Alpha bank bonus

Elena2508

Member
Μηνύματα
1.235
Likes
4.272
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
N. Υόρκη
Όποιος ψώνισε σκούπα ή ατμοσίδερο τέλος Αυγούστου με bonus πόντους Χ100 από τον Κωτσόβολο να τσεκάρει εάν μπήκαν οι πόντοι του.
Σε μένα μπήκαν στις 15/10.

Επίσης, τσεκάρετε εάν μπαίνουν κάθε μήνα σωστά οι πόντοι από τις προθεσμιακές καταθέσεις σας με προσφορα bonus.
Εγώ έκανα πρώτη φορά τον Μάιο και διαπίστωσα ότι δεν έμπαιναν κάθε μήνα όλοι οι πόντοι και λείπουν πολλοί!
Θα μιλήσω με την Alpha προσεχώς. Καλό θα ήταν να τους τσεκάρετε κάθε μήνα από την εφαρμογή bonus.
 

Яна

Member
Μηνύματα
304
Likes
327
Πάντως η εφαρμογή bonus έχει θεματακια. Μπορεί κάποια συναλλαγή να την έχει περάσει κανονικά. Μετά από μέρες να την εξαφανίσει απ' το ιστορικό (χωρίς να αφαιρέσει τους πόντους) και εσύ να νομίζεις ότι δεν σου τους έχουν βάλει. Και μετά από μέρες να την ξαναεμφανιστεί.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.768
Likes
44.297
Επίσης, τσεκάρετε εάν μπαίνουν κάθε μήνα σωστά οι πόντοι από τις προθεσμιακές καταθέσεις σας με προσφορα bonus.
Εγώ έκανα πρώτη φορά τον Μάιο και διαπίστωσα ότι δεν έμπαιναν κάθε μήνα όλοι οι πόντοι και λείπουν πολλοί!
Θα μιλήσω με την Alpha προσεχώς. Καλό θα ήταν να τους τσεκάρετε κάθε μήνα από την εφαρμογή bonus.
Στην εφαρμογη Alpha bonus πηγαινε στο σημειο αναλυσης των bonus και επιλεξε 3μηνη η 6μηνη αναλυση. Τοτε εμφανιζονται ολα τα bonus. Κανω πολλα χρονια προθεσμιακες, δεν μπαινει λαθος τιποτε.
Επισης στην εφαρμογη e banking της Alpha αν πατησεις πανω στην προθεσμιακη θα σου δειξει ποσα bonus θα παρεις ως τη ληξη συμφωνα με το συμβολαιο και ποσα ηδη εχεις παρει.
 

Georgina21

Member
Μηνύματα
10
Likes
1
Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει τι είναι οι προθεσμίακες και αν οι bonus πόντοι που παίρνετε από ότι καταλάβει από αυτές γίνονται μίλια?
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.519
Likes
4.607

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.583
Μηνύματα
902.337
Μέλη
39.323
Νεότερο μέλος
Giwrgosfox7

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom