Σημαδι για ταξιδι!

go2dbeach

Member
Μηνύματα
6.004
Likes
9.683
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
ΤΕΝΤΕΝ με αποπαιρνειs?:( Γιατι με στελνετε στο Λονδινο?Εχει καλο σνορκελιν στον Ταμεση?
Πειτε μια κουβεντα παρηγοριαs...εσυ ΤΕΝΤΕΝ θα εκανεs σνορκελιν με τα συμπαθη θαλασσια ερπετα?
Να το τολμησω? Η να καθισω στα ρηχα σαν τιs γιαγιαδεs στο Λουτρακι? Η να εχω μαζι μου ενα μπουκαλι νερο Λουτρακι και να σνορκελιαστω χωριs φοβο αλλα με παθοs?
 

TENTEN

Member
Μηνύματα
249
Likes
31
Επόμενο Ταξίδι
θα δούμε...
Οχι, βρε μη φοβάσαι. Καταρχήν δεν δαγκώνουν, κατά δεύτερον θα σε σώσει ο Mr. Εγώ θα έκανα σίγουρα snorkeling με αυτά τα ζωάκια καθότι εμπειρίας. Το μόνο που θα έπρεπε να φοβάσαι είναι να βούταγες στον Τάμεση. Εκεί σίγουρα θα είχε και λίγο μεγαλύτερα ζωάκια (βλ. μεταλλαγμένα). Α, διάβασα ότι στο Malapascua, βόρεια του cebu είναι πολύ όμορφα.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
6.004
Likes
9.683
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Θα με σωσει ο Mr? :haha::haha::haha: δεν υπαρχει περιπτωση να βαλει ουτε το ποδι του στη θαλασσα αμα τα δει!
Ναι το ξερω το Malapascua , ειναι ο νεοανακαλυφθηs παραδεισοs των backpackers μαζι με το γειτονικο Bantayan. Το περασμα με banca (η βαρκα με το ξυλο στο πλαι για να μην τουμπαρει) απο το ενα νησι στο αλλο ειναι μια περιπετεια απο μονο του! Κανειs το σταυρο σου και μπαινειs.Ισωs παω..το σκεφτομαι..αν κολυμπανε ολα αυτα τα ωραια απο κατω εχω ενα λογο παραπανω να μη θελω να τουμπαρει η βαρκα.Ορεξη να'χω να κανω σταυρουs τον επομενο μηνα.Αεροπλανα , βαρκεs , φιδια..που παω?:shock:
 

bloody mary

Member
Μηνύματα
527
Likes
42
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Αμαζόνιος
H go2the beach έφερε ένα σουβενίρ μαζί της από το ταξίδι της στις Φιλιππίνες
from-dusk-till-dawn-snake-dance.jpg
:haha: Να μαζευτούμε να πάτε
 

GTS

Member
Μηνύματα
7.010
Likes
20.206
Στην εκπληκτική σειρά ντοκιμαντέρ Planet Earth του BBC, σε ένα επεισόδιο για τη θαλάσσια ζωή σε ρηχές θάλασσες, έλεγε ότι στις θάλασσες κοντά στην Ινδονησία όπου συναντιούνται Ειρηνικός και Ινδικός υπάρχει άφθονη φυσικά υποβρύχια ζωή και έδειχνε ΠΟΛΛΑ μα ΠΟΛΛΑ φίδια.....εκατοντάδες να κολυμπούν μαζί....

Αυτό φυσικά δε νομίζω να αφορά εσένα Ζωή, αφού δε νομίζω να πας να κολυμπήσεις εκεί :D

Να εύχεσαι να δεις καρχαρία πάντως και μην αγγίζεις κανένα ψάρι, ποτέ δε ξέρεις :haha:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
6.004
Likes
9.683
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
και έδειχνε ΠΟΛΛΑ μα ΠΟΛΛΑ φίδια.....εκατοντάδες να κολυμπούν μαζί....
Αυτό φυσικά δε νομίζω να αφορά εσένα Ζωή, αφού δε νομίζω να πας να κολυμπήσεις εκεί :D

Να εύχεσαι να δεις καρχαρία πάντως και μην αγγίζεις κανένα ψάρι, ποτέ δε ξέρεις :haha:
Πολλα φιδια?Και εκατονταδεs κιολαs :shock::shock:.
Μπραβο παιδια..κατι οι συζητησειs για τα αεροπλανα που πεφτουν , κατι τα θαλασσια φιδια...μα ολα τωρα τα θυμηθηκατε? Περιμενετε να φυγω και μετα τα λετε ολα :lol::lol:
Παρολα αυτα θα βουτηξω ακομα και στο υποβρυχιο νεκροταφειο , θα φερω υποβρυχιεs φωτο και ντοκουμεντα!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
6.004
Likes
9.683
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Λιγο χιονακι επεσε και εκλεισε το Ελβενιζελ! Φανταζεστε να χιονισει στιs 7 Μαρτιου μια μερα πριν πεταξω και να κλεισει το αεροδρομιο?:shock:
Θελω συσωμο το travelstories στον αεροδιαδρομο με σκουπεs και αλατια για να πεταξει η φιλη σαs!:hug:
Ελα και τα αντηλιακα βγηκαν στο τραπεζι του σαλονιου...ελα οι σαγιοναρεs (τα χαπια μου:rolleyes:) και τα καπελα :D
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
6.004
Likes
9.683
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.539
Μηνύματα
900.004
Μέλη
39.267
Νεότερο μέλος
Simmons Robert

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom