Ιταλία Τι θα προτείνατε? Ταξιδι στην Ιταλια.

HummingBird

Member
Μηνύματα
582
Likes
826
Όλα αυτά σε 4 νύχτες - 5 μέρες; Προτείνω ένα μέρος, πχ μόνο Βενετία ή μόνο Φλωρεντία. Άντε το πολύ, 3 νύχτες Φλωρεντία και 1 Σιένα. Τη Ρώμη δεν στην προτείνω γιατί βλέπω ότι από μόνη σου δεν την ψήνεις ιδιαίτερα.
 

greg_thess

Member
Μηνύματα
993
Likes
547
Λοιπόν,σε 4-5 μέρες περιορίσου σε 1 μέρος με 1 ημερήσια ίσως,π.χ Ρώμη ή σε 2 πιο μικρά,π.χ Βενετία-Βερόνα ή Φλωρεντία-Σιένα(άντε και 1 ακόμα χωριουδάκι ημερήσια).Οτιδήποτε άλλο πας να κάνεις απλά δεν βγαίνει.
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.038
Εγω σου προτεινω,να πας Φλωρεντια (εεεσκασες:p) και να κανεις ημερησιες Μπολονια και Σιενα...κοντα και πολυ γραφικα.
 
Μηνύματα
257
Likes
685
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Απλα ηθελα να "προκαλεσω" (με την καλη εννοια) την υπομονη της αγαπητης karfitsaς :bleh:
Αν δεν πας και Μιλάνο θα τελειώσει η υπομονή και της δικής μου καρφίτσας και θα αρχίσει να καρφώνεται σε κάτι μικρά κουκλάκια:twisted::haha:
 

pink cloud

Member
Μηνύματα
71
Likes
13
Γεια σας ρε παιδια!!! :3483:
Ξερει καποιος κανα ξενοδοχειο της προκοπης εως 80€ στη Φλωρεντια?
 

pink cloud

Member
Μηνύματα
71
Likes
13
Καλο ειναι!! Ιδιως σε σχεση με κατι αλλα... αλλα εχει μονο 1 μονοκλινο! Σ έυχαριστω παρα πολυ ομως!!
 

pink cloud

Member
Μηνύματα
71
Likes
13
:) Γεια σας, γεια σας!! Θα ηθελα να μου προτεινει καποιος σε ποια περιοχη πρεπει να κοιταξω, για να μεινω 1 βραδυ στη ρωμη, που να βολευει για να ειμαι κοντα στο κεντρο, αλλα κ για το αεροδρομιο που θα φυγω την επομενη (ciampino).
( Επισης γνωριζει καποιος ποσο μακρυα ειναι το αεροδρομιο, κοινως τι ωρα θα πρεπει να φυγω απο termini, για να ειμαι στην ωρα μου, κυρια!? )
Συγχωρηστε με αν ειναι χαζες οι ερωτησεις μου
Ευχαριστω προκαταβολικα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.529
Μηνύματα
899.335
Μέλη
39.248
Νεότερο μέλος
Georgetsn

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom