Πολεις/Χωρες που δεν χορταινετε και πολεις/χωρες που ...δεν ειναι για χορταση.

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.994
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
Και το Λονδίνο βέβαια το λατρεύω.
Από πόλεις που έχω επισκεφτεί λατρεύω το Κάιρο, το Λονδίνο, τη Γλασκώβη,
Επίσης το Λονδίνο έχει πάρα πολλά να δεις και να κάνεις και μου αρέσει να πηγαίνω και να ξαναπηγαίνω
Θα ξαναπηγαινα Λονδινο οσες φορες μπορουσα... το αγαπω!!! :clap:
Λονδίνο είναι ο προορισμός που θέλω να πηγαίνω και να ξαναπηγαίνω...
Θα συμφωνήσω μαζί σου, Λονδίνο ξανά και ξανά.
2. Πόλεις που θα μου στοίχιζε αν δεν ξαναπήγαινα ποτέ: Λονδίνο & Νέα Υόρκη
Λονδίνο και Κορνουάλη,οι μεγάλες μου αδυναμίες!
τι ωραίο θέμα.....;)
δε θα ήθελα να ξανά πάω οπουδήποτε έχω πάει ήδη... ναι, αγαπώ Γκάνα αλλά προηγούνται όλες οι υπόλοιπες χώρες της Αφρικής που δεν έχω δει...:D
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.792
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Εξωτερικό:
Δε χορταίνω την Ιταλία. Ευχαρίστως ξαναπήγαινα οπουδήποτε, ανά πάσα στιγμή.
Σε όλα τα μέρη που έχω πάει θα ξαναπήγαινα άνετα. Ίσως τελευταία στη λίστα να άφηνα το Λονδίνο και το Παρίσι. Και αυτό όχι γιατί δεν μου άρεσαν, αλλά γιατί τα υπόλοιπα μέρη μου άρεσαν περισσότερο.

Ελλάδα:
Ξανά και ξανά, θα πήγαινα μόνο στη Σαντορίνη και την Πάτμο. :)roll: τώρα που το σκέφτομαι μάλλον αυτό κάνω).
Ποτέ ξανά στη Λήμνο.
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.434
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Αγαπώ Λβοβ όσο τίποτα άλλο (και όλη την Ουκρανία), και τώρα στο κόλπο μπήκε και η Αγία Πετρούπολη! ;)

πόλη που δε χωνεύω με τίποτα, το Λονδίνο και Αμστέρνταμ
δε ξέρω, άλλες αυτές οι δύο πόλεις μου κάναν το κλικ του όχι αγαπημένη
 

Sailor Moon

Member
Μηνύματα
106
Likes
45
Ποτέ ξανά στη Λήμνο.
Γιατί δεν σου άρεσε στην Λήμνο;Δεν έχω πάει απλά ρωτάω για να είμαστε προετοιμασμένοι.:)

Έχω πάει σε λίγα μέρη οπότε είναι λίγο κουλό να απαντήσω.Πάντως θα ξαναπήγαινα Βιέννη και στην Μπρατισλάβα αν και πέρασα πολύ ωραία δεν νομίζω να ξαναπήγαινα.
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.792
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Γιατί δεν σου άρεσε στην Λήμνο;Δεν έχω πάει απλά ρωτάω για να είμαστε προετοιμασμένοι.:)
Το γεγονός ότι δεν άρεσε σε εμένα, δε σημαίνει ότι δεν έχει και φανατικούς.
Οι λόγοι για τις εντυπώσεις διαφόρων (και οι δικές μου) για το νησί, βρίσκονται εδώ: http://www.travelstories.gr/%E1%ED-...DF-%F4%E7%F2-%F7%E1%EB%DC%F1%F9%F3%E7%F2.html
 

villi

Member
Μηνύματα
1.088
Likes
2.790
Θα ξαναπήγαινα κι εύχομαι ειλικρινά να καταφέρω να ξαναπάω Νεπάλ ακόμη και περπατώντας!!!!!!!
Δεν θα ξαναπάω Λευκάδα ούτε σηκωτή,πρώτη φορά έφυγα από καλοκαιρινές διακοπές 12 τη νύχτα γιατί δεν άντεχα άλλο (!!!) σ'αυτό το μέρος.
Δεν θα ξαναπάω Ρώμη,το ξέρω ότι πολλοί θα διαφωνήσετε αλλά δυστυχώς εμένα δε με κέρδισε η αιώνια πόλη τουναντίον πρώτη φορά ένιωσα τέτοιο εκνευρισμό σε ταξίδι.
 

alma

Member
Μηνύματα
3.997
Likes
16.836
Η αλήθεια είναι οτι κι εγώ ένιωθα κάπως περίεργα στη Λευκάδα.Είναι ωραίο μέρος σαν φύση αλλά μου δημιουργούσε μια μελαγχολία.Γενικά προτιμώ το Αιγαίο απο το Ιόνιο χωρίς να σημαίνει οτι και τα νησιά του Ιονίου δεν είναι όμορφα.Απλώς προτιμώ τα νησιά του Αιγαίου με εξαίρεση την Κύθνο όπου μου αρέσει μόνο η Δρυοπίδα.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.466
Likes
9.426
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Εσεις οι 3 οι αποπανω μιλατε για τη Λευκαδα των δεκαδων παραλιων, πολλες βραβευμενες αναμεσα στις καλυτερες της Μεσογειου (Πορτο Κατσικι, Εγκρεμνοι, Καθισμα, Γυαλος,Πευκουλια κλπ) των χωριων σαν Βασιλικη,Συβοτα, Νυδρι?
Δεν ειναι κ το αγαπημενο μου νησι αλλα διαβαζοντας σας αναρωτηθηκα μηπως μιλατε για αλλο νησι απο αυτο που εχω παει κ πηγαινω..
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.983
Likes
27.947
Εσεις οι 3 οι αποπανω μιλατε για τη Λευκαδα των δεκαδων παραλιων
Δεν ειναι κ το αγαπημενο μου νησι αλλα διαβαζοντας σας αναρωτηθηκα μηπως μιλατε για αλλο νησι απο αυτο που εχω παει κ πηγαινω..
Ναι,ναι γι αυτην ακριβως μιλαω.Καλα εκανες και πηγες και αφου
σ αρεσε να ξαναπας.
Απλα εμενα δεν μ αρεσε.Σορυ αλλα γουστα ειναι αυτα.
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.788
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.529
Μηνύματα
899.335
Μέλη
39.248
Νεότερο μέλος
Georgetsn

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom