Eurovision 2009

Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Μόλις έμαθα οτι ο Νορβηγός είναι Ρώσος στην καταγωγή... τι μαθαίνει κανείς...
Ο Νορβηγος δεν μοιαζει με τον Ευτυχη Μπλετσα???
τον μαγειρα απο την κουζινα της μαμας στον Alpha???:haha::haha::haha:
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
:haha:

λοιπόν εγώ έχω να δώσω και συγχαρητήρια στον traveller για την πίστη του στην αζέρα... είχε μάτι εξαρχής...!
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
299
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
λοιπον, λοιπον, δηλωνω εξαρχης στεναχωρημενη..
μολις αρχισαν να δινουν τους βαθμους, δεν πιστευαμε στα ματια μας ολοι!!
ειδικα καποια στιγμη που η πορτογαλια ηταν μπροστα μας, τρελαθηκαμε τελειως..
ο αντιπαθητικος νορβηγος πρωτος και με διαφορα..ο εφιαλτης μου εγινε πραγματικοτητα..
αφου τελειωσε ο διαγωνισμος πιασαμε την συζητηση για να δουμε τι εφταιγε..
καταληξαμε στο συμπερασμα οτι δεν μας εφαγαν οι επιτροπες..αν ηταν ετσι, ουτε η τουρκια θα τα πηγαινε καλα..αρα, αλλα πραγματα εφταιγαν..πραγματα που ολοι τα ξεραμε αλλα δεν θελαμε να τα παραδεχτουμε για να μην δημιουργησουμε ασχημο κλιμα..
η αληθεια λοιπον ειναι πως το τραγουδι του σακη ηταν πολυ πολυ μετριο..και ειναι κριμα γιατι ειχαν τοοοοσο χρονο για να γραψουν ενα καλο γιουροβιζιονικο τραγουδι..και εν τελει μας παρουσιασαν 3 μετριοτατα τραγουδια..
επιπλεον, η χορογραφια..μην μου πειτε οτι ο φωκας δεν μπορουσε και καλυτερα???
περυσι οι χορογραφιες που εκανε για τον dima και την lorac ηταν πολυ πιο καλες..
με αυτα και με εκεινα, στειλαμε εναν σακη χωρις καλο τραγουδι και χωρις καλη χορογραφια..τι να μας κανει και αυτος??ενας ανθρωπος μονο ειναι!!
και πραγματικα συμφωνω και εγω οτι αν πηγαινε αλλος(οποιοσδηποτε αλλος) με αυτο το τραγουδι θα πατωνε και ουτε στον τελικο δεν θα περνουσε!
στην συζητηση για το ποιον πρεπει να στειλουμε του χρονου, δεδομενου οτι μετα τα φετινα δεν θα θελει κανεις να παει(εκτος απο την ελλη κοκκινου, την οποια δεν πρεπει να αφησουμε εμεις να παει..), εγω και η eurovisionοπαρεα μου καταληξαμε στα εξης ονοματα: μαριος φραγκουλης..tamta..nivo..(επεσε και η ιδεα για εφη σαρρη και το τραγουδι με τον αφρικανο..)..dik-7, δυστυχως ο βασιλης μεγαλωσε πια..δεν εχει τις αντοχες που ειχε καποτε!!!


τελος, εχω να δηλωσω πως, δεν θελω αλλο πια τις μαγγιρες, αρκετα!!!δεν μου αρεσε καθολου η ανταποκριση τους..(αν και σιγουρα καλυτερες απο το χειριστο διδυμο φωτη και μαριας)..θελω πισω την δαφνη μποκοτα και δεν ντρεπομαι να το πω!!!
επιπλεον, αναρωτιεμαι εδω και ωρα..το πλανο του σκηνοθετη στον χαρη σιανιδη ηταν τυχαιο ή ο χαρης χρειαστηκε να πληρωσει γιαυτο???και επιπλεον, γιατι ο χαρης δεν φοραγε μπουτουνιερα σημερα οεο????
 
Last edited by a moderator:
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
latina,πιστευω οτι θα εισακουστεις απο τον θεο της Eurovision και θα μετρησει η τοποθετηση σου την επομενη φορα!!!!
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.938
Likes
3.931
Aφρικανέ αφρικανέ θελεις να κάνουμε κονέ???
Και μάλλους μαύρους η τρελλή άρχισα και κοιμόμουνα...


Latina respect... ότι καλύτερο έχω ακούσει τα τελευταία χρόνια...

Τι ΥΠΈΡΟΧΟ cult τραγούδι είναι αυτό? Περνάει κοινονικά, αντιρατσιστικά μηνύματα... θα σαρώσει...


Υ.Γ1. Για την Αζέρα τα είχα πει... από φωνή μ..ί κι από μ...ί φωνάρα!!!
Υ.Γ2. Οι δυνάμεις της αντίδρασης σαμποτάρισαν το βίαια επαναστατικό τραγούδι της ηρωικής αγωνίστριας Σοράγια και πάτωσε.. Αίσχος, ο αγώνας δεν δικαιώθηκε... famek πρέπει να δικαιωθούμε, πάρε θέση...
 

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
τελος, εχω να δηλωσω πως, δεν θελω αλλο πια τις μαγγιρες, αρκετα!!!δεν μου αρεσε καθολου η ανταποκριση τους..(αν και σιγουρα καλυτερες απο το χειριστο διδυμο φωτη και μαριας)..θελω πισω την δαφνη μποκοτα και δεν ντρεπομαι να το πω!!!
επιπλεον, αναρωτιεμαι εδω και ωρα..το πλανο του σκηνοθετη στον χαρη σιανιδη ηταν τυχαιο ή ο χαρης χρειαστηκε να πληρωσει γιαυτο???και επιπλεον, γιατι ο χαρης δεν φοραγε μπουτουνιερα σημερα οεο????
Συμφωνω απολυτα! Μποκοτα και ξερο ψωμι! :clap::clap::clap: Και αυτος ο Σιανιδης ρε παιδι μου, παντου χωμενος...:D
 

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη,μεξικο
γιατι κουραζεστε με το internet ρε παιδια,
τι ψαχνετε τωρα φωτογραφιες, eurovision και Aζερες ..
Bουρ...για την κοντινοτερη ελληνικη μπουζουκιερι οπου θα εχετε την ευκαιρια να θαυμασετε με την ανεση σας, απο το τραπεζακι σας, με τα λουλουδακια σας,
σε αποσταση αναπνοης μαλιστα να το ευχαριστηθειτε κιολας
ΔΕΚΑΔΕΣ ΤΕΤΟΙΑ κοριτσακια που θα κανουν ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΣΑΣ απιστευτα ναζια
στην απεγνωσμενη προσπαθεια τους να υποστηριξουν τον βαρυτιμο τιτλο της τραγουδιστριας :bleh:
 

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη,μεξικο
ε, οχι κ.Κατσαρε μου!!!
με ολο το σεβασμο που εχω στο προσωπο σας και στην πορεια σας,
αυτο δεν θα το ανεχτω
επειτα απο το θαψιμο που ριχνατε ολη τη ημερα χθες στην Ελληνικη συμμετοχη
σημερα απαιτειτε να "καψουμε" και τον Μιχαλη!! Ελεος!!

ΥΓ: Λατινα μαζι σου.. Δαφνη ελα ξανα!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
900.004
Μέλη
39.267
Νεότερο μέλος
Simmons Robert

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom