The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Σας εχει τυχει; Καλα ολοι αυτοι χορευτες ειναι; Πολυ χαριτωμενο... :haha:

 
Last edited by a moderator:

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.202
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Σας εχει τυχει; Καλα ολοι αυτοι χορευτες ειναι; Πολυ χαριτωμενο... :haha:

]
Καλά θα πέταγα την σκούφια μου αν πετύχαινα κάτι τέτοιο. Πλάκα έχουν εκτός από την πλειοψηφία που χαμογελούν παρακολουθώντας, κάτι ξινόφατσες που κοιτάζουν λες και τους θίξανε την αξιοπρέπεια. Και όχι δεν είναι άραβες...
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Tελειο ειναι! Μαλλον θα ηθελα να χορεψω κιολας αλλα που να προλαβεις να μαθεις το χορευτικο επι τοπου;;;; χαχαχα
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Last edited by a moderator:

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.202
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Tελειο ειναι! Μαλλον θα ηθελα να χορεψω κιολας αλλα που να προλαβεις να μαθεις το χορευτικο επι τοπου;;;; χαχαχα
Ε δεν το μαθαίνεις, εκεί κάνεις τα δικά σου! :bleh:
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.652
Likes
10.202
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Καλά κι εγώ του αλμυρού και του ποτού είμαι περισσότερο γλυκά τα θέλω ελαφριά αλλά τσίπουρο με γλυκάνισο που έχω πιεί δε μου αρέσει οπότε υποθέτω θα μοιάζει. Ρακί με φρούτα υπήρχε π.χ αγριοκέρασο? Πες και τιμή για μπύρες, επίσης μήπως πήγες στη λέσχη των ταξιδιωτών?
δεν εχω ιδεα για ρακες σε μαγαζια γιατι οπως σου ειπα πιναμε σπιτικη ρακι απο Μαυροβουνιο . Οι μπυρες κανανε απο 2-3,5 ευρω .. στην λεσχη ηθελα πολυ να παω,αλλα δεν πηγα γιατι η παρεα μου ηθελε να παμε σε ενα Ρωσικο μαγαζι στην Knez Mihailova .
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.500
Ναι. Για πολλούς λόγους. Με πρώτο και κύριο, ότι με κουράζει. Όχι σωματικά, διανοητικά. Βρίσκω τον εαυτό μου σε μια ξένη χώρα να λειτουργεί μηχανικά και με μειωμένο ενδιαφέρον, όχι επειδή ο τόπος δεν έχει να του προσφέρει, αλλά επειδή ο ίδιος δε μπορώ να ανταποκριθώ στα ερεθίσματα. Δεν είναι τόσο τα πολλά ταξίδια, όσο η μικρή τους διάρκεια. Μέχρι π.χ. να συνειδητοποιήσω ότι βρέθηκα στη Ζυρίχη, έχω φύγει και βρίσκομαι στις Βρυξέλλες....
Υποσχέθηκα στον εαυτό μου το 2012 να περιορίσω στο 0 ή κοντά σ' αυτό τα πολύ σύντομα (=2 μέρες και κάτω) προσωπικά ταξίδια.

Κόψε το δούλεμα Κωστάκη :D:D.
Εντάξει τα λέμε αυτά απο κοντά αλλά να τα γράφεις και στο forum
Στο τέλος βεβαια λεγε λεγε μπορεί και να το πιστέψεις μεσα σου :haha::haha::haha:
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.159
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
δεν εχω ιδεα για ρακες σε μαγαζια γιατι οπως σου ειπα πιναμε σπιτικη ρακι απο Μαυροβουνιο . Οι μπυρες κανανε απο 2-3,5 ευρω .. στην λεσχη ηθελα πολυ να παω,αλλα δεν πηγα γιατι η παρεα μου ηθελε να παμε σε ενα Ρωσικο μαγαζι στην Knez Mihailova .
Ok thanks...
Θα πάω το Φεβρουάριο στη λέσχη και θα μεταφέρω εντυπώσεις...
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Ναι. Για πολλούς λόγους. Με πρώτο και κύριο, ότι με κουράζει. Όχι σωματικά, διανοητικά. Βρίσκω τον εαυτό μου σε μια ξένη χώρα να λειτουργεί μηχανικά και με μειωμένο ενδιαφέρον, όχι επειδή ο τόπος δεν έχει να του προσφέρει, αλλά επειδή ο ίδιος δε μπορώ να ανταποκριθώ στα ερεθίσματα. Δεν είναι τόσο τα πολλά ταξίδια, όσο η μικρή τους διάρκεια. Μέχρι π.χ. να συνειδητοποιήσω ότι βρέθηκα στη Ζυρίχη, έχω φύγει και βρίσκομαι στις Βρυξέλλες....
Υποσχέθηκα στον εαυτό μου το 2012 να περιορίσω στο 0 ή κοντά σ' αυτό τα πολύ σύντομα (=2 μέρες και κάτω) προσωπικά ταξίδια.
Σε καταλαβαίνω. Δε σε νιώθω (γιατί δεν έχω φτάσει σε κορεσμό), αλλά σε καταλαβαίνω.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
900.045
Μέλη
39.268
Νεότερο μέλος
AnitaDag

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom