Ηνωμένο Βασίλειο Οδηγός: Λονδίνο

alexstef2

Member
Μηνύματα
307
Likes
170
Καλημέρα. Μπορείτε να μου προτείνετε κάποια καταστήματα στο Λονδίνο με φτηνά αθλητικά - μπλούζες ομάδων κ.λπ.- για να μη ξετιναχτώ από τα δώρα για τα πιτσιρίκια? Κάτι είχα δει στα forum, αλλά μου είναι αδύνατο να το βρω! Ευχαριστώ πολύ!
SportsDirect.com - Trainers, Football Boots, Football Shirts, Running Shoes
 
Μηνύματα
607
Likes
115
Επόμενο Ταξίδι
βορεια ιταλια- ελβετια
Ταξίδι-Όνειρο
ιαπωνια
Καλημέρα. Μπορείτε να μου προτείνετε κάποια καταστήματα στο Λονδίνο με φτηνά αθλητικά - μπλούζες ομάδων κ.λπ.- για να μη ξετιναχτώ από τα δώρα για τα πιτσιρίκια? Κάτι είχα δει στα forum, αλλά μου είναι αδύνατο να το βρω! Ευχαριστώ πολύ!
Εξαόροφο κτίριο πώλησης αθλητικών ειδών στο Picadilly Circus, αν δεν το βρεις μετά βεβαιότητας θα πέσεις κατά λάθος πάνω του. Ότι έχει να κάνει με τον αθλητισμό θα το βρεις εκεί. Τιμές εξαιρετικές.
 

alexandros1

Member
Μηνύματα
30
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
Paris?
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Εξαόροφο κτίριο πώλησης αθλητικών ειδών στο Picadilly Circus, αν δεν το βρεις μετά βεβαιότητας θα πέσεις κατά λάθος πάνω του. Ότι έχει να κάνει με τον αθλητισμό θα το βρεις εκεί. Τιμές εξαιρετικές.
Lillywhites λεγεται, απιστευτες τιμες (σχεδον τα παντα μιση τιμη σε σχεση με την ελλαδα), μεγαλη ποικιλια προιοντων, αξιζει να πας για αθλητικα 100%
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.188
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Γενικα τα αθλητικα στο Λονδινο ειναι σε πολυ καλυτερες τιμες απο Ελλαδα.
Να μην ξεχασεις να παρεις ρουχα με το σημα των Ολυμπιακων Αγωνων του 2012:D
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.500
Γενικα τα αθλητικα στο Λονδινο ειναι σε πολυ καλυτερες τιμες απο Ελλαδα.
Να μην ξεχασεις να παρεις ρουχα με το σημα των Ολυμπιακων Αγωνων του 2012:D
Τα οποία ρούχα με το σημα είναι εκ του πανακρίβου όμως
Κατα τα άλλα sportdirect kai Lillywhite που ανεφεραν οι απο πάνω
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.188
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Τα οποία ρούχα με το σημα είναι εκ του πανακρίβου όμως
Κατα τα άλλα sportdirect kai Lillywhite που ανεφεραν οι απο πάνω
Οχι Χρηστο, δεν ειναι πανακριβα. Υπαρχουν και ακριβα (παλι απο Ελλαδα φθηνοτερα), αλλα ειναι σε σχετικα καλες τιμες τα περισσοτερα.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.188
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Γενικα τα αθλητικα στο Λονδινο ειναι σε πολυ καλυτερες τιμες απο Ελλαδα.
Να μην ξεχασεις να παρεις ρουχα με το σημα των Ολυμπιακων Αγωνων του 2012:D
Τι το μελεταγα; Μολις πηρα μια ζακετα του επισημου σπονσορα των OA (adidas).
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Ενδιαφερομαι για φτηνα ρουχα.... εχω συγκρατησει αυτα τα μαγαζια:
-Το μαγαζι της Νike στην Oxford
-Sportdirect
-Selfridges
-Primark
-Marks n' Spencer
-Lillywhite

Καλα ειναι; Ολα αυτα εχουν και αντρικα ρουχα; Ισως σας φανουν πολλα αλλα ακριβως επειδη δε θελω να σπαταλησω πολυ χρονο στα μαγαζια δε θελω να μπαινω μεσα σε οποιο βλεπω. Θελω να μπω σε δυο τρια μαγαζια και να βρω ποικιλια και καλες τιμες.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.188
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Nike: Δεν εχει μεγαλες διαφορες στις τιμες απο την Ελλαδα.

Sportsdirect και Lillywhites: Προκειται για την ιδια αλυσιδα. Παρ' ολ' αυτα εχω την εντυπωση πως στα Lillywhites βρισκεις λιγο καλυτερες τιμες. Αξιζουν να πας.

Selfridges: Ακριβο. Δεν αξιζει να χανεις το χρονο σου, εκτος κι αν θελεις να παρεις το κιτρινο σακουλακι να κανεις τη φιγουρα σου.

Primark: Ποιοτητα αναλογη με τις τιμες τους. Χαμηλες τιμες, χαμηλη ποιοτητα. Επισης η συνηθης πολυκοσμια του δυσκολευει τις αγορες.

Marks & Spencer: Αν θες να πιεις νερο, να φας κατι προχειρο ή να παρεις 2-3 πραγματα αναγκης (π.χ. οδοντοκρεμα), μπορεις να πας. Για ρουχα δεν...

Αντρικα εχουν ολα ναι...
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Ευχαριστω παρα πολυ! Κραταω Lillywhite, Sportdirect και Primark. Η ποιοτητα δε με απασχολει παρα πολυ. Ετσι κι αλλιως ακριβα, φτηνα, καλης ή κακης ποιοτητας τα βαριεμαι ολα γρηγορα. Κι απο ελλαδα ας ειναι καλα τα H&M, Zara, Pull and Bear και ολα αυτα....
Ουσιαστικα ψαχνω για νεανικα μοδατα ρουχα σε χαμηλες τιμες.
Καποιο αλλο ισως που να αξιζει;
 

taver

Member
Μηνύματα
12.598
Likes
29.750
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Λύστε μου μια απορία: Στην Ελλάδα δεν έχει φτηνά μαγαζιά (ειδικά αυτή την εποχή) και πρέπει να σπαταλάτε από τον ελάχιστο χρόνο που έχετε σε ένα ταξίδι για να ψωνίσετε πράγματα όπως ρούχα από αλυσίδες, τα οποία μάλιστα είναι τα ίδια σε όλο τον κόσμο?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.539
Μηνύματα
899.635
Μέλη
39.255
Νεότερο μέλος
Katerina Arno

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom