Οφ τοπικ

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.003
Likes
2.122
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Θυμαστε οι παλιοι ενα τραγουδι της Αλεξιας το ''ασπρο,μαυρο, ονειρα κανω πως θα σε ξαναδω''?
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
"ερωτας ειναι θαρρω.. λαλαλα.."
Ερωτας ΗΤΑΝ ... αλλα αυτο το εχω ακουσει να το λενε και μπροστα στη μουρη μου , χωρις να σκεφτονται οτι προσβαλλουν τον συνοδο μου ..
 

piccolo_mondo

Member
Μηνύματα
874
Likes
895
Ερωτας ΗΤΑΝ ... αλλα αυτο το εχω ακουσει να το λενε και μπροστα στη μουρη μου , χωρις να σκεφτονται οτι προσβαλλουν τον συνοδο μου ..
οοοοοοοοοχι! απαραδεκτοι! ελπιζω τουλαχιστον εκεινος να μην καταλαβαινε καλα ελληνικα κ να μην ενοχληθηκε..
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
οοοοοοοοοχι! απαραδεκτοι! ελπιζω τουλαχιστον εκεινος να μην καταλαβαινε καλα ελληνικα κ να μην ενοχληθηκε..
Πιο Ελληνας και απο σενα και απο μενα... Απλα εμεινε λιγο παραπανω στο φουρνο και καηκε!
 

piccolo_mondo

Member
Μηνύματα
874
Likes
895
Γεννημενος Ελλαδα ..τι μπερδευτηκες??
Ναι αλλα καποιο εξωτικο - αλλοδαπο γονιδιο θα εχει (εξ'ου κ το χρωμα του δερματος).. αρα δεν ειναι πιο ελληνας κ απο εσενα κ απο μενα.. Ετσι λοιπον μπερδευτηκα!
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
ρε με φαγατε!! και το καναμε και ον τοπικ!
Αλλοδαπος , με σκουροχρωμα γονιδια , γεννημενος Ελλαδα και μεγαλωμενος με την ελληνικη νοοτροπια (εκει μας τα χαλαγε)
ελα αντε αλλαγη θεματος , αρκετα ξεφτυλιστηκαμε
 

piccolo_mondo

Member
Μηνύματα
874
Likes
895
ρε με φαγατε!! και το καναμε και ον τοπικ!
Αλλοδαπος , με σκουροχρωμα γονιδια , γεννημενος Ελλαδα και μεγαλωμενος με την ελληνικη νοοτροπια (εκει μας τα χαλαγε)
ελα αντε αλλαγη θεματος , αρκετα ξεφτυλιστηκαμε
οχι οχι, δεν ξεφτυλιστηκαμε ακομα.. ισως αν αναφερομασταν κ στα υπολοιπα χαρακτηριστικα των σκουροχρωμων.. ειδες υπαρχει κ πιο κατω.. εχει τρυπα ο πατος τελικα!! :clap:
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.974
Likes
15.537
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
οχι οχι, δεν ξεφτυλιστηκαμε ακομα.. ισως αν αναφερομασταν κ στα υπολοιπα χαρακτηριστικα των σκουροχρωμων.. ειδες υπαρχει κ πιο κατω.. εχει τρυπα ο πατος τελικα!! :clap:
:clap::clap: Λεβεντογέννα Μάμα Άφρικα :clap::clap:
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.003
Likes
2.122
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
οχι οχι, δεν ξεφτυλιστηκαμε ακομα.. ισως αν αναφερομασταν κ στα υπολοιπα χαρακτηριστικα των σκουροχρωμων.. ειδες υπαρχει κ πιο κατω.. εχει τρυπα ο πατος τελικα!! :clap:
Αντε λοιπον,παμε και παρακατω!
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.544
Μηνύματα
899.781
Μέλη
39.259
Νεότερο μέλος
diona

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom