Πολεις/Χωρες που δεν χορταινετε και πολεις/χωρες που ...δεν ειναι για χορταση.

elenara88

Member
Μηνύματα
1.788
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Η ύπαιθρος της Ισπανίας και της Γερμανίας για μένα είναι καλύτερες από της Γαλλίας και της Ιταλίας (που επίσης μου αρέσουν αλλά συγκριτικά υστερούν)
:shock::shock::shock: βασικα στην Ισπανια ειναι η εκλπηξη μου...
 

annoulita100

Member
Μηνύματα
359
Likes
1.290
Επόμενο Ταξίδι
Εκουαδόρ
Ταξίδι-Όνειρο
All the world 💓
ΛΑΤΡΕΥΩ την Ιταλία!!!!!!!!!!Θέλω να πηγαίνω συνέχεια.....Την έχω επισκεφτεί 4 φορές μέσα σε ένα χρόνο!!!!!!
Δεν έχω στο μυαλό μου κάποιο μέρος στο οποίο δεν θα ήθελα να ξαναπάω.Είμαι της άποψης πως μια φορά δεν είναι αρκετή....
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.466
Likes
9.426
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Η Ρωμη και ολη η Ιταλια ειναι ανεξαντλητες. Δεν χορταινονται σε μια ζωη.
Για χορταση δεν ειναι με τπτ οι Βρυξελλες που λεει κι ο βορειος, η Μοσχα της ευαγγ, η Κουαλα Λουμπουρ, η Ινδια και το Παρισι. Μια φορα φτανει. Η 2η με σπρωξιμο.
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.863
Likes
7.095
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Ισπανία και Πολωνία θα μπορούσα να πηγαίνω συνέχεια, για να μην πω ότι θα μπορούσα να μείνω κ μόνιμα (εξαιρείται η Βαρκελώνη, δε μου γεμίζει το μάτι-μη βαράτε!). Βρυξέλλες νομίζω είναι από τις χειρότερες (αν όχι η χειρότερη) πόλη που έχω επισκεφτεί οπότε άνετα δεν θα ξαναπήγαινα.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.597
Likes
29.746
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Η Ρωμη και ολη η Ιταλια ειναι ανεξαντλητες. Δεν χορταινονται σε μια ζωη.
Για χορταση δεν ειναι με τπτ οι Βρυξελλες που λεει κι ο βορειος, η Μοσχα της ευαγγ, η Κουαλα Λουμπουρ, η Ινδια και το Παρισι. Μια φορα φτανει. Η 2η με σπρωξιμο.
Η σοβαρότητα του ατόμου φαίνεται από τα παραπάνω... Ακούς εκεί δεν είναι για χόρταση το Παρίσι...
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.466
Likes
9.426
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
taver said:
Η σοβαρότητα του ατόμου φαίνεται από τα παραπάνω... Ακούς εκεί δεν είναι για χόρταση το Παρίσι...
Πριν σχολιαζεις θα ηταν θεμιτο να αναφερεις κ τα δικα σου χορταστικα κ μη μερη,συμφωνα με το θεμα..κ οχι σχολια εκ του ασφαλους..
Οτι εχει να προσφερει το Παρισι καλυπτεται ανετοτατα με μια 10ημερη επισκεψη. Αυτη που εκανα. Για περισσοτερα υπαρχουν αλλες μητροπολεις, πχ, ΝΥ κλπ, που απλα το σβηνουν απο το χαρτη των χορταστικων μερων του πλανητη. Αιωνια πολη δεν θα γινει ποτε. Αλλη μια σαν τοσες αλλες στην Ευρωπη.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.597
Likes
29.746
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Πριν σχολιαζεις θα ηταν θεμιτο να αναφερεις κ τα δικα σου χορταστικα κ μη μερη,συμφωνα με το θεμα..κ οχι σχολια εκ του ασφαλους..
Μπα.

Οτι εχει να προσφερει το Παρισι καλυπτεται ανετοτατα με μια 10ημερη επισκεψη. Αυτη που εκανα. Για περισσοτερα υπαρχουν αλλες μητροπολεις, πχ, ΝΥ κλπ, που απλα το σβηνουν απο το χαρτη των χορταστικων μερων του πλανητη. Αιωνια πολη δεν θα γινει ποτε. Αλλη μια σαν τοσες αλλες στην Ευρωπη.
!!!!!

Πόπω κόλλημα... Σιγά τα ωά με την Καρδιναλούπολη...
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.996
Likes
20.080
Δε χορταίνω Λονδίνο, Παρίσι, Ρώμη, Ιταλία γενικότερα, Νάπολι, Νέα Υόρκη, Ν.Α. Ασία, Αφρική, εξωτικά νησιά.

Δε καίγομαι να ξαναπάω Βιέννη, Πράγα, Βουδαπέστη, Ισπανία γενικότερα, Κάιρο, Σουηδία, Βαλκάνια γενικότερα (άντε ένα Βελιγράδι που δεν έχω πάει) και επίσης δεν έχω κάψα για να πάω Αν. Ευρώπη εν γένει. Καλύτερα 10 φορές στο ίδιο γαμάουα μέρος στη Καραϊβική παρά σε αδιάφορα (για μένα πάντα) μέρη κι ας μην έχω πάει. Δεν με ενδιαφέρει να βάλω άλλη μια πινέζα στο χάρτη μου, θέλω τα ταξίδια μου να έχουν νόημα...

Εδώ δεν έχουμε πάει ακόμα σε Κεντρ. και Λατ. Αμερικές (εκτός Βενεζουέλας), άλλες πολιτείες των ΗΠΑ, Αυστραλία, Ινδία.....

Ουκ εν τω πολλώ το ευ..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.530
Μηνύματα
899.340
Μέλη
39.248
Νεότερο μέλος
Georgetsn

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom