Eurovision 2009

traveladdict

Member
Μηνύματα
1.380
Likes
1.344
Επόμενο Ταξίδι
Λος Άντζελες
Ταξίδι-Όνειρο
ΣριΛάνκα,Βενεζουέλα ξανά!
Αγαπητή latina, γράφεις:
με αυτα και με εκεινα, στειλαμε εναν σακη χωρις καλο τραγουδι και χωρις καλη χορογραφια..τι να μας κανει και αυτος??ενας ανθρωπος μονο ειναι!!



Ας μη πήγαινε.
Όταν συζητιόταν από τότε ότι το τραγούδι δεν ήταν καλό, γιατί δεν πάτησε πόδι να πει: εγώ δεν πάω με τέτοια μπακατέλα.
Ένας απόλυτος σταρ μπορεί να το πει αυτό.
Η Βίσση π.χ. θα τόλεγε, πήγε γιατί το τραγούδι της ήταν συγκλονιστικό.
Αλλά ξέχασα, δεν έχει πια τον Ψινάκη από δίπλα να τον καθοδηγεί.
Τα αποτελέσματα ήταν δίκαια, τα τραγούδια που προκρίθηκαν άξιζαν όλα.
Εκείνο που με ενόχλησε πιο πολύ, ήταν εκείνη η ταφόπλακα που άνοιξε σιγά-σιγά και βγήκε από μέσα η Ελληνική σημαία σαν το ζόμπι.
 
Last edited by a moderator:

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
299
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
συγκλονιστικο το τραγουδι της βισση(το δηλωνω απο τωρα για να μην παρεξηγηθουμε..ειμαι φαν της βισση..)????πλακα μου κανεις??
ΜΗΝ με συγχυζετε παιδια και πριν λιγο ξυπνησα..δειξτε λιγο ελεος..
το τραγουδι της βισση ηταν χαλια μαυρα και η βισση πηρε στην γιουροβιζιον μια θεση που ουτε καν της αξιζε(ουτε για δεκαδα δεν ηταν..)..
οσο για τον σακη, πληρωσε το λαθος του που στηριξε τον φιλο του κοντοπουλο..
το ιδιο λαθος πληρωσε και η βισση που στηριξε τον καρβελα..
απο εκει και περα..τον κατσαρο τον εχω αχτι πολλα χρονια..καθε φορα στην γιουροβιζιον τον τρωμε στην μαπα..ας αποχωρισει επιτελους..οι ανθρωποι της ηλικιας του δεν βλεπουν καν γιουροβιζιον..ας του το πει καποιος..και προς θεου..χατζηγιαννης στην γιουροβιζιον???
αυτο πραγματικα θα εχει τοοοοση πλακα!!:haha::haha::haha:(καλα εννοειται οτι δεν προκειται να δεχτει ποτε..ειναι εξυπνο παιδι αυτος!!)..εγω θελω φραγκουλη που ειναι φωναρα και ψωναρα(ειναι και ωραιο παιδι;))!!

getxo, εγω ψηφισα ισπανια, στηριξα soraya..ο ενας βαθμος απο εμενα σας ηρθε!!!:clap:
(κακομοιρα soraya, αν και περιμενε οτι δεν θα πηγαινε καλα..δεν περιμενα με τιποτα τετοια χαλια..)..

και τελευταιο αλλα πολυ κρισιμο ερωτημα..τι δουλεια ειχε στην επιτροπη μας ο γιαννης βαρδης??????????????????????????????????????????????(ποσα απανωτα χτυπηματα να αντεξω η γυναικα???)
 

neraida

Member
Μηνύματα
391
Likes
87
Y.Γ.: το μήνυμα σμς για την ψηφοφορία στην Ελλάδα κόστιζε 1,14Ε ενώ στην Γερμανία μόνο 0,18Ε
τι λες τωρα!!!!:shock::shock:
απιστευτο!!!:shock:
παλι καλα που δεν ψηφισα και ουτε προκειται να φηφισω ποτε!!

εγω και η eurovisionοπαρεα μου καταληξαμε στα εξης ονοματα: μαριος φραγκουλης..tamta..nivo..(επεσε και η ιδεα για εφη σαρρη και το τραγουδι με τον αφρικανο
λατινα κατι τετοια σκεφτομουνα και εγω.. καθως και την Εφη Θωδη.. (να γινει καλα πρωτα η γυναικα););)
αλλα δεν νομιζω να δεχτει να παει ο Φραγκουλης!! γιατι? για να ρισκαρει την καριερα του? σιγα μην παει στην γιουροβιζιον! νομιζω εχει καλυτερα πραγματα να κανει..
και αμα δεν παει καλα, λεμε αμα, να κατσει να υποστει μετα τα σχολια των κουτσομπολιστικων μεσημεριανων εκπομπων?? :roll:

οσο για την σοραγια εμενα δεν μου αρεσε καθολου, αρα δεν μου κανει εντυπωση που πηρε αυτη την θεση!!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.906
Likes
10.011
και τελευταιο αλλα πολυ κρισιμο ερωτημα..τι δουλεια ειχε στην επιτροπη μας ο γιαννης βαρδης??????????????????????????????????????????????(ποσα απανωτα χτυπηματα να αντεξω η γυναικα???)
Αφού δεν ήταν και ο γιος του Μικρούτσικου, πάλι καλά.....:haha:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
και τελευταιο αλλα πολυ κρισιμο ερωτημα..τι δουλεια ειχε στην επιτροπη μας ο γιαννης βαρδης???????????????????????????????????????????? ??(ποσα απανωτα χτυπηματα να αντεξω η γυναικα???)



εβαλε μεσον ο μπαμπας του!!!!:haha::haha:
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
299
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
και extra ερωτημα..αφου ηταν στην επιτροπη ο γιαννης βαρδης..o χαρης βαρθακουρης γιατι ελειπε???
οποιος δωσει απαντηση στα κρισιμα αυτα ερωτηματα που ταλανιζουν το ελληνικο γιουροβιζιονοφιλο κοινο, κερδιζει μπισκοτακι!!!
 

traveladdict

Member
Μηνύματα
1.380
Likes
1.344
Επόμενο Ταξίδι
Λος Άντζελες
Ταξίδι-Όνειρο
ΣριΛάνκα,Βενεζουέλα ξανά!
.)????πλακα μου κανεις??
ΜΗΝ με συγχυζετε παιδια και πριν λιγο ξυπνησα..δειξτε λιγο ελεος..
το τραγουδι της βισση ηταν χαλια μαυρα και η βισση πηρε στην γιουροβιζιον μια θεση που ουτε καν της αξιζε(ουτε για δεκαδα δεν ηταν..)..
Ε, καλά τώρα, εσύ είπες ότι ο Νορβηγός είναι ψώνιο και ότι το τραγούδι της Κύπρου σου έφερε υπνηλία. Άστο. Τι να συζητάμε?
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
και extra ερωτημα..αφου ηταν στην επιτροπη ο γιαννης βαρδης..o χαρης βαρθακουρης γιατι ελειπε???
οποιος δωσει απαντηση στα κρισιμα αυτα ερωτηματα που ταλανιζουν το ελληνικο γιουροβιζιονοφιλο κοινο, κερδιζει μπισκοτακι!!!
αυτουνου ο μπαμπας ειχε παει στον πλαστικο για ενα τελευταιο τραβηγμα!!!!:haha::haha:
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
299
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Ε, καλά τώρα, εσύ είπες ότι ο Νορβηγός είναι ψώνιο και ότι το τραγούδι της Κύπρου σου έφερε υπνηλία. Άστο. Τι να συζητάμε?
οπως ακριβως τα λες..το τραγουδι του νορβηγου δεν το σχολιασα..ειπα απλα οτι αυτος ειναι ψωνιο..αν διαφωνεις οκ..αποψη μου και αποψη σου..
οσο για το τραγουδι της κυπρου, ναι μου εφερε υπνηλια και μαλιστα εντονη..ηταν ενα τραγουδι χωρις ιδιαιτερες κορυφωσεις, χωρις ενδιαφερον για μενα..
η κοπελα μια γλυκα, αλλα δεν ειχε φωναρα(μονο αυτο θα εσωζε το τραγουδι)..και εν κατακλειδι δεν ηταν τραγουδι για γιουροβιζιον..εδω η chiara με ΤΗΝ φωναρα και ειδαμε ολοι πως πηγε..
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
Last edited by a moderator:
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
axxx που ειναι οι παλιες καλες εποχες!!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
900.007
Μέλη
39.266
Νεότερο μέλος
MariaChara

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom