Ταϊλάνδη Πληροφορίες για Ταϊλάνδη

panlek30

Member
Μηνύματα
1.587
Likes
4.167
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Βολιβία
Φυσικά. Και νησάκια και στις ζούγκλες του βορρά. Μη περιμένεις και μηδέν τουρισμό βέβαια.
Μπορεις να μου δωσεις ενδεικτικα καποια μερη;
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.916
Likes
10.040
Γενικη ερωτηση προς αναζητηση νεου προορισμου : Για καποιον που εχει γυρισει λιγο Ασια, η Ταϊλανδη εχει να δωσει κατι παραπανω; Την αποφευγω επειδη ειναι πολυ mainstream αλλα δεν ξερω αν κανω κ καλα. Εχει μερη που να σου προσφερουν μοναδικες εικονες και να μην ειναι τοσο τουριστικα;
1ον) πού αλλου στην Ασια εχεις παει;
2ον) τι ακριβως ψαχνεις;
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.587
Likes
4.167
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Βολιβία
1ον) πού αλλου στην Ασια εχεις παει;
2ον) τι ακριβως ψαχνεις;
Μπαλι, Καμποτζη, Σρι Λανκα, Βιετναμ (αφηνω εξω αραβικη χερσονησο, Τουρκια κτλ γιατι ειναι αλλη κατηγορια).
Δεν πολυτρελαινομαι για παραλιες (δεν με χαλανε απλα δεν αποτελουν πρωταρχικο κριτηριο επιλογης). Τα πολιτιστικα σε συνδυασμο με φυση (πεζοποριες) μου αρεσουν.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.916
Likes
10.040
Μπαλι, Καμποτζη, Σρι Λανκα, Βιετναμ (αφηνω εξω αραβικη χερσονησο, Τουρκια κτλ γιατι ειναι αλλη κατηγορια).
Δεν πολυτρελαινομαι για παραλιες (δεν με χαλανε απλα δεν αποτελουν πρωταρχικο κριτηριο επιλογης). Τα πολιτιστικα σε συνδυασμο με φυση (πεζοποριες) μου αρεσουν.
Μετα απο αυτα που εχεις παει και δεδομενου οτι δεν πολυτρελαινεσαι για παραλιες, δεν νομιζω οτι η Ταυλανδη θα σε ενθουσιασει.
 

GTS

Member
Μηνύματα
7.015
Likes
20.220
Αν τα νησιά δεν είναι ο σκοπός, τότε Μπανγκόκ και τα βόρεια της χώρας έχουν ψωμί.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.539
Μηνύματα
900.233
Μέλη
39.274
Νεότερο μέλος
sergia35

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom