Eurovision 2009

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Ρε παιδιά εγώ όπως σας είπα δεν σκαμπάζω και πολλά αλλά γιατί να μας ρίξουνε και να βγάλουνε τον Νορβηγό? τι συμφέρον έχουν? σιγά την αγορά της Νορβηγίας... δεν έχει μεγάλο πληθυσμό η Νορβηγία για να πουληθούν πια τόσα cd εκεί... δεν πιστεύω στις συνομοσίες... πιστεύω ότι σχεδόν πάντα ο καλύτερος βγαίνει... το Ρωσικό πέρσι ήταν πολύ ωραίο...καλύτερο από το δικό μας... η Παπαρίζου όταν βγήκε super... τα τέρατα καλά ήταν και το Τούρκικο όταν βγήκε ήταν πολύ καλό... το Νορβηγικό δεν το έχω ακούσει... άμα είναι καλύτερο από το δικό μας ας βγεί αυτό... εμένα πάντως μου άρεσε η Αζέρα... γυναικάρα... Α και δεν συμφωνώ καθόλου για την παρουσιάστρια... σήμερα που είδα στο youtube η Ρωσίδα ήταν όνομα και πράμα!!
Απλα κατα καιρους εχουν ψηφιστει τραγουδια που ειναι λιγοτερο καλα απο αλλα. Δεν πιστευω οτι ο Ρωσος ειχε το καλυτερο τραγουδι περυσι (σκεψου οτι μετα δεν ακουστηκε σχεδον καθολου, αντιθετα με το κομματι του ιδιου του 2006), ουτε τα τερατα ηταν τα καλυτερα (αυτοι δεν ακουστηκαν μετα καθολου). Δυστυχως δεν βγαινει παντα ο καλυτερος...
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
α,αυτη αρεσε και στην μανα μου....:bleh::bleh::bleh:
παρολο που η εμφανιση ηταν απιστευτα κιτς...:D
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.938
Likes
3.931
Καλά δεν έχεις δει την Αζέρα??? και είσαι και μέσα στα πράγματα!!! Εσεις δεν λέγατε οτι είναι από τα φαβορί? Χαζοτράγουδο είναι αλλά έχει ρυθμό... είναι και ωραία η τραγουδίστρια...
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
618
Για την οικοδέσποινα [FONT=arial,sans-serif][SIZE=-1]Natalia Vodianova παραθέτω μόνο αυτές τις δύο φωτογραφιές
 

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη,μεξικο
Συνεχιζω να κραταω χαμηλα το επιπεδο της συζήτησης αλλα δεν μπορω να κρατηθω
Σιγα το αλογο απ το Αζερμπαιτζαν ρε παιδια..
Για τη Σοραγια, τι να πω ..
Τυπισσα με τα ολα της
Στο τελος θα μας βγαλετε και θεα τη Σβετλανα (για τους νεους βλ.Ουκρανια)!!!
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.938
Likes
3.931
[FONT=arial,sans-serif][SIZE=-1]Ρε cakenet πονόματο έχεις??? δεν σου αρέσει η Ρωσίδα?? η Natalia Vodianova?? την έμαθα κι αυτήν!!

Erminathess την Σοράγια δεν την ξέρω αλλά η Αζέρα δεν παίζετε!! Αποτυχημένος άντρας θα ήσουν μου φαίνεται αν δεν σου αρέσει η Αζέρα!!

Καλά μην βαράτε γούστα είναι αυτά... εγώ ψηφίζω την Vodianova και την Αζέρα...

Αυτή την Σοράγια που θα την βρώ??
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
ενταξει το υψος και το ποδι το χιλιομετρο το χει λεμε...
αν και ποτε μα ποτε δεν πιστευω στις φωτογραφησεις,εγω αυτο που ειδα χθες ηταν για να πεταξω λαχανο...:haha::haha:

ομολογω να πω οτι φετος δεν ημουν πολυ μεσα στα πραγματα...:rolleyes:παλι καλα που ειχα το φορουμ και ενημερωνομουν.να φανταστειτε χθες μολις ειδα την συμμετοχη της γερμανιας και αστραψε το ματι μου:D
 

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Νομιζα οτι οι admins ειναι εδω για να μας προστατευουν, οχι να μας πετανε την κουκλαρα να ζηλευουμε! Δεν πειραζει ομως, εμεις εχουμε καλη καρδια!
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
Συνεχιζω να κραταω χαμηλα το επιπεδο της συζήτησης αλλα δεν μπορω να κρατηθω
Σιγα το αλογο απ το Αζερμπαιτζαν ρε παιδια..
Για τη Σοραγια, τι να πω ..
Τυπισσα με τα ολα της
Στο τελος θα μας βγαλετε και θεα τη Σβετλανα (για τους νεους βλ.Ουκρανια)!!!
γιατί η eurovision προσφέρεται για υψηλό επίπεδο... :bleh:

πάντως, ήρθανε οι άνδρες και πάει η συζητηση..:(
από εκεί που συζητάγαμε για τους κοιλιακούς του σάκη, συζητάμε για γκόμενες... :bleh::bleh:
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
ελα μωρε μην τους διωχνεις ,ειναι καλα κουτσομπολακια και αυτοι:lol:

οσο για σενα σπορε,ντροπη σου,αυτο εχω μονο να πω,ηατν υπουλο το χτυπημα:bleh::bleh:
 

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
ενταξει το υψος και το ποδι το χιλιομετρο το χει λεμε...
αν και ποτε μα ποτε δεν πιστευω στις φωτογραφησεις,εγω αυτο που ειδα χθες ηταν για να πεταξω λαχανο...:haha::haha:

είπα κι εγώ δε θα το πει κανείς; εντάξει το πόδι αλλά γιατί την έκαναν έτσι χθές;
Tα μαλλιά μου θύμισαν κάτι παλιές διαφημίσεις για λακ και το μακιγιάζ , τα κοριτσακια που παιρνουν τα καλλυντικά της μαμάς τους και βάφονται .......(όχι ,που δε θα της βρήσκαμε τα ψεγάδια της):D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
899.928
Μέλη
39.265
Νεότερο μέλος
pantelis8

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom