Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

paefstra

Member
Μηνύματα
13.265
Likes
42.011

pan82

Member
Μηνύματα
666
Likes
827
Ξέρει κανείς πώς λειτουργεί αυτό??

View attachment 465780
Είναι όπως το λέει, πας σε ένα συνεργάτη πχ ΙΚΕΑ, Αttica κλπ και στη συναλλαγή λες τον αριθμό μιλίων σου και πιστώνεται το δώρο.
Και μένα ήρθε σε λογαριασμό συγγενή που δεν έχει κάνει πτήση και λέει για χρήση τους σε εξαργύρωση η μεταφορά τους θέλει απαραίτητα μια πτήση με aegean .
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.135
Likes
1.989
Ξέρει κανείς πώς λειτουργεί αυτό??

View attachment 465780
Πας λες τον αριθμο μελους,καλη ωρα Ιkea,Μ&S,Attica και σου πιστωνονται μετα απο καποιες μερες τα μιλια κ λογικα το δωρο..απ οτι καταλαβαινω ειναι για λογαριασμους που δεν εχουν κανει καμια κινηση πολυ καιρο..
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.829
Likes
15.928
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Είναι όπως το λέει, πας σε ένα συνεργάτη πχ ΙΚΕΑ, Αttica κλπ και στη συναλλαγή λες τον αριθμό μιλίων σου και πιστώνεται το δώρο.
Και μένα ήρθε σε λογαριασμό συγγενή που δεν έχει κάνει πτήση και λέει για χρήση τους σε εξαργύρωση η μεταφορά τους θέλει απαραίτητα μια πτήση με aegean .

Δηλαδή αν πάω στα ΑΒ, που θα το γράψει η ταμίας τον αριθμό?? Δεν νομίζω ότι χρειάζεται να γράψει κανείς τον αριθμό αφού αυτός είναι μέσα στην κάρτα που κάνεις την συναλλαγή.
 

Sugar

Member
Μηνύματα
213
Likes
134
Επόμενο Ταξίδι
Ψάχνεται....
Ταξίδι-Όνειρο
Απ' άκρη σ' άκρη
Δηλαδή αν πάω στα ΑΒ, που θα το γράψει η ταμίας τον αριθμό?? Δεν νομίζω ότι χρειάζεται να γράψει κανείς τον αριθμό αφού αυτός είναι μέσα στην κάρτα που κάνεις την συναλλαγή.
O AB δεν είναι συνεργάτης της Aegean. Θα πας σε συνεργάτες όπως Attica, IKEA k.lp.
Γίνεται όμως να χρησιμοποιηθούν τα μίλια των γονιών μου χωρίς να έχουν πετάξει? Μπορεί να μου απαντήσει κάποιος? Γιατί αλλιώς τί νόημα έχουν αν δεν μπορούν να εξαργυρωθούν....
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.829
Likes
15.928
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
O AB δεν είναι συνεργάτης της Aegean. Θα πας σε συνεργάτες όπως Attica, IKEA k.lp.
Γίνεται όμως να χρησιμοποιηθούν τα μίλια των γονιών μου χωρίς να έχουν πετάξει? Μπορεί να μου απαντήσει κάποιος? Γιατί αλλιώς τί νόημα έχουν αν δεν μπορούν να εξαργυρωθούν....

οκ, ευχαριστώ. Τώρα το κατάλαβα και πάω να πάρω ένα καφέ από τα Coffee Island.;)
 

barkour

Member
Μηνύματα
1.227
Likes
5.729
Ταξίδι-Όνειρο
Υεμενη
O AB δεν είναι συνεργάτης της Aegean. Θα πας σε συνεργάτες όπως Attica, IKEA k.lp.
Γίνεται όμως να χρησιμοποιηθούν τα μίλια των γονιών μου χωρίς να έχουν πετάξει? Μπορεί να μου απαντήσει κάποιος? Γιατί αλλιώς τί νόημα έχουν αν δεν μπορούν να εξαργυρωθούν....
Πρόσθεσε τους στο together
 

Sugar

Member
Μηνύματα
213
Likes
134
Επόμενο Ταξίδι
Ψάχνεται....
Ταξίδι-Όνειρο
Απ' άκρη σ' άκρη
Δυστυχώς και αυτό έχει προβλεφθεί γιατί κι εγώ αυτό πήγα να κάνω αλλά και εκεί σου λέει να έχουν κάνει μια πτήση με aegean πρώτα οπότε νομίζω δεν υπάρχει κάποια λύση
Εγώ πέρυσι χρησιμοποίησα τα μίλια της γιαγιάς χωρίς να έχει πετάξει κι έβγαλα εισιτήριο στην κόρη μου. Ρωτάω αν ξέρει κάποιος εάν αυτό έχει αλλάξει... αλλιώς τσάμπα θα πάνε τα 3χιλιαρα μίλια της προωθητικής
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.265
Likes
42.011
Γίνεται όμως να χρησιμοποιηθούν τα μίλια των γονιών μου χωρίς να έχουν πετάξει? Μπορεί να μου απαντήσει κάποιος? Γιατί αλλιώς τί νόημα έχουν αν δεν μπορούν να εξαργυρωθούν....
Περσι εφαγα της μαμας μου. Δεν ξερω αν αλλαξε.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.350
Μηνύματα
889.655
Μέλη
39.027
Νεότερο μέλος
GEORGIAD3

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom