Ιταλία Ρώμη - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.062
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
nouli επειδη εγω βλεπω οτι ολοι σχιζονται και διαφωνουν για ξενοδοχεια πτησεις κτλ...προκειμενου να σε βοηθησουν .
Και εσυ το μονο που λες κ ξαναλες ειναι ο καιρος, γιατι βρε κοριτσι μου δεν κοιτας αλλες ημερομηνιες εκτος καλοκαιριου ?? που δεν θα εχει την ζεστη που δεν αντεχεις και θα εχει και πιο φτηνα εισητηρια μαλλον... (Γιατι εγραψες στα τελευταια ποστ σου οτι θα δεις τον καιρο κ μετα θα κλεισεις ....)
χαχχαχαχα ..καλα τα λες..οταν αρχισει να ζηταει πληροφορειες για φαγητο! εκει θα δεις τι τσιρκολικι θα γινει εδω μεσα!!!..πολυ μου αρεσει αυτο το φορουμ!!!:clap:
 

amazon

Member
Μηνύματα
178
Likes
93
Επόμενο Ταξίδι
vietnam
Ταξίδι-Όνειρο
Παντου
χαχχαχαχα ..καλα τα λες..οταν αρχισει να ζηταει πληροφορειες για φαγητο! εκει θα δεις τι τσιρκολικι θα γινει εδω μεσα!!!..πολυ μου αρεσει αυτο το φορουμ!!!:clap:

Ε μα να σου πω κατι και εγω ειχα παει 5 μερες με χειραποσκευη (69 ευρω πανε -ελα) με την ryanair αυγουστο , οχι μονο χωρεσαν τα πραγματα αλλα ψωνισα κιολας απο εκει και μια χαρα καιρο εκανε (πιστεψε με πιο πολυ θεμα με την ζεστη αποκλειεται να εχει απο μενα).

Αλλα ενταξει βλεπεις 6-7 ατομα να μιλανε κ να μαλωνουν για τις τιμες προκειμενου να συμβουλεψουν αλλα ξαναλεει για τον καιρο μονο η nouli ....

Ε ....δες φθινοπωρο ,η δες για ανοιξη...τοσο απλο....
Κανεις δεν μπορει να σου εγγυηθει καιρο καλο ή πανφθηνα εισητηρια...
Παιρνεις το ρισκο σου , εαν παλι δεν θες low cost καλα κανεις πας με την alitalia και ησυχαζεις...
 

laki

Member
Μηνύματα
138
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Παρισιιιιιι........
Ταξίδι-Όνειρο
Ολη η Γη,μπορω;;;;
Δεν πειράζει αν "τσακώνονται" τα παιδιά. Μαθαίνω κ εγω που ειμαι καινούργια σχετικά στα ταξίδια. Σχετικά με τον καιρό με νοιάζει γιατι το καλοκαιρι θα είμαστε σίγουρα ελεύθεροι ενώ Σεπτέμβριο φοβάμαι για τις ημερομηνίες για να μην πέσουμε πάνω σε εξεταστικές. Σας ευχαριστω πολυ και παλι.

Στεργιε θα περιμένω να μου πεις εντυπώσεις. Καλα να περάσετε!!!
Αλήθεια σε ποιο ξενοδοχείο κλείσατε;
 

MARIAKKN

Member
Μηνύματα
34
Likes
5
Γεια σας ετοιμάζομαι τον άλλο μήνα για Ρώμη μπορείτε να με βοηθήσετε με το ξενοδοχειο;
Θα ήθελα κέντρο και ειμαστε 8ατομα!ευχαριστω, γιατι ψάχνω και δεν μπορω να βγάλω άκρη,επίσης δεν θελουμε να ειναι ακριβό!
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Γίνε πιο σαφής περικαλω
Ποσα δίνεις και ημερομηνίες ! Επίσης πόσοι θες να ειναι μεσα στο δωμάτιο ( είστε και 8 !! )
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.581
Likes
4.161
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Βολιβία
Nouli καλημέρα! Έχω εκπτωτικό κουπόνι για ταξιδιωτικό πακέτο (πρεπει να κλείσεις αεροπορικα και ξενοδοχείο) για Ρώμη -100€ απο airfasttickets. Εγω πήγα τον Οκτώβρη οποτε δε το χρειάζομαι. Λήγει 27.02.2014 στις 15.00. Τσεκαρε στο site τους εάν σε ενδιαφέρει και πες μου.
 

kostasrs

Member
Μηνύματα
47
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ταξίδι-Όνειρο
Bora-Bora
Καλησπέρα σας!Γύρισα απο Ρώμη με τις καλύτερες εντυπώσεις!Σχετικά με τα ταξί τελικά μια μέρα πριν αναχωρήσω απο Αθήνα έκλεισα σε μια εταιρία www.transfersrome.net η οποία δεν είναι ταξι οπως παρουσιαζεται αλλα πολυτελη ιχ που σε μεταφερουν οπου θες απο αεροδρομιο προς Ρωμη με 48ευρω.καθολου δεν με ενοχλησε αυτο καθως με το που φτασαμε στο Φιουμιτσινο ο οδηγος μας περιμενε στην αιθουσα αφιξεων,μας πηρε τις αποσκευες και μας οδηγησε σε μια πολυτελης μερσεντες.η κρατηση ειναι πολυ απλη και δεν χρειαζεται χρηση πιστωτικης καρτας ή καποια προκαταβολη.την ιδια εταιρια χρησιμοποιησαμε και για την μεταφορα μας απο το ξενοδοχειο προς αεροδρομιο.
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.062
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Πολλα λεφτα βρε φίλε
Δεν πανε μονο τα φτωχαδακια διακοπες.!!!...εγώ παντως Fiumicino - Termini με πουλμαν της Treravision 8 ευρουλάκια πανε -ελα!! και μετα ποδαρακια μεχρι το hotel...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.544
Μηνύματα
899.822
Μέλη
39.260
Νεότερο μέλος
ArgyK

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom