Eurovision 2009

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.054
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
:haha::haha::haha::haha: Ρεθυμνο εισαι φοβερη! Πολυ θα θελα να ειμαι και εγω στην παρεα στο σπιτι σου!

Αχινουλα η προσκληση ειναι ανοιχτη....τι λες προλαβαινεις ?????? Εγω παντως θα χαρω πολυ να εισαι στη παρεα μου:clap::clap:
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.905
Likes
10.003
Αχ...έχω πολύ άγχος!

Τα τελευταία δύο 24ωρα προωθείται ιδιαίτερα η συμμετοχή της Αγγλίας με τον βρωμόγερο που ανέβηκε στην σκηνή.

Την θετική σας ενέργεια στον ΣΑΚΗ παρακαλώ!!! :clap::clap::clap:
Aμ τα πα! Οι κριτικές επιτροπές θα κάνουν ζημιά! Θα βγεί μεν ποιοτικό τραγούδι αλλά αυτό δε νομίζω να είναι του Σάκη μας.....:(:mad:
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.054
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
vario την Αγγλια τη φοβαμε πολυ ειναι φωναρα , η συνθεση του τργουδιου απλα καταπληκτικη ....ειναι πανεμορφη.....νομιζω οτι η επιτροπη προς τα εκει θα ψηφισει....για πρωτη φορα ολα παιζονται.....
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
299
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
vario την Αγγλια τη φοβαμε πολυ ειναι φωναρα , η συνθεση του τργουδιου απλα καταπληκτικη ....ειναι πανεμορφη.....νομιζω οτι η επιτροπη προς τα εκει θα ψηφισει....για πρωτη φορα ολα παιζονται.....
και εγω την φοβαμαι!αν και νομιζω οτι ειναι εξαιρετικα αδικο να κερδισει..
το τραγουδι σαν τραγουδι ειναι καλο..αλλα ποσες μπαλαντες εχει φετος ο διαγωνισμος?
γιατι αυτη και οχι καποια αλλη???
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.054
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Μακαρι να πεσω εξω αλλα απο τα ποιοτικα τραγουδια Αγγλια, και περισσοτερο της Βοσνιας μου αρεσε γιατι ειχε φοβερη εθνικ μουσικη που ειναι το στοιχειο μου.....

Η μπαλαντα της Σερβιας στη Αθηνα θα μου μεινει αξεχαστη απο τη νικητρια Μαριζια ασχετως που η φατσουλα της σου θυμιζε κατι μεταξυ Χαρι Ποτερ και Πασχαλη Τερζη
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.905
Likes
10.003
Κορίτσια θεωρώ ότι η Αγγλία θα ψηφιστεί ως φόρος τιμής στον Βέμπερ και όχι γιατί είναι τραγουδάρα. Το τραγούδι της Γαλλίας θεωρώ τραγουδάρα! Επίσης πολύ καλά είανι αυτά της Εσθονίας και της Ισλανδίας!
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
299
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Κορίτσια θεωρώ ότι η Αγγλία θα ψηφιστεί ως φόρος τιμής στον Βέμπερ και όχι γιατί είναι τραγουδάρα. Το τραγούδι της Γαλλίας θεωρώ τραγουδάρα! Επίσης πολύ καλά είανι αυτά της Εσθονίας και της Ισλανδίας!
φορος τιμης???και εμας τοτε πρεπει να μας ψηφισουν ως φορο τιμης για τον σακηηηη!!!
της γαλλιας μαλιστα!!αυτο μου αρεσει παρα παρα πολυ!!
η βοσνια εμενα δεν μου αρεσει..με αφηνει εντελως ασυγκινητη!!
γενικα ελπιζω οι μπαλαντες να φαγωθουν μεταξυ τους..εμας μας συμφερει..
 

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Αχινουλα η προσκληση ειναι ανοιχτη....τι λες προλαβαινεις ?????? Εγω παντως θα χαρω πολυ να εισαι στη παρεα μου:clap::clap:
Αχ ευχαριστω πολυ, αλλα μου πεφτεις λιγο μακρια (στην αλλη ακρη της Ελλαδας δηλαδη!):D
 

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Εμενα παντως η Αγγλια δεν μου αρεσει καθολου, ουτε η Γαλλια. Προτιμω Βοσνια-Ερζεγοβινη, μου αρεσει πολυ και ο στιχος του τραγουδιου.
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Μόλις πριν από λίγο μου τηλεφώνησε ο φίλος μου και μου έδωσε τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας του OGAE όπου ψηφίζουν οι δημοσιογράφοι που συμμετέχουν εκεί.

Τα αποτελέσματα έδειξαν:

1) Γαλλία
2) Ελλάδα
3) Αγγλία
4) Νορβηγία
5) Δανία
6) Ισλανδία
7) Ουκρανία

Επίσης, η Αγγλία που ανέβαινε ραγδαία στα στοιχήματα, άρχισε να παρουσιάζει πτώση, ανεβήκαμε ελαφρώς εμείς και ξαναβρέθηκε και η Τουρκία πάλι στην 3η θέση, με 1η πάντα την Νορβηγία.
 

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη,μεξικο
παιδες ολοι στις επαλξεις το βραδυ!
κερκιδα θελω κανονικη ! μην πτοειστε!

κοσμο θα εχουμε ολοι, αλλα η ανταποκριση..ανταποκριση
Ρεθυμνο και λοιποι παροντες το βράδυ,
σημερα θα σας εχω frozen margarita strawberry και kir royal να το γιορτασουμε

καλη επιτυχια στο Σακη !!!!!!!!!!
οποιο κ αν ειναι το αποτελεσμα, ειναι ηδη νικητης!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
899.947
Μέλη
39.265
Νεότερο μέλος
pantelis8

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom