Γενικά Πρόταση για τριήμερο.

carouzos

Member
Μηνύματα
218
Likes
62
Επόμενο Ταξίδι
Μακαρι να ξερα...
Μαλιστα...σ ευχαριστω και φυσικα καθε προταση καλοδεχουμενη!!!
 

alma

Member
Μηνύματα
3.998
Likes
16.852
Ταλαιπωρία 3 μέρες σε 3 πόλεις.Εγώ θα έμενα 2 βράδυα Βρυξέλλες και ένα Μπρυζ ή Γάνδη.Η Μπρυζ είναι κουκλίστικη,Γάνδη δεν έχω πάει.Αλλιώς 3 βράδυα Βρυξέλλες και μονοήμερη Γάνδη ή Μπρυζ.
Δεν ισχύει ότι οι Βρυξέλλες δεν αξίζουν.Δεν είναι βέβαια στις ωραιότερες πρωτεύουσες της Ευρώπης,αλλά θέλουν τουλάχιστον 2 διανυκτερεύσεις κατ'εμέ.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.356
Likes
5.207
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Οι Βρυξέλλες αξίζουν περισσότερο απ' τη μισή μέρα που αφιερώνεις.
 

ganlayer3

Member
Μηνύματα
165
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ
Ταξίδι-Όνειρο
MANADO - INDONESIA
Ταλαιπωρια το βλεπω για 3 μερες να αλλαξεις τοσα μερη. Θα περασεις απο ολα και δεν θα ακουμπησεις. Βρες ενα προορισμο και προσπαθησε οσο μπορεις να τον εξερευνησεις. Δεν εχεις τις μερες να μπλεχτεις με τοσα πολλα..
 

carouzos

Member
Μηνύματα
218
Likes
62
Επόμενο Ταξίδι
Μακαρι να ξερα...
Παιδια καλησπερα σ ολους και σ ολες!!λοιπον μετα απο διαφορες αποπειρες για πραγα(αναβληθηκε λογω πτησεων,κριση βλεπετε!),μετα απο σκεψεις για βρυξελλες που παλι οι πτησεις μας τα χαλασανε σκεφτομουν ενα 4ημερο Λονδινο..αξιζει παιδια η οχι;
 

ganlayer3

Member
Μηνύματα
165
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ
Ταξίδι-Όνειρο
MANADO - INDONESIA
Γενικα ειναι ενδιαφερον προορισμος..δεν μοιαζει πολιτισμικα με την πραγα αλλα εχεις πολλα να δεις. Μια χαρα ειναι..
 

carouzos

Member
Μηνύματα
218
Likes
62
Επόμενο Ταξίδι
Μακαρι να ξερα...
Ξερεις τι,αυτο που με προβληματιζει ειναι οι μερες..τωρα μεσα μου και εγω προτιμουσα πραγα,αλλα ειπαμε κριση ειναι αυτη και οι εταιρεια οι αεροπορικες εχουν πληγει..
 

carouzos

Member
Μηνύματα
218
Likes
62
Επόμενο Ταξίδι
Μακαρι να ξερα...
Οχι φιλε μου δεν εχω παει..αλλα για να μου το λες νομιζω πως οντως λες οτι λονδινο ειναι για περισσοτερες μερες..βιεννη να σου πω την αληθεια εχω δει ενα πακετο απο ταξιδιωτικο γραφειο για 3ημερο και μου εκανε ετσι ενα κλικ..βασικα το θεμα μου ειναι να βρω πτηση πεμπτη απογευμα ετσι ωστε,οπου και να παω παρασκευη πρωι να ξεκινησω το tour δυναμικα..για λονδινο βρηκα καλες πτησεις..για βιεννη εχει παρασκευη μεσημερι τουτεστι φτανω απογευμα και δευτερα σχετικα νωρις φευγω..και με ξενισε λιγο..
 

ganlayer3

Member
Μηνύματα
165
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ
Ταξίδι-Όνειρο
MANADO - INDONESIA
Οχι δεν λεω οτι χρειαζεσαι περισσοτερες μερες για το λονδινο. Αλλα η βιεννη ειναι κατ' εμε πιο ατμοσφσιρικη απο το λονδινο, εαν αυτο ειναι για εσενα το ζητουμενο.
 

carouzos

Member
Μηνύματα
218
Likes
62
Επόμενο Ταξίδι
Μακαρι να ξερα...
Σ ευχαριστω φιλε..μολις κοιταξα για πτησεις για βιεννη..μπηκα ηδη στο τοπικ και εκανα καποια ερωτηση ..αν θες ελα εκει να μου πεις γιατι θα με κραξουν αν σε ρωτησω εδω...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.539
Μηνύματα
899.648
Μέλη
39.255
Νεότερο μέλος
Katerina Arno

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom