Aegean Airlines Aegean Bonus Visa

taniakar

Member
Μηνύματα
291
Likes
182
Επόμενο Ταξίδι
Vienna, Bratislava!
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου
Ο ΑΒ τι έχει σχετικό με μίλια?
 

thespx89

Member
Μηνύματα
19
Likes
27
Καλημέρα, αγόρασα μια δωροκάρτα Aegean αλλά πόντοι πιστώθηκαν x1 αντί για x4. Έχει κανείς αντίστοιχη εμπειρία;
 

fdara

Member
Μηνύματα
26
Likes
39
Καλημέρα, αγόρασα μια δωροκάρτα Aegean αλλά πόντοι πιστώθηκαν x1 αντί για x4. Έχει κανείς αντίστοιχη εμπειρία;
το ιδιο εχει γινει και σε εμενα. ειχα στειλει και μήνυμα στο support και δεν πηρα ποτε απαντηση.
 

Billouk

Member
Μηνύματα
501
Likes
1.639
Καλημέρα, αγόρασα μια δωροκάρτα Aegean αλλά πόντοι πιστώθηκαν x1 αντί για x4. Έχει κανείς αντίστοιχη εμπειρία;
το ιδιο εχει γινει και σε εμενα. ειχα στειλει και μήνυμα στο support και δεν πηρα ποτε απαντηση.
Μπορείτε να στείλετε email στο [email protected] με ημερομηνία συναλλαγής, αριθμό συναλλαγής και ποσό ώστε να προχωρήσουν σε διόρθωση στην απόδοση των πόντων.
 

giannis228

Member
Μηνύματα
91
Likes
56
Δεν υπήρχε αν θυμάμαι καλά στην μαύρη παρασκευή. Το έκανε μια φορά τον χρόνο. Αν θυμάται κάποιος καλύτερα ας με διορθώσει.
ναι δεν υπηρχε για αυτο λεμε ! μπορει να βγαλει επι 100 και δεν θελει να μπορουμε να τους μεταρεψουμε τοτε
 

Elena2508

Member
Μηνύματα
1.215
Likes
4.227
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
N. Υόρκη
Εγώ δεν βρήκα στην σελίδα της Alpha να τρέχει κάποια προσφορά για αγορές από ΑΒ.
Και αυτήν την εβδομάδα έκανα 2 μεγαλες αγορές στα ΑΒ...
 

Elena2508

Member
Μηνύματα
1.215
Likes
4.227
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
N. Υόρκη
Το είχε κάνει Φεβρουάριο, θυμάμαι κάλα γιατί λέγαμε ότι είναι καλύτερη πρόσφορα και από μαύρη παρασκευή. Συνδυασμός αιγαίου και κωτσο.
https://www.alpha.gr/el/idiotes/Bonus/Bonus-News/kotsovolos-sk-1-evro-100-pontoi
Σωστά το αναφέρεις! Έτρεχε τότε και άλλη προσφορά για 20% επιπλέον bonus πόντους για όλες τις συναλλαγές με bonus κάρτες και 20% επιπλέον μίλια από την Aegean.
Με μια αγορά βρέθηκα ξαφνικά με +175.000 bonus πόντους και δεν μπορούσα να τους μετατρέψω σε μίλια γιατί δεν είχα την Aegean visa...
Χαιρόμουν όμως με τη χαρά σας! 😇🤣
 

Marinetta

Member
Μηνύματα
359
Likes
2.403
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
Άραγε ο κωδικός 1+1 και 25 εύρω που ισχύει για ένα χρόνο τι ισχύ έχει; Δεν αναφέρετε κάπου συγκεκριμένα.
Αν για παράδειγμα την τελευταία μέρα της ισχύς του κωδικού θελήσω να βγάλω εισιτήριο για 11 μήνες μετά θα το επιτρέπει; η λογική λέει ναι. Η αιγαίου όμως δεν το αναφέρει, η εγώ δεν το έχω βρει.


Έκανα δοκιμή με κωδικό αποσκευής που λήγει Σεπτέμβριο για κράτηση που είναι Ιούλιο και πέρασε.
βέβαια στα ψιλά γράμματα αναφέρει τούτο.

Ο εκπτωτικός κωδικός ισχύει για κρατήσεις έως την αναγραφόμενη ημερομηνία του κουπονιού.

Τι εννοεί ο ποιητής;
Σίγουρα δεν είναι αυτό που ρωτάς αλλά αγόρασα εισιτήριο τον ιούλιο (ήταν η τελευταία μέρα ισχύς του κουπονιού μου) για 6 μήνες μετά και πέρασε ο κωδικός που είχα -20€ με την aegean bonus visa που έχω. Η λογική μου λέει ναι θα επιτραπεί.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.561
Μηνύματα
901.369
Μέλη
39.297
Νεότερο μέλος
lourencfr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom