Ιταλία Ρώμη - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

laki

Member
Μηνύματα
138
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Παρισιιιιιι........
Ταξίδι-Όνειρο
Ολη η Γη,μπορω;;;;
Πω πω μπερδεμαααααα!!!! Πραγματικα δεν μπορούμε να πάρουμε απόφαση. Να σας ρωτήσω κατι ακομα. Ποτε να αρχίσω να κοιτάω για εισιτήρια κ ποια τιμη πάνω κάτω ειναι καλη για εκείνη την εποχή; Θέλω να πω αν τα βρω τωρα κάτω απο 150-200 τα κλείνω ή περιμένω καμία προσφορά; Σας ευχαριστω πολυ.
 

Desiro

Member
Μηνύματα
285
Likes
625
Επόμενο Ταξίδι
Τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Πω πω μπερδεμαααααα!!!! Πραγματικα δεν μπορούμε να πάρουμε απόφαση. Να σας ρωτήσω κατι ακομα. Ποτε να αρχίσω να κοιτάω για εισιτήρια κ ποια τιμη πάνω κάτω ειναι καλη για εκείνη την εποχή; Θέλω να πω αν τα βρω τωρα κάτω απο 150-200 τα κλείνω ή περιμένω καμία προσφορά; Σας ευχαριστω πολυ.
150-200 ευρώ θεωρώ ότι είναι πάρα μα πάρα πολλά!!! Εγώ είχα πάει με 70Ε και βαλίτσα να φανταστείς πρόπερσι το Μάρτιο!!Δεν ξέρω βέβαια που κυμαίνονται οι καλοκαιρινές τιμές!
Επίσης δεν θεωρώ ότι το κριτήριο για ένα ταξίδι είναι ο καιρός!μην το σκέφτεσαι καν,έχεις πολύ περισσότερα να κανονίσεις!!Εγώ κοιτάω τον καιρό μόνο άμα έχω νοικιάσει αμάξι και προβλέπεται να έχει παγετούς και να μην μπορώ να κουνηθώ!!
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.062
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Πω πω μπερδεμαααααα!!!! Πραγματικα δεν μπορούμε να πάρουμε απόφαση. Να σας ρωτήσω κατι ακομα. Ποτε να αρχίσω να κοιτάω για εισιτήρια κ ποια τιμη πάνω κάτω ειναι καλη για εκείνη την εποχή; Θέλω να πω αν τα βρω τωρα κάτω απο 150-200 τα κλείνω ή περιμένω καμία προσφορά; Σας ευχαριστω πολυ.
Που μένεις?...απο πιο αεροδρόμιο πετας?
 

laki

Member
Μηνύματα
138
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Παρισιιιιιι........
Ταξίδι-Όνειρο
Ολη η Γη,μπορω;;;;
Τόσα λίγα;;; Θέλω κ εγωωωω.... Με φοβίζει ο καιρός γιατι δεν είμαστε της ζέστης.

Πατρα αλλα πετάμε απο αθηνα συνήθως με eagean.
 

Desiro

Member
Μηνύματα
285
Likes
625
Επόμενο Ταξίδι
Τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Τόσα λίγα;;; Θέλω κ εγωωωω.... Με φοβίζει ο καιρός γιατι δεν είμαστε της ζέστης.

Πατρα αλλα πετάμε απο αθηνα συνήθως με eagean.
Εγώ δεν νομίζω να έχει 40 βαθμούς αλλά και να έχει μην σας απασχολεί....νοικιάστε ένα Hotel με πισίνα ή επισκεφτείτε κάποια κοντινήπαραλία!! Και αν πάλι δεν μπορείτε να τα έχετε αυτά έχει ένα σωρό συντριβάνια :bleh:.......
Όσο για τα αεροπορικά με μια πρόχειρη αναζήτηση με τηVueling είναι κάτω από 100Ε για τον Ιούλιο και έχει και άλλες εταιρείς low cost που πετάνε για Ρώμη!!
 

laki

Member
Μηνύματα
138
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Παρισιιιιιι........
Ταξίδι-Όνειρο
Ολη η Γη,μπορω;;;;
Τα ειδα κ εγω αυτα. Αλλα επειδη δεν έχουμε πετάξει με low cost παλι το σκέφτομαι. Σε αυτές δεν εχει βαλίτσα ετσι;
 

taver

Member
Μηνύματα
12.599
Likes
29.752
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
150-200 ευρώ θεωρώ ότι είναι πάρα μα πάρα πολλά!!! Εγώ είχα πάει με 70Ε και βαλίτσα να φανταστείς πρόπερσι το Μάρτιο!!Δεν ξέρω βέβαια που κυμαίνονται οι καλοκαιρινές τιμές!
Λύσε μου μια απορία: Αφού και μόνη σου το λες ότι δεν ξέρεις που κυμαίνονται οι καλοκαιρινές τιμές, τι πετάγεσαι;
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.062
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Τα ειδα κ εγω αυτα. Αλλα επειδη δεν έχουμε πετάξει με low cost παλι το σκέφτομαι. Σε αυτές δεν εχει βαλίτσα ετσι;
http://gr.skyscanner.com/ ..είναι μηχανή αναζήτησης και σου δίνει με μιας απο ολες τις σελίδες ηλεκτρονικών εισιτηρίων τις προσφορες... Η Aegean τωρα τα εισιτηρια τα δίνει με τιμές χωρίς βαλίτσα..
 

laki

Member
Μηνύματα
138
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Παρισιιιιιι........
Ταξίδι-Όνειρο
Ολη η Γη,μπορω;;;;
Το μήνυμα πηγαινε για την vueling. Στο σάιτ που μου έδωσες κοιτάω κ εγω συνήθως. Τα εχω δει τις aegean και να σου πω την αλήθεια θα τα εκλεινα αλλα αυτο το 8κιλο(τόσα μου είπαν οτι ειναι) της χειραποσκευης νομιζω οτι ειναι λίγο.
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.062
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Το μήνυμα πηγαινε για την vueling. Στο σάιτ που μου έδωσες κοιτάω κ εγω συνήθως. Τα εχω δει τις aegean και να σου πω την αλήθεια θα τα εκλεινα αλλα αυτο το 8κιλο(τόσα μου είπαν οτι ειναι) της χειραποσκευης νομιζω οτι ειναι λίγο...
Ειναι η μικρη σε μεγεθος βαλιτσα.
 

Desiro

Member
Μηνύματα
285
Likes
625
Επόμενο Ταξίδι
Τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Λύσε μου μια απορία: Αφού και μόνη σου το λες ότι δεν ξέρεις που κυμαίνονται οι καλοκαιρινές τιμές, τι πετάγεσαι;
Καταρχην μην με κάνεις γυναίκα στα 31 μου,αγοράκι είμαι!! Και 2ον είναι εύκολο να κοιτάξεις που κυμαίνονται οι καλοκαιρινές τιμές!! Κοίτασα σε 3 λεπτά και βρήκα με κάτω από 100 και το είπα στα επόμενα μνμ αν διάβασες!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.544
Μηνύματα
899.796
Μέλη
39.259
Νεότερο μέλος
diona

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom