Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

taver

Member
Μηνύματα
12.597
Likes
29.742
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Εννοεις οτι εβαλες την ιδια καρτα Miles and bonus και στις 4 συνδεσεις ΔΕΗ???
Φυσικά, ναι. Η ουσιώδης διαφορά των περιπτώσεών μας, είναι πως όλες αυτές οι συνδέσεις είναι στο δικό μου όνομα, στο δικό μου ΑΦΜ και πληρώνονται από το δικό μου πορτοφόλι.
 

pan82

Member
Μηνύματα
716
Likes
908
Εννοεις οτι εβαλες την ιδια καρτα Miles and bonus και στις 4 συνδεσεις ΔΕΗ??? Εγω αυτο επιχειρω εδω και καιρο αλλα δεν μπορω να αποσυνδεσω καν τον αριθμο της Καρτας απο το My reward Miles and Bonus ουτε ηλεκτρονικα ουτε και σε εξυπηρετηση πελατων απο τηλεφωνο\!
η υπαλληλος της ΔΕΗ μολις μου ειπε οτι πρεπει να ειναι ο ιδιος ΑΦΜ ΔΕΗ και miles & για να συνδεθει.... οποτε ακυρη η πριμοδοτηση 10.000 απο δυο συνδεσεις συμβολαιων.
Εγω παλι οταν πηρα περσι τους ποντους απο την μια συνδεση που εχω στο ονομα μου αμφιβαλλω αν εγινε απο καπου οποδηποτε διασταυρωση!
Φυσικά, ναι. Η ουσιώδης διαφορά των περιπτώσεών μας, είναι πως όλες αυτές οι συνδέσεις είναι στο δικό μου όνομα, στο δικό μου ΑΦΜ και πληρώνονται από το δικό μου πορτοφόλι.
Γίνεται κανονικά να μπει η κάρτα Miles and bonus σε κάθε λογαριασμό ΔΕΗ ανεξάρτητα από το όνομα, δεν ελέγχεται κάτι μόνο η εγκυρότητα της. Όταν ξεκίνησε η συνεργασία όσοι προλάβαμε και βάλαμε τη κάρτα σε περισσότερους από ένα λογαριασμό έμεινε μια χαρά (στο δικό μου και στον αδερφό μου την έχω εγώ).
Μετά από κάποια περίοδο το κλείδωσαν και πλέον όταν πας να βάλεις σε άλλο Myδεη βγάζει το μήνυμα ότι ο λογαριασμός αυτός χρησιμοποιείται. Για να παρακάμψω αυτό το σκόπελο και να μη χάσω και τις δύο συνδέσεις εγώ βάζω πλέον το λογαριασμό της γυναίκας μου όπου θέλω ακόμα και σε εταιρικό τον έχω βάλει και έχω πάρει κομπλέ τα μίλια. Απλά όταν πάρω τους πόντους μετά βάζω στη θέση του μια κάρτα μιλιών από λογαριασμούς φίλων που δε κάνουν χρήση για να απελευθερωθεί η κάρτα. Πλέον έχω μαζέψει ότι μπορούσα και έφτιαξα και ένα νέο λογαριασμό Miles and bonus εικονικό τη τελευταία φορά επειδή δεν είχα αδέσμευτη κάρτα να βάλω, το βάζεις και κομπλέ ελευθερώνεται η κάρτα σου.
 

Pierre_1976

Member
Μηνύματα
561
Likes
955
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona
Ταξίδι-Όνειρο
Σεληνη
Γίνεται κανονικά να μπει η κάρτα Miles and bonus σε κάθε λογαριασμό ΔΕΗ ανεξάρτητα από το όνομα, δεν ελέγχεται κάτι μόνο η εγκυρότητα της. Όταν ξεκίνησε η συνεργασία όσοι προλάβαμε και βάλαμε τη κάρτα σε περισσότερους από ένα λογαριασμό έμεινε μια χαρά (στο δικό μου και στον αδερφό μου την έχω εγώ).
Μετά από κάποια περίοδο το κλείδωσαν και πλέον όταν πας να βάλεις σε άλλο Myδεη βγάζει το μήνυμα ότι ο λογαριασμός αυτός χρησιμοποιείται. Για να παρακάμψω αυτό το σκόπελο και να μη χάσω και τις δύο συνδέσεις εγώ βάζω πλέον το λογαριασμό της γυναίκας μου όπου θέλω ακόμα και σε εταιρικό τον έχω βάλει και έχω πάρει κομπλέ τα μίλια. Απλά όταν πάρω τους πόντους μετά βάζω στη θέση του μια κάρτα μιλιών από λογαριασμούς φίλων που δε κάνουν χρήση για να απελευθερωθεί η κάρτα. Πλέον έχω μαζέψει ότι μπορούσα και έφτιαξα και ένα νέο λογαριασμό Miles and bonus εικονικό τη τελευταία φορά επειδή δεν είχα αδέσμευτη κάρτα να βάλω, το βάζεις και κομπλέ ελευθερώνεται η κάρτα σου.
Ευχαριστούμε θερμά για την επεξήγηση η μόνη ένσταση απορία μου είναι ότι για να φτιάξω έστω καί εικονικό miles and bonus για αποσύνδεση του mydei.... νομίζω πρέπει να έχει κλείσει τουλάχιστον ένα ταξίδι ή κάνα λάθος;
 

pan82

Member
Μηνύματα
716
Likes
908
Ευχαριστούμε θερμά για την επεξήγηση η μόνη ένσταση απορία μου είναι ότι για να φτιάξω έστω καί εικονικό miles and bonus για αποσύνδεση του mydei.... νομίζω πρέπει να έχει κλείσει τουλάχιστον ένα ταξίδι ή κάνα λάθος;
Φυσικά και κανείς λάθος ανοίγεις ότι θες με ότι στοιχεία θες
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.802
Likes
7.224
Η αιγαίου πλέον, μετά από κάνα τέταρτο το πολύ, αναζήτησης award εισιτηρίων στη ιστοσελίδα της, σε πετάει έκτος και πρέπει να ξανακάνεις σύνδεση.
Δεν συμβαίνει το ίδιο από κινητές συσκευές.
 

panosch1979

Member
Μηνύματα
10
Likes
9
Καλημερα σας. Για να παιρνω ποντους στον λογαριασμο μου μεσω της ΔΕΗ, θα πρεπει η εξοφληση των λογαριασμων να γινεται μεσω του site της ΔΕΗ ή δεν εχει σημασια με ποιον τροπο θα πληρωνω τους λογαριασμους;
 

andpsy

Member
Μηνύματα
325
Likes
775
Επόμενο Ταξίδι
Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
Νότια Αμερική / Ισλανδία
Δεν έχει σημασία, μίλια παίρνεις για νέο/ανανέωση συμβολαίου, για login από το κινητό και κάτι με το energy coaching
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.525
Μηνύματα
899.033
Μέλη
39.244
Νεότερο μέλος
ifi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom