικό κάπνισμα έχω σαν χόμπυ να πηγαίνω ακάλεστος σε σπίτια...

ισχυει ακομα η απαγορευση τηλεορασης εδω, τουρκικα μονο στη τουρκια!:D
Επ, εσένα σε πάω!!!
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.202
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Πέρα από τα προσωπικά γούστα του καθενός, αντικειμενικά, είναι ίσως η καλύτερη ανδρική φωνή στην Ελλάδα εδώ και χρόνια.
Ναι και πέρα ότι είναι φωνάρα, είναι γενικότερα πολύ ψαγμένος με την μουσική..
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.976
Likes
15.627
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
 
Last edited by a moderator:

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.281
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
Δε σας φέρνω ρε, αφού με πρόσβαλλε η άλλη δεν έρχομαι.
Ξέρεις, εκτός από το παθητικό κάπνισμα έχω σαν χόμπυ να πηγαίνω ακάλεστος σε σπίτια...
!
πρωτον εσυ χανεις, θα κριναμε με αυστηροτητα το γλυκο και θα ηξερες να αποφυγεις καθε μελλοντικο λαθος:D
Το παθητικο καπνισμα απολαυσε το τωρα γιατι μολις γινεις Father χωρους με τσιγαρο θα βλεπεις μονο στις ταινιες:bleh:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.537
Μηνύματα
900.151
Μέλη
39.272
Νεότερο μέλος
faihpap

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom