Συνάντηση γερμανόφιλων!

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.290
Paides geia:D apo stochkolm, o kairos kataplhtikos!!! Molis 18 bathmoi!!! Hpia tis mpures mou sto aeroplano ths lufthansa,etsi hmouna& &gw kata kapoio tropo sth reunion!!! Filia & sorry gia ta greeklish,grafw apo to kinhto
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.966
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Αντε ντε! Τι έγινε;
Δεν ξέρω αν σου δίνει κάποιο στοιχείο, πάντως πριν από λίγο που μου τηλεφώνησαν δυο φίλοι από Βύρωνα και Παπάγου, μου είπαν πως σ' όλη την περιοχή ακούγεται ένα βραχνό και μεθυσμένο τραγούδι....Κάπως σαν 'Travelstories uber alles', λένε, αλλά δεν είναι και σίγουροι...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.443
Likes
17.437
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ας γράψω πρώτος εγώ, μιας και έφυγα και πρώτος λόγω προσωπικού προβλήματος - ζητώ συγνώμη από όλα τα παιδιά γι'αυτό, και κυρίως από το Θάνο που μας τίμησε με την παρουσία του ερχόμενος από τη Θεσσαλονίκη.

Εγώ προσωπικά πέρασα πάρα πολύ καλά, η παρέα μου φάνηκε καταπληκτική, και το φαγητό στο μαγαζί σούπερ. Παιδιά χάρηκα πολύ που σας γνώρισα, και ελπίζω η παρέα αυτή να ξαναβρεθεί στο μέλλον. :)

ΥΓ. Το κότσι όλα τα λεφτά :haha:
 

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
Mε το σταγονόμετρο τις δίνετε τις πληροφορίες .Θέλουμε σχολιασμό, παραλειπόμενα ,
πλήρη αναφορά,παρουσίες ,απουσίες,όλα....
 

marazoum

Member
Μηνύματα
27
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Munich - Brno
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΖΗΛΑΝΔΙΑ
Πέρασα καταπληκτικά. Χάρηκα πολύ που σας γνώρισα από κοντα και ελπίζω να το επαναλάβουμε σύντομα.
Α! και να μην ξεχάσω το φαγητό ήταν πολύ καλόοοοοοοοοοοοοο, όπως και το σουφλέ σοκολάτας στο τέλος.
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.966
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Ποιος είχε αναλάβει τη δημοσιογραφική κάλυψη????

Θέλουμε φωτό ΤΩΡΑ!!!!!!!!!!!!
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
γεια σας και από μένα...:p

η συνάντηση πήγε super... καλύτερα από το αναμενόμενο κι ας ήμασταν 13! :cool:

τα παιδια του travelstories αναμενόμενα υπέροχα, περάσαμε πολύ ωραία και βέβαια φάααααααγαμε καταπληκτικά! (εννοείται ότι οι περισσότεροι πήραμε πιάτα με σπέτσλε :bleh:)

παιδια το ritterburg πραγματικά είναι ένας χώρος που προτείνω ανεπιφύλακτα σε όλους σας! (ειδικά τους πορωμένους γερμανόφιλους) και ο κ. αργύρης ένας υπέροχος άνθρωπος! αφήστε, η φοβερή ποικιλία του καταλόγου... νομίζω πρέπει να πάω αρκετές φορές ακόμη για να δοκιμάσω όλα αυτά που μου φάνηκαν ενδιαφέροντα!:D

μάλιστα, στο τέλος ολοκληρώσαμε το λουκούλλειο γεύμα με black forest (που τις φτιάχνει με την αυθεντική συνταγή όπως μας είπε) και μερικοί σουφλέ σοκολάτας... :bleh:

αυτά τα ολίγα... ελπίζω πραγματικά να το ξανακανονίσουμε και να μαζευτούμε και ακόμη περισσότεροι...

άλλωστε, όλα τα παιδιά είναι super (μ' άλλα μιλήσαμε περισσότερο λόγω των θέσεων, μ΄άλλα λιγότερο, δεν έχει σημασία όμως... πάντα πρέπει να μείνει κάτι να πεις και για την επόμενη φορά... ;))

και σε μία μέρα που ξεκίνησε περίεργα για μένα (πρωινη έκτακτη δουλειά, καμένος θερμοσίφωνας & καμένο τροφοδοτικό στο laptop :rolleyes:) πέρασα πραγματικά μερικές υπέροχες ώρες στη συνάντηση και ευχαριστώ άπαντες :p

άντε και στην επόμενη! :clap:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.518
Μηνύματα
898.832
Μέλη
39.239
Νεότερο μέλος
Rosywillrose

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom