Σημαδι για ταξιδι!

go2dbeach

Member
Μηνύματα
6.004
Likes
9.683
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Μα δε θα'πρεπε να δικαιολογουν τιs σχολικεs απουσιεs για τοσο σοβαρουs λογουs οπωs ενα ταξιδι στιs Φιλιππινεs?
Ο Jr με βοηθαει με το ταξιδι , μου δινει ιδεεs και περιμενει με αγωνια το ταξιδι μαs στη Λατινικη Αμερικη που ειναι η αδυναμια του (ετσι σιγουρευτηκα οτι ειναι παιδι μου:lol:).
Ευτυχωs που εχει κατανοηση ο μικροs...εσυ μου ετυχεs για μαμα - λεει - τι να κανουμε τωρα?:haha::haha:
 

TENTEN

Member
Μηνύματα
249
Likes
31
Επόμενο Ταξίδι
θα δούμε...
go2dbeach, στη φωτογραφία μου φάνηκε ότι σε είδα να τσαλαβουτάς εκεί στη δεξιά βάρκα. Εσύ δεν είσαι?:):)
 

bloody mary

Member
Μηνύματα
527
Likes
42
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Αμαζόνιος
Μα δε θα'πρεπε να δικαιολογουν τιs σχολικεs απουσιεs για τοσο σοβαρουs λογουs οπωs ενα ταξιδι στιs Φιλιππινεs?
Ασ' τα αυτά. Αν ήθελες να τον πάρεις μαζί τότε θα το κανόνιζες για το Πάσχα. Παραδέξου το θέλεις να ξεμοναχιάσεις τον Mr. ;)
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
6.004
Likes
9.683
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
ΤΕΝΤΕΝ ναι εγω ειμαι.Φοραω μασκα γιατι φευγω για σνορκελιν στα βαθια , αλλα παρολα αυτα με γνωρισεs.
Ποτε θα φυγειs εσυ για Βιετναμ? Εχει κατι ωραια σκηνικα προs τα κει..

Λοιπον Bloody mary με ξεσκεπασεs :lol: ετσι ακριβωs εχουν τα πραγματα (ξεμοναχιασμα σε τροπικεs παραλιεs κλπ).Δικαιουμαστε να παμε μονοι μαs ενα ταξιδακι:).

Ποσο εμεινε...35 και σημερα:clap:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
6.004
Likes
9.683
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Κοιτουσα σε ποια περιοχη του νησιου Νεγκροs εχει οικονομικα δωματια και πηγα να παθω συγκοπη οταν ειδα αυτο:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
6.004
Likes
9.683
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Οι καλυβεs ενοικιαζονται προs 15 ευρω τη βραδια!!
Φυσικα δεν εχει τιποτα χλιδατο , και επισηs η βαρκα σε αφηνει και φευγει και ξαναρχεται την αλλη μερα.
Με την παλιρροια το πρωι κολυμπαs και το απογευμα περπαταs κατα μηκοs μιαs αμμουδιαs που φιλοξενει και αλλεs καλυβεs στη σειρα.
Το καλυτερο ειναι το σνορκελιν αφου γινεται τηs τρελληs απο ψαρια και κοραλια και παντα με τη συνοδεια δελφινιων.Το βραδυ το νερο γεμιζει απο θαλασσιουs οργανισμουs που φωσφoριζουν οταν τουs αγγιξειs , σα να κολυμπαs σε μια θαλασσα απο φωs! Γιατι ειμαι ακομα εδω???






 

TENTEN

Member
Μηνύματα
249
Likes
31
Επόμενο Ταξίδι
θα δούμε...
Go2dbeach, τα έχω κανονίσει όλα. Θα φύγω την Μεγάλη Δευτέρα (για γλυτώσω εργάσιμες ημέρες από Πάσχα και πρωτομαγιά) και θα λείψω δύο εβδομάδες. Και εγώ ανυπομονώ, αν και αργεί ακόμη. Θα πάω Σαιγκόν για 4 βράδια (όπου θα γυρίσω τα περίχωρα), θα την κάνω μετά για παραλία στο Nha trang, που θεωρείται ότι έχει τις πιο ωραίες παραλίες στο Βιετνάμ (6 βράδια - με βλέπω να γίνομαι ψάρι μιας και η καλή μου κάνει και καταδύσεις) και θα γυρίσουμε από Σιγκαπούρη, όπου θα κάτσουμε 2 βράδια για να κάνουμε και εκεί τον τουρισμό μας. Απλώς, επειδή εμένα μου αρέσει πιο πολύ να κανονίζω από πριν που θα μείνω πλην εξαιρέσεων (το sightseeing, ωστόσο, όπως και όλα τα άλλα, είναι όπως κάτσει), έχω βρεί ωραία ξενοδοχεία και μας βλέπω να περνάμε λουκούμι. Φυσικά, μιλάμε για ατομικό πακέτο με τα βασικά, για να εξηγούμαστε:clap::clap::lol:.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
6.004
Likes
9.683
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Σημαδι?
Οταν ψαχνειs πληροφοριεs για καλο σνορκελιν στιs Φιλιππινεs και πεφτειs πανω σε τετοιεs φωτο τι σημαδι ειναι? Να κατσειs σπιτακι σου? Δε με πειραζουν ακομα και οι καρχαριεs..αλλα αυτο με τα θαλασσια φιδια δε θα το αντεξω!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
6.004
Likes
9.683
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Θεε μου! Ειναι μεγαλα!Πανω απο μετρο!Βγαινουν και στα ρηχα!!! Δε με βλεπω να :snorkel:..Μην το δει ο Mr...θα εχουμε ντραβαλα:haha::haha:

Μωρε να παω καπου στην Ευρωπη καλυτερα...εκτακτη η Βαρσοβια! Θεικο το Βλαδιβοστοκ! Φοβερο το Μοναχο..
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
899.989
Μέλη
39.267
Νεότερο μέλος
Simmons Robert

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom