Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

kostas87

Member
Μηνύματα
8
Likes
4
ειχα κανει πριν 5 χρονια λογαριασμο και εχω μαζεψει καποια μιλια κατα καιρους αλλα δεν εχω καμια κρατηση. Τωρα θελω να κλεισω εισιτηριο εσωτερικου και ψαχνοντας ειδα οτι πρεπει να ειναι στο ονομα του κατοχου για να γινει εξαργυρωση μιλιων. υπαρχει τροπος να αλλαξει το μικρο ονομα ή να προσθεσω μελος για να κανω την εξαργυρωση?
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.845
Likes
7.337
Για πτήση 17/5 ούτε σε μένα περάστηκαν τα μίλια - τους πήρα τηλέφωνο και όντως είχε γίνει μισή η καταχώρηση. Μετά τα πέρασαν κανονικά. Δεν κόπηκε.
Έχουμε 3 πτήσεις πλέον χωρίς να περαστούν τα μίλια. Είπαν μπαίνουν σε 7 εργάσιμες (sic) άλλα τίποτε. Θα ξανακαλέσω.
 

Hayate

Member
Μηνύματα
934
Likes
6.010
Επόμενο Ταξίδι
Oπου δεν κανονιζουμε..
Ταξίδι-Όνειρο
Hokkaido χειμωνα
Έχουμε 3 πτήσεις πλέον χωρίς να περαστούν τα μίλια. Είπαν μπαίνουν σε 7 εργάσιμες (sic) άλλα τίποτε. Θα ξανακαλέσω.
Αν περάσεις manual τις πτήσεις για να μπουν τα μίλια,στο αίτηση καταχώρησης μιλίων εννοώ,δεν είναι το ίδιο??Από περιέργεια ρωτάω γιατί όποτε το έκανα γινόταν γρήγορα η καταχώρηση...
 

silversurfer

Moderator
Μηνύματα
2.376
Likes
3.832
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Του Κόσμου
Από Hertz είχατε ποτέ πρόβλημα να σας περάσουν μίλια ? Πήρα τηλ Aegean κ μου είπαν, μιλά με την Hertz
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.845
Likes
7.337
Αν περάσεις manual τις πτήσεις για να μπουν τα μίλια,στο αίτηση καταχώρησης μιλίων εννοώ,δεν είναι το ίδιο??Από περιέργεια ρωτάω γιατί όποτε το έκανα γινόταν γρήγορα η καταχώρηση...
Δεν είναι από τις πτήσεις, είναι από το intra schengen benefit.
 

Marinetta

Member
Μηνύματα
351
Likes
2.363
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
Από Hertz είχατε ποτέ πρόβλημα να σας περάσουν μίλια ? Πήρα τηλ Aegean κ μου είπαν, μιλά με την Hertz
Εγώ τον Νοέμβρη και αν θυμάμαι καλά με είχε κατευθύνει η κοπέλα να κάνω αίτημα μέσα από το site της aegean στους συνεργάτες . Αλλά δύσκολο να το ανακάλυπτα μόνη μου.
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.813
Likes
1.176
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
ειχα κανει πριν 5 χρονια λογαριασμο και εχω μαζεψει καποια μιλια κατα καιρους αλλα δεν εχω καμια κρατηση. Τωρα θελω να κλεισω εισιτηριο εσωτερικου και ψαχνοντας ειδα οτι πρεπει να ειναι στο ονομα του κατοχου για να γινει εξαργυρωση μιλιων. υπαρχει τροπος να αλλαξει το μικρο ονομα ή να προσθεσω μελος για να κανω την εξαργυρωση?
δεν ισχυει αυτο που λετε εξαργυρωση μιλιων κανεις για οποιο ατομο θελεις
 

kostas87

Member
Μηνύματα
8
Likes
4
δεν ισχυει αυτο που λετε εξαργυρωση μιλιων κανεις για οποιο ατομο θελεις
αναφερομαι στο miles+cash. Πρεπει να ειναι το εισιτηριο στο ονομα του κατοχου του λογαριασμου miles+bonus. Οταν βαζω αλλο ονομα δε μου εχει την επιλογη για εξαργυρωση στο σταδιο πληρωμης και ψαχνοντας ειδα οτι το λεει κ στις συχνες ερωτησεις.

1717081392583.png
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.652
Likes
10.201
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
αναφερομαι στο miles+cash. Πρεπει να ειναι το εισιτηριο στο ονομα του κατοχου του λογαριασμου miles+bonus. Οταν βαζω αλλο ονομα δε μου εχει την επιλογη για εξαργυρωση στο σταδιο πληρωμης και ψαχνοντας ειδα οτι το λεει κ στις συχνες ερωτησεις.

View attachment 462847
Το Miles+Cash είναι αναίτιο κάψιμο μιλίων χωρίς λόγο. Στην εξαργύρωση μπορείς να αγοράσεις εισιτήριο για άλλον.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.539
Μηνύματα
899.998
Μέλη
39.267
Νεότερο μέλος
Simmons Robert

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom