Alpha bank bonus

giota235

Member
Μηνύματα
205
Likes
469
Επόμενο Ταξίδι
Puglia, Dubrovnik
Ταξίδι-Όνειρο
Μάτσου Πίτσου, Αργεντινή
Αν ριξεις την επιστροφη στο 50ρικο, δεν δε χαλαει να δωσεις 15.000 αντι για 13.000 μιλια για Star Alliance μικρη διαφορα εφοσον επειγεσαι. Γενικα το Οσλο που θελει 13.000 ανα διαδρομη εχει μικρη διαφορα στα μιλια απο Star Alliance οποτε δεν χρειαζεται να ψαχνεις μονο το απ ευθειας Aegean, αν οι φοροι δεν ειναι υψηλοι.
Νομίζω βρήκα ημερομηνία! Καθόλου άδικο δεν έχεις, κοιτάζω επιστροφή και από μπεργκεν αντί για οσλο, γενικά ο,τι συμφέρει. Ούτε Black Friday τέτοιες τιμές η ετζιαν για νορβηγια
 
Last edited:

paefstra

Member
Μηνύματα
13.683
Likes
43.956
Νομίζω βρήκα ημερομηνία! Καθόλου άδικο δεν έχεις, κοιτάζω επιστροφή και από μπεργκεν αντί για οσλο, γενικά ο,τι συμφέρει. Ούτε Black Friday τέτοιες τιμές οι ετζιαν για νορβηγια
Δεν περιμενουμε black friday για το 50ρικο. Θα τα ανεβασουν λιγο πριν και μετα δεν ξερουμε αν θα κατεβουν παλι στο 50ρικο.
Το ιδιο ισχυει και για το Παρισι Αθηνα που εκλεισα Αυγουστο στα 60.
Γενικα αν μια τιμη ειναι κοντα στο ΚΤΕΛ Αθηνα Θεσααλονικη ειναι οκ να την αρπαζουμε, κατα τη γνωμη μου και να μην περιμενουμε ποτε θα πλακωσουν οι ορδες.
 

giota235

Member
Μηνύματα
205
Likes
469
Επόμενο Ταξίδι
Puglia, Dubrovnik
Ταξίδι-Όνειρο
Μάτσου Πίτσου, Αργεντινή
Δεν περιμενουμε black friday για το 50ρικο. Θα τα ανεβασουν λιγο πριν και μετα δεν ξερουμε αν θα κατεβουν παλι στο 50ρικο.
Το ιδιο ισχυει και για το Παρισι Αθηνα που εκλεισα Αυγουστο στα 60.
Γενικα αν μια τιμη ειναι κοντα στο ΚΤΕΛ Αθηνα Θεσααλονικη ειναι οκ να την αρπαζουμε, κατα τη γνωμη μου και να μην περιμενουμε ποτε θα πλακωσουν οι ορδες.
Συμφωνώ μαζί σου! Εντωμεταξύ στο low fare calendar δείχνει το 51€ στην ημερομηνία που θέλω και όταν πάω να το κλείσω έχει αλλάξει! Ευτυχώς έχει κ άλλες εναλλακτικές ημερομηνίες. Θα περιοριστείς στο οσλο ή θα δεις και ενδοχώρα;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.683
Likes
43.956
Συμφωνώ μαζί σου! Εντωμεταξύ στο low fare calendar δείχνει το 51€ στην ημερομηνία που θέλω και όταν πάω να το κλείσω έχει αλλάξει! Ευτυχώς έχει κ άλλες εναλλακτικές ημερομηνίες. Θα περιοριστείς στο οσλο ή θα δεις και ενδοχώρα;
Δεν ξερω τιποτε ακομη, ειναι πολυ νωρις. Εκλεισα μονο τα εισιτηρια.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
899.962
Μέλη
39.267
Νεότερο μέλος
Simmons Robert

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom