Ηνωμένο Βασίλειο Οδηγός: Λονδίνο

Sebastiengr

Member
Μηνύματα
73
Likes
2
Όχι ντάξει, δεν είμαι και τέτοιος τύπος.. Απλά εκείνη δεν ήταν καθόλου του προγράμματος. Εγώ πχ της έλεγα την Τετάρτη, "αγάπη μου θέλεις να πάμε το Σάββατο το βράδυ πχ στο Candy Bar?" και δεν ήθελε να το προγραμματίσουμε...κάπως έτσι...τεσπα..
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.901
Likes
9.986
Σου εύχομαι να βρείς κάποια που θα ταιριάζετε περισσότερο... να είναι και γηπεδική!!!!!!!! :)
 

Sebastiengr

Member
Μηνύματα
73
Likes
2
Ντάξει, και γήπεδο να μη θέλει να πηγαίνει η γυναίκα δε μας πειράζει!! Αρκεί να υπάρχουν τα βασικά, επικοινωνία κλπ..
Ελα Vario, πάρε το φίλο σου ή καμιά φίλη σου κι έλα Λονδίνο...Και όποιος άλλος θέλει, να μου κάνετε παρέα!! :p
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Εμ βέβαια... άμα της έλεγες 09.00-09.10 πρωϊνό, 10.00-12.00 μπάνιο στη θάλασσα, στις 12.00 5λεπτο διάλειμμα για ανανέωση αντιηλιακού, 12.05-12.25 κατανάλωση φραπέ, 12.30 μεσημεριανή κατάκλιση... και πάει λέγοντας... είχε τα δίκια της η κοπέλα... :bleh::haha: Πλάκα κάνω, ε!!!! :)
:haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha:
Ki εγω τον ειχα στη τρεχαλα και στο προγραμμα! Αντεξε ομως. ;) Και σιγουρα οι διακοπες το καλοκαιρι δεν εχουν τετοια προγραματα.... ειναι πιο cool :cool:
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.901
Likes
9.986
Ντάξει, και γήπεδο να μη θέλει να πηγαίνει η γυναίκα δε μας πειράζει!! Αρκεί να υπάρχουν τα βασικά, επικοινωνία κλπ..
Ελα Vario, πάρε το φίλο σου ή καμιά φίλη σου κι έλα Λονδίνο...Και όποιος άλλος θέλει, να μου κάνετε παρέα!! :p
Α πολύ ωραία θα είναι... Θα πάμε όλοι μαζί στο γήπεδο, εσύ η παρέα σου, εγώ, ο άντρας μου και τα 2 μωρά μας!!! Τρελό κέφι!!! :haha::haha:
 

Sebastiengr

Member
Μηνύματα
73
Likes
2
Γιατί όχι?? Θα πάρουμε και στα μωράκια εμφανισούλες της Φούλαμ!! (να σου ζήσουν και να τα δεις όπως επιθυμείς!!)
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.901
Likes
9.986
Σε ευχαριστώ πολύ!!! :D
Αν μοιάσουν στη μάνα τους που έκανε οντισιόν για να ντύνεται "Πανάθας" αλλά τελικά η συνείδησή της δεν της επέτρεψε τέτοια προδοσία στο Γαύρο, και Φούλαμ και απ' όλα θα φορέσουν!!!
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
δεν ξερω αν ειμαι οφ τοπικ , αλλα παιρνω ως αφορμη ενα εξαιρετικο αφιερωμα που παρακολουθω αυτη τη στιγμη για τα καλυτερα συγκροτηματα της Βρεττανικης σκηνης
Απο που να ξεκινησω απο Beatles, Smiths, Depeche Mode, Massive Attack, Radiohead, Blur, Oasis(αυτους δεν τους πολυγουσταρω), Roxy music, The Clash... και τοσοι τοσοι αλλοι....
God save the Queen , mates !
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Εγω EIMAI Οφ τοπικ
Δωσε καναλι.God bless Depeche Mode!!!
 

ZephX

Member
Μηνύματα
401
Likes
198
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Azerbaijan/Bhutan
Ο ZephX ειναι κατοικος. Ρε ποσα δινεις το μηνα για νοικι;
Στη περιοχή μου τα φτηνότερα flatshare ξεκινούν στις 750£ το μήνα και ανεβαίνουν όσο ανεβαίνει και η ποιότητα και τα 1BR στα 1300-1400 στο απολύτως ελάχιστο.

Μένω σε πολύ καλό flatshare αλλά αυτό κυρίως γιατί όταν ήρθα δεν είχα credit history στην Αγγλία όποτε και δεν μπορούσα να νοικιάσω μόνος μου στις περιοχές που ήθελα. Μετά συνήθισα οπότε εδώ μέχρι να μετακομίσω κοντά στο Canary Wharf.
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Το είχαμε ξεχάσει... βρεθήκαμε σήμερα στο Σόχο με φίλους, άφραγκοι κουρασμένοι και πεινασμένοι, και το ξαναθυμηθήκαμε.. Falafel, πίτα, dressing, σαλάτες, πατάτες.. best αξιοπρεπής επιλογή για φτηνό και πρόχειρο φαγητό.. γιατί είπαμε, Λονδίνο είναι αυτό, έχει κάτι για όλους...

www.maozusa.com |
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.541
Μηνύματα
899.711
Μέλη
39.256
Νεότερο μέλος
ntan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom