Eurovision 2009

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη,μεξικο
ΕΛΕΟΣ!!
CAKE, χρειαζεσαι κατι απο αερα Μιλανου επειγοντως!
Εκει θα διαπιστωσεις τη διαφορα..

Vario
αυτο ειναι ενα πιο σοβαρο θεμα νομιζω
πιτσααα(καρμποναρα και κυπριακη με αφρατη ζυμη.... παει η διαιτα) !
με προβληματιζει ομως η ωρα της παραγγελίας
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
παιδια δωστε παραγγελια απο το απογευμα ,γιατι τα delivery θα παρουν φωτια!!!!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.905
Likes
10.003
Πραγματικά όσες φορές έχω παραγγείλει βραδυά eurovision, από την πολύ δουλειά το φαγητό έφτασε κατά το 20ο τραγούδι!!!:)
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
mio με ολο το σεβασμο αλλα δεν πας καθολου καλα...:bleh::bleh::bleh:η κατασταση σου χειροτερευει!:rolleyes:!τι ειναι αυτο το ξεπλυμα???:haha::haha::haha:
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
299
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Και ιδού το κρίσιμο ερώτημα: Αύριο μαζί με τον τελικό τι θα παραγγείλετε? Πίτσα ή σουβλάκια????? :haha::haha:
χμ..vario, θετεις ενα ερωτημα που με προβληματιζει μερες..τελικα κατεληξα..θα συνδυασω μαγειρευτο φαγητο(παστιτσιο) με pizza(delivery)!!
πηρα χθες στην πιτσαρια και ρωτησα..εγω θα δωσω παραγγελια στις 7.30 και θα την παραλαβω εγω απο το καταστημα!!ετσι, 9,30 θα ειναι ηδη στο σπιτι!!!
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
299
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.053
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
χμ..vario, θετεις ενα ερωτημα που με προβληματιζει μερες..τελικα κατεληξα..θα συνδυασω μαγειρευτο φαγητο(παστιτσιο) με pizza(delivery)!!
πηρα χθες στην πιτσαρια και ρωτησα..εγω θα δωσω παραγγελια στις 7.30 και θα την παραλαβω εγω απο το καταστημα!!ετσι, 9,30 θα ειναι ηδη στο σπιτι!!!

Με αυτο το μενου που ειδα προτεινω να ζυγιστεις πριν και μετα τη Γιουροβιζιον, εν αναγκει κανε και μια αιμοληψια μετα γιατι τα τριγλυκεριδια μαζι με τη χολιστερινη θα χορευουν πεντοζαλι.....

Εγω για να εξηλεωθω απο τη κρεπαλη λεω 2 ωρες πριν να κανω γρηγορο βαδην ολη τη παραλιακη του Ρεθυμνου γυρω στα 6 χιλ. νορμαλ πραγματα να μη κανω και οκταρακια στο σπιτι γυρνωντας :haha::haha: αποψε ειναι η μητερα των μαχων.....
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
299
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Με αυτο το μενου που ειδα προτεινω να ζυγιστεις πριν και μετα τη Γιουροβιζιον, εν αναγκει κανε και μια αιμοληψια μετα γιατι τα τριγλυκεριδια μαζι με τη χολιστερινη θα χορευουν πεντοζαλι.....
δεν εχω αναγκη εγω!!εχω καλο μεταβολισμο!!ασε, που αν δεν φαω καλα, δεν θα χω δυναμεις για να ουρλιαζω!!!!!:haha::haha::haha:
επιπλεον, εσυ ως κρητικια, δεν εχεις δικαιωμα να μιλας για παχυντικα και ανθυγιεινα φαγητα!:bleh::bleh::bleh::bleh:
πλακα πλακα, τωρα σκεφτηκα οτι εχω και ρακη φοβερη που μου εφεραν απο την κρητη προ ολιγων ημερων..αφου ταισω τους καλεσμενους μου μεχρι σκασμου, θα τους ποτισω ρακη!!θα πιουμε στην υγεια σου rethimno!!!:clap::clap::clap:
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.053
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
!θα πιουμε στην υγεια σου rethimno!!!:clap::clap::clap:
Τετοια μου γραφεις και πεφτω κλινικα νεκρη.....και δεν κανει ειδικα αποψε.....να εχουμε δυναμεις να γραφουμε......σκουρα τα πραγματα και αδιευκρινιστα.......

Ερμιναααααα.........
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Αχ...έχω πολύ άγχος!

Τα τελευταία δύο 24ωρα προωθείται ιδιαίτερα η συμμετοχή της Αγγλίας με τον βρωμόγερο που ανέβηκε στην σκηνή.

Την θετική σας ενέργεια στον ΣΑΚΗ παρακαλώ!!! :clap::clap::clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
899.939
Μέλη
39.265
Νεότερο μέλος
pantelis8

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom