Eurovision 2009

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
[FONT=arial,sans-serif][SIZE=-1]Ρε cakenet πονόματο έχεις??? δεν σου αρέσει η Ρωσίδα?? η Natalia Vodianova?? την έμαθα κι αυτήν!!

Erminathess την Σοράγια δεν την ξέρω αλλά η Αζέρα δεν παίζετε!! Αποτυχημένος άντρας θα ήσουν μου φαίνεται αν δεν σου αρέσει η Αζέρα!!

Καλά μην βαράτε γούστα είναι αυτά... εγώ ψηφίζω την Vodianova και την Αζέρα...

Αυτή την Σοράγια που θα την βρώ??
Traveller κατι μου λεει οτι δεν σε ενδιαφερει και τοσο το καλλιτεχνικο μερος του θεσμου!:haha::haha::haha::haha: Η σοραγια ειναι η εκπροσωπος της Ισπανιας, στο youtube θα την βρεις ευκολα!
 

Nikos5050

Member
Μηνύματα
535
Likes
137
Επόμενο Ταξίδι
Ναύπλιο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία - Ειρηνικός
Για την οικοδέσποινα [FONT=arial,sans-serif][SIZE=-1]Natalia Vodianova παραθέτω μόνο αυτές τις δύο φωτογραφιές
είναι πασιφανές ότι είναι χάλια η κυρία, δε βλέπεται απαιτώ να διαγραφεί το πόστ
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
ελα μωρε μην τους διωχνεις ,ειναι καλα κουτσομπολακια και αυτοι:lol:
ε πλάκα κάνω προφανώς! :bleh:

εμένα η σοράγια btw δε με συγκλονίζει ως ομορφιά, αλλά είναι συμπαθής και το τραγούδι το θεωρώ πολύ πιασάρικο για eurovision.. πώς θα πάει ίδωμεν... αλλά συμφωνώ με τη λατίνα ότι δεν το βλέπω για πρωτιά... θα χαρώ να πάει καλά, αλλά το βλέπω δύσκολο να το ψηφίσουν πολύ οι άλλες χώρες ώστε να βγει πρώτο-δεύτερο...

για μένα φαβορί ο νορβηγός (αν και ψιλοφλωράκι πιστεύω θα το ψηφίσουνε... καλό και το κομμάτι) και το αζερμπαιτζάν πιστεύω θα χτυπήσει 5άδα, όπως και το σκυλί της ουκρανίας... :shock: όπως πιθανότατα θα πάει καλά και η τουρκία λόγω κομματιού και μόνο... (και φυσικά των τούρκων που ψηφίζουν αβέρτα σε όλη την ευρώπη :roll:)

* ο σάκης είναι σε όλα αυτά εκτός συναγωνισμού... δεν κάνω πρόβλεψη! χεχε!
 

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
είναι πασιφανές ότι είναι χάλια η κυρία, δε βλέπεται απαιτώ να διαγραφεί το πόστ


δεν είπαμε ότι είναι και χάλια...... .Στυλιστικά πάντως εμένα δε μ'αρεσε καθόλου
(κατονοώ βέβαια ότι αυτά για τους άντρες μπορεί να είναι λεπτομέρειες αλλά οι γυναικες νομίζω θα συμφωνήσουν....)
 

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
δεν είπαμε ότι είναι και χάλια...... .Στυλιστικά πάντως εμένα δε μ'αρεσε καθόλου
(κατονοώ βέβαια ότι αυτά για τους άντρες μπορεί να είναι λεπτομέρειες αλλά οι γυναικες νομίζω θα συμφωνήσουν....)
Συμφωνουμε συμφωνουμε! Τοσες πασαρελες περπατησε η κοπελα, τιποτε δεν εμαθε πια?
 

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
Να ρωτήσω κάτι ,γιατί νομίζω ότι έχω χάσει επεισόδεια;Η Τουρκία δεν ήταν στα φαβορί για τις πρωτες θέσεις; Γιατί έχω την εντύπωση ότι ότι έχει πέσει πολύ στις προβλέψεις;
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
Να ρωτήσω κάτι ,γιατί νομίζω ότι έχω χάσει επεισόδεια;Η Τουρκία δεν ήταν στα φαβορί για τις πρωτες θέσεις; Γιατί έχω την εντύπωση ότι ότι έχει πέσει πολύ στις προβλέψεις;
δεν ξέρω τι λένε οι προβλέψεις, πάντως η σκηνική της παρουσία στον ημιτελικό ήταν απογοητευτική κατ' εμε...
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.938
Likes
3.931
Παιδιά ζητάω ταπεινά συγνώμη!!Τι Αζέρα και σάχλες έλεγα... Είδα την Σοράγια και έπαθα... η γυναίκα απλά δεν παίζετε!! Πάει ο Σάκης κορίτσια... Δαγκωτό Σοράγια...
Ισπανίδα και θεά πρώτη φορά είδα...
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
Είδα την Σοράγια και έπαθα... η γυναίκα απλά δεν παίζετε!! Πάει ο Σάκης κορίτσια... Δαγκωτό Σοράγια...
Ισπανίδα και θεά πρώτη φορά είδα...

θάνατος στις μελαχρινές ισπανίδες...:bleh:

* η πενέλοπε στο αβαταρ μου μολις δηλωσε οτι δε θελει να σε γνωρισει.. αλλωστε της πεφτεις και μεγαλος...
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
τωρα πια ειμαι σιγουρη οτι ο τραβελερ δεν θα ξεκολλησει απο την τιβι το σαββατο το βραδυ:haha::haha:

ελπιζω περυσι να ειχες δει sirusho με το qele-qele(ετσι για να ξερεις τι χανεις αν δεν βλεπεις γιουροβιζιον):clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
899.928
Μέλη
39.265
Νεότερο μέλος
pantelis8

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom