Σουηδία Στοκχολμη-πληροφοριες

psilos3

Member
Μηνύματα
6.522
Likes
50.403
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Αναζητείται!
Όσες φορές το έχω χρησιμοποιήσει έχει ισχύσει αυτό, γιατί πάντα κλείνω αργότερες ώρες για να προλάβω το λεωφορείο και πάντα προλαβαίνω νωρίτερη ώρα και δεν έχει υπάρξει κανένα πρόβλημα. Μου το έχουν επιβεβαιώσει και από το λεωφορείο.
Δεν αμφισβητώ, ωστόσο πως μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο μιας και με την αγορά του εισιτηρίου εκδίδεται QR Code και σου δίνεται αυτόματα θέση, σε επιλεγμένη φυσικά ώρα;
Άντε και το πρόλαβες, πως σε δέχεται σ' ένα λεωφορείο που ενδεχομένως η θέση να έχει πωληθεί σε άλλον επιβάτη; Αν είναι γεμάτο; Εκτός αν μιλάμε για το συγκεκριμενο δρομολόγιο flixbus και μόνο.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.768
Likes
44.297
Όσες φορές το έχω χρησιμοποιήσει έχει ισχύσει αυτό, γιατί πάντα κλείνω αργότερες ώρες για να προλάβω το λεωφορείο και πάντα προλαβαίνω νωρίτερη ώρα και δεν έχει υπάρξει κανένα πρόβλημα. Μου το έχουν επιβεβαιώσει και από το λεωφορείο.
Αν δεν εγκριθει το εισιτηριο στον ελεγχο, δεν μπαινει ουτε ο Θεος. Μαλλον μπερδευεσαι.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.955
Likes
12.927
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική

psilos3

Member
Μηνύματα
6.522
Likes
50.403
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Αναζητείται!
Και έτσι είναι. Μου έκανε εντύπωση και το κοίταξα
Ναι το φαντάστηκα εφόσον μιλάμε για το συγκεκριμένο δρομολόγια και όχι γενικά για της Flixbus. Τύπου Aerobus φαντάζομαι, όπως στο αεροδρόμιο της Βαρκελώνης που μπαίνεις μέχρι να γεμίσει το όχημα κι αν μείνεις εκτός στο επόμενο και πάει λέγοντας, με κοινό εισιτήριο.

Χρήσιμη πληροφορία σε κάθε περίπτωση.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.583
Μηνύματα
902.337
Μέλη
39.323
Νεότερο μέλος
Giwrgosfox7

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom