Ηνωμένο Βασίλειο Οδηγός: Λονδίνο

mariap.

Member
Μηνύματα
110
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ΛΟΝΔΙΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
καλησπέρα
θα ταξιδέψω στο λονδίνο τον αύγουστο,κοιτώντας λοιπόν για ξενοδοχεία βρήκα ένα holiday inn σε πολύ καλή τιμή απ το yeego.com
συγκεκριμένα το ξενοδοχείο είναι το express by holiday inn london southwark hotel, να κάποιος έχει μείνει ας πει εντυπώσεις...
επίσης ήθελα να ρωτήσω αν το yeego.com έιναι αξιόπιστο και πως μπορεί κάποιος να κλείσει απο εκεί, πχ χρειάζεται οπωσδήποτε πιστωτική; και τα χρήματα τα παίρνει αμέσως;
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Μπορεις να δεις πολλες κριτικες εδω Booking.com: ξενοδοχείο Express By Holiday Inn Southwark, Λονδίνο, Ηνωμένο Βασίλειο - 78 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!

Για την ιστοσελιδα που ρωτας δε γνωριζω αλλα φυσικα μπορεις να τα διαβασεις αυτα στους ορους κρατησης, λογικα θα αναφερονται.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.188
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
1) Τα express by holiday inn ειναι κατωτερου επιπεδου απο τα holiday inn
2) Η περιοχη αν και ειναι ωραια για βολτες κλπ, δεν τη θεωρω πολυ βολικηγια διαμονη, ιδιως για καποιον που πηγαινει πρωτη φορα. Οχι πως ειναι χαλια.
3) Η yeego.com ειναι αξιοπιστη, μπορεις να κλεισεις με ο,τι καρτα θελεις (πιστωτικη, χρεωστικη, προπληρωμενη κλπ) και η χρεωση γινεται ειτε αμεσως, ειτε 2 εβδομαδες μετα την κρατηση (εσυ επιλεγεις).
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.188
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
ευχαριστω βρε τριπακια το ηξερα οτι μπορω να βασιζομαι σε σενα!:hug:
 

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
3) Η yeego.com ειναι αξιοπιστη, μπορεις να κλεισεις με ο,τι καρτα θελεις (πιστωτικη, χρεωστικη, προπληρωμενη κλπ) και η χρεωση γινεται ειτε αμεσως, ειτε 2 εβδομαδες μετα την κρατηση (εσυ επιλεγεις).

μήπως εννοείς 2 εβδομάδες πριν την άφιξη στο ξενοδοχείο??
εμένα και στις 2 περιπτώσεις που το χρησιμοποίησα,πήραν τα χρήματα 15 μέρες πριν την ημερομηνία άφιξής μου στο ξενοδοχείο..και τη κράτηση την είχα κάνει μήνες πριν.
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.707
Τα εχω ξεχασει λιγο, ο Μπραιαν Φερι των Ροξυ Μιουσικ? καλοι ειναι και αυτοι!
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.188
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
μήπως εννοείς 2 εβδομάδες πριν την άφιξη στο ξενοδοχείο??
εμένα και στις 2 περιπτώσεις που το χρησιμοποίησα,πήραν τα χρήματα 15 μέρες πριν την ημερομηνία άφιξής μου στο ξενοδοχείο..και τη κράτηση την είχα κάνει μήνες πριν.
Ετσι ακριβως εχεις δικιο... δικο μου λαθος.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.541
Μηνύματα
899.713
Μέλη
39.257
Νεότερο μέλος
kateanderson

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom