Ryanair ακυρωση πτησεων με ryanair

Traveller

Member
Μηνύματα
3.938
Likes
3.930
Aυτοί που ήδη έχουν κλείσει τις διακοπές τους να δεις αν το πιστεύουν και τι χαρές θα κάνουν... άντε πάλι κλάματα και καινούργια post για το πως θα πάρουν τα λεφτά τους πίσω...
 

North66

Member
Μηνύματα
4.356
Likes
5.207
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Έχει ανέβει πολύ το κασέ του Λίγδη... εσείς οι θαυμαστές του που σας εξιτάρουν οι πτήσεις σε εξωτικά αεροδρόμια της ευρωπαικής υπαίθρου κάντε κανά έρανο υπέρ Λίγδη να σώσετε καμιά πτήση:haha:
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.987
Likes
27.964
Μη στεναχωριεσε,υπαρχουν τοσοι καλοθελητες που θα ενημερωσουν τον κοσμο.
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.437
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Έχει ανέβει πολύ το κασέ του Λίγδη... εσείς οι θαυμαστές του που σας εξιτάρουν οι πτήσεις σε εξωτικά αεροδρόμια της ευρωπαικής υπαίθρου κάντε κανά έρανο υπέρ Λίγδη να σώσετε καμιά πτήση:haha:
μη φοβάσαι, οι U2 θα κάνουν φιλανθρωπική συναυλία, για να βοηθήσουν τον πατριώτη τους :Ρ

Guest Star George FAGE AGELADITSA Dalaras :p
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.987
Likes
27.964
ακυρωση πτησεων με ryanair

Δεν θελω να φυγω απο το θεμα και σταματω.
 

alexandros1

Member
Μηνύματα
30
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
Paris?
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Ημουν κι εγω ενας απ'αυτους που τους ακυρωθηκε η πτηση για Βουδαπεστη καποιες εβδομαδες πριν, και επελεξα να μεταφερω την πτηση μου για αλλες ημερομηνιες. Περαν αυτου το κυνηγησα, ζητησα αποζημιωση, και εχω ενημερωθει οτι μου στελνουν επιταγη 250ε για καθε ατομο (ενα χιλιαρικο συνολο). Ακομα δεν την εχω παρει στα χερια μου αλλα εχω ολα τα email που με ενημερωνουν οτι εχει εγκριθει. Τα καλα (αν και αυτονοητα) να λεγονται. Το θεμα ειναι να γνωριζουμε τα δικαιωματα μας, και να τα διεκδικουμε.
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.462
Likes
2.405
Γράψε αν μπορείς σε παρακαλώ τι ακριβώς ενέργειες έκανες και εννοείται πως αν πάρεις την επιταγή τελικά θα μας ενημερώσεις γιατί αυτό είναι μια ενδιαφέρουσα είδηση.
 

mimis

New Member
Μηνύματα
4
Likes
3
Ημουν κι εγω ενας απ'αυτους που τους ακυρωθηκε η πτηση για Βουδαπεστη καποιες εβδομαδες πριν, και επελεξα να μεταφερω την πτηση μου για αλλες ημερομηνιες. Περαν αυτου το κυνηγησα, ζητησα αποζημιωση, και εχω ενημερωθει οτι μου στελνουν επιταγη 250ε για καθε ατομο (ενα χιλιαρικο συνολο). Ακομα δεν την εχω παρει στα χερια μου αλλα εχω ολα τα email που με ενημερωνουν οτι εχει εγκριθει. Τα καλα (αν και αυτονοητα) να λεγονται. Το θεμα ειναι να γνωριζουμε τα δικαιωματα μας, και να τα διεκδικουμε.
alexandros1 στειλε μας στοιχεια και τι ακριβως εκανες για να παρεις αποζημειωση.
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Alexandros1 γιατί δυσκολεύομαι να το πιστέψω; Με συγχωρείς για τη δυσπιστία αλλά από περιέργεια έκανα πολλές δοκιμές επικοινωνίας με κάθε τρόπο και το κυνήγησα αρκετά και είχα είτε αρνητικές είτε καμία απάντηση. Αν υπάρχει τέτοιο προηγούμενο με ράιαν (να στείλει 4 αποζημίωσεις!!!) θα είναι πρωτάκουστο.
 

Marlin

Member
Μηνύματα
171
Likes
197
Επόμενο Ταξίδι
Κροατία, Δαλματικές ακτές
Ταξίδι-Όνειρο
Κένυα
Και μένα με ενδιαφέρει φυσικά το θέμα...περιμένω την απάντηση του Alexandros1 με ανυπομονησία...!!! Φίλε, τα φώτα σου παρακαλώ..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.543
Μηνύματα
899.735
Μέλη
39.257
Νεότερο μέλος
kateanderson

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom