Alpha bank bonus

giota235

Member
Μηνύματα
214
Likes
476
Επόμενο Ταξίδι
Puglia, Dubrovnik
Ταξίδι-Όνειρο
Μάτσου Πίτσου, Αργεντινή
Τα μιλια είναι ανοιχτά όντως, βλέπω και εγώ τη διαθεσιμότητα. Περιμένω όμως πρώτα το σύστημα των πόντων να ανοίξει. Θέλω να δώσω εκεί προτεραιότητα. Ως δεύτερη επιλογή με μίλια και τέλος αν δεν κάτσει τίποτα από όλα αυτά (που δεν νομίζω) τότε θα πληρώσω κανονικά το εισιτήριο. Είμαι standby για το άνοιγμα του προγράμματος μετά τις 27/3 για εξαργύρωση πόντων.
 

Georgina21

Member
Μηνύματα
9
Likes
1
Παιδιά αν αγοράσω laptop με δόσεις θα τους πάρω όλους τους πόντους με το *100?Επίσης ερώτηση για τους πιο παλιούς και έμπειρους που γνωρίζουν πως πάνε οι προσφορες...αξίζει να κάνω τώρα την αγορά ή να περιμένω την black Friday?Παίζει να το ξαναβγάλει το *100 τότε?
 
Last edited:

paefstra

Member
Μηνύματα
13.758
Likes
44.271
Παιδιά αν αγοράσω laptop με δόσεις θα τους πάρω όλους τους πόντους με το *100?Επίσης ερώτηση για τους πιο παλιούς και έμπειρους που γνωρίζουν πως πάνε οι προσφορες...αξίζει να κάνω τώρα την αγορά ή να περιμένω την black Friday?Παίζει να το ξαναβγάλει το *100 τότε?
Ολους.
Αν δινει δωροεπιταγη θα το επαιρνα τωρα, θα επαιρνα τη δωροεπιταγη να τη φαω στη black friday ×100.
Το αντιστροφο δεν λεει, να τη φας ×4 μετα τη black friday.
 

Яна

Member
Μηνύματα
300
Likes
324
Παιδιά αν αγοράσω laptop με δόσεις θα τους πάρω όλους τους πόντους με το *100?Επίσης ερώτηση για τους πιο παλιούς και έμπειρους που γνωρίζουν πως πάνε οι προσφορες...αξίζει να κάνω τώρα την αγορά ή να περιμένω την black Friday?Παίζει να το ξαναβγάλει το *100 τότε?
Πέρσυ το *100 το είχε βγάλει στο Cyber Monday. Τους ποντοςυ τους παίρνεις όλους κανονικά και βάζοντας δόσεις.
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.505
Likes
50.337
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Αναζητείται!
Αν δινει δωροεπιταγη θα το επαιρνα τωρα, θα επαιρνα τη δωροεπιταγη να τη φαω στη black friday ×100.
Εγώ πάντως που έχω μια τέτοια από ανακύκλωση συσκευής, ισχύει μέχρι 18/11.
Ξέρουν τι κάνουν. :rolleyes:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.581
Μηνύματα
902.097
Μέλη
39.316
Νεότερο μέλος
Dim.Zaf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom