The official off-topic v2 - The Return

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Extreme Cougar Wives - Δείτε το απίστευτο βίντεο με τις οικογένειες των νεαρών αγοριών να σοκάρονται όταν γνωρίζουν της ηλικιωμένες συνοδούς των παιδιών τους!
Στις 25 Νοεμβρίου κάνει πρεμιέρα στην Αμερική ένα νέο ριάλιτι που ήδη έχει προκαλέσει αίσθηση, καθώς η θεματολογία του αφορά στις ερωτικές σχέσεις ηλικιωμένων γυναικών με πολύ νεαρούς άνδρες. Μάλιστα, σε ορισμένες περιπτώσεις οι διαφορές ξεπερνούν και τα 40 χρόνια!

Zappit.gr: Νέο ακραίο ριάλιτι: Ηλικιωμένες γυναίκες με νεαρούς συντρόφους!
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Extreme Cougar Wives - Δείτε το απίστευτο βίντεο με τις οικογένειες των νεαρών αγοριών να σοκάρονται όταν γνωρίζουν της ηλικιωμένες συνοδούς των παιδιών τους!
Στις 25 Νοεμβρίου κάνει πρεμιέρα στην Αμερική ένα νέο ριάλιτι που ήδη έχει προκαλέσει αίσθηση, καθώς η θεματολογία του αφορά στις ερωτικές σχέσεις ηλικιωμένων γυναικών με πολύ νεαρούς άνδρες. Μάλιστα, σε ορισμένες περιπτώσεις οι διαφορές ξεπερνούν και τα 40 χρόνια!

Zappit.gr: Νέο ακραίο ριάλιτι: Ηλικιωμένες γυναίκες με νεαρούς συντρόφους!
Μια χαρα!!! :D
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.786
Likes
17.857
Τουλάχιστον δίνε τη σωστή παραπομπή, μη με βάζεις να ψάχνω. Αυτή ήταν η απάντησή μου. :)
Η ερώτηση ήταν του panpan, δεν την πολυκατάλαβα, γι αυτό δεν απάντησα. Τώρα που είδα και το δικό σου σχόλιο, κατάλαβα ότι μάλλον μιλάτε για τον "Κεφαλλονίτη". Αλλά, αυτός δεν ήταν καντίνα βρε παιδιά, μαγαζάκι κανονικό ήταν, μικρό μεν, αλλά με τραπεζάκια κλπ. Εκτός κι αν μιλάτε για κάτι άλλο. Όσο για τον Κεφαλλονίτη, μέχρι πρόσφατα ήταν εκεί, δεν έκανα αυτοψία τελευταία, αν με φέρει ο δρόμος να δω και να σας πω.
baba σόρυ ...αλλά σε σένα απευθυνόμουν για το καλύτερο βρώμικο στη Θεσσαλονίκη που έθιξες .....Δεν ξέρεις την αυτού μεγαλειότητα τον "μαύρο" με το περίφημο ζουμί ..το άζαξ;;φτιαγμένο απο μια μυστική συνταγή της ερήμου με καμιά 10ριά συστατικά;;:D μετρά 3 δεκαετίες..δεν ξέρω αν υπάρχει ακόμη...κάπου στη Σταυρούπολη..

τέσπα.... σόρυ αν σε μπέρδεψα..
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Μυρωδικά: Βασιλικός, δυόσμος, μαντζουράνα, δενδρολίβανο, μέντα, θυμάρι, ρίγανη, λουΐζα, λεβάντα, κλπ.
ο βασιλικος μου (χειμωνιατικος -φτου , φτου μεγαλωνει )
Ετοιμαζομαι για δενδρολιβανο ( περιμενω να βγαλει ριζες )
Τη λεβαντα δεν την ειχα σκεφτει .... πολυ καλη ιδεα
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Μυρωδικά: Βασιλικός, δυόσμος, μαντζουράνα, δενδρολίβανο, μέντα, θυμάρι, ρίγανη, λουΐζα, λεβάντα, κλπ.
A για αρχη δεν θα'χω λαχανικουλια να τα βλεπω να μεγαλωνουν ε; Τα δυο πρωτα τα εχουμε. θα βαλω λεβαντα!
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
baba σόρυ ...αλλά σε σένα απευθυνόμουν για το καλύτερο βρώμικο στη Θεσσαλονίκη που έθιξες .....Δεν ξέρεις την αυτού μεγαλειότητα τον "μαύρο" με το περίφημο ζουμί ..το άζαξ;;φτιαγμένο απο μια μυστική συνταγή της ερήμου με καμιά 10ριά συστατικά;;:D μετρά 3 δεκαετίες..δεν ξέρω αν υπάρχει ακόμη...κάπου στη Σταυρούπολη..

τέσπα.... σόρυ αν σε μπέρδεψα..
:shock: Έτσι το προμοτάρει;
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.817
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Δεν ξέρεις την αυτού μεγαλειότητα τον "μαύρο" με το περίφημο ζουμί ..το άζαξ;;φτιαγμένο απο μια μυστική συνταγή της ερήμου με καμιά 10ριά συστατικά;;:D μετρά 3 δεκαετίες..δεν ξέρω αν υπάρχει ακόμη...κάπου στη Σταυρούπολη..
Ταπεινά δηλώνω την άγνοιά μου... :( Αν και, κάτι μού'ρχεται στο μυαλό, εκεί, στην παληά στροφή Ευκαρπίας, πηγαίνοντας για το στρατόπεδο Καρατάσου όπου υπηρέτησα 1981-1983. Είχε αρκετές καντίνες και βρώμικα στην περιοχή, δεν ξέρω αν ήταν κάποια απ' αυτές.
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.817
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.159
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Βάλε και μαντζουράνα. Πιάνει εύκολα, μυρίζει υπέροχα και στη μαγειρική κάνει θαύματα! ;)
+1 κι από μένα για τη ματζουράνα...
Baba νομίζω πρέπει να ανταλλάξουμε συνταγές...ράβονται και κάτι ποδιές στο forum μούρλια...:)
Επίσης φασκόμηλο θεϊκό και ανθεκτικό και σούπερ άρωμα αρμπαρόριζα αλλά δε μου πιάνει στην Αθήνα...:(
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Βάλε και μαντζουράνα. Πιάνει εύκολα, μυρίζει υπέροχα και στη μαγειρική κάνει θαύματα! ;)
Παω να ψαχτω !!! Δεν θελω να παιρνω ετοιμα , τα φυτευω μονη μου.
Παλαιοτερα ειχα 50 γλαστρες στο μπαλκονι ....
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.537
Μηνύματα
900.149
Μέλη
39.272
Νεότερο μέλος
faihpap

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom