Ηνωμένο Βασίλειο Λονδινο: Bottom 10+1 by tripakias

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ευχαριστουμε για τη λιστα .
Περι της ΝΥ δεν θα σχολιασω καν:haha: ουτε τον κυριο καναλιωτη ,ουτε την αφεντια σας κυριε Λορδινακια μου.
Ο δευτερος αστερισκος του Νο 1 ητο απολαυστικοτατος !!!
Γιατι εχουν κολλημα πολλοι με το Ματι ?Τι κακο εχει?(σημειωση :εγω το ματι δεν το εχω προλαβει)
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Βαλε λοιπον και συ αστερισκο *: ανοδος στο ματι μετα σκορδοπλεξουδας.Πως πας Χαβαη και σου περνανε τη λουλουδογιρλαντα .. ε..μαζι με τα εισητηρια για το ματι θα σου δινουν και σκορδογιρλαντα.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.356
Likes
5.205
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Θα συμφωνήσω με τον tripakias για το tube... δεν είναι πάντα όσο συνωστισμένο λέγεται... πήρα tube μετά την απογευματινή άφιξη της ΟΑ και υπήρχαν όχι μόνο ελάχιστοι όρθιοι αλλά και θέσεις άδειες μέχρι το Green Park που κατέβηκα...
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Βαζω τωρα χαρτη του Λονδινου να τον μελετησω .Αναφερετε τοσες γειτονιες που πρεπει να προσανατολιστω.
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.817
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Βαζω τωρα χαρτη του Λονδινου να τον μελετησω .Αναφερετε τοσες γειτονιες που πρεπει να προσανατολιστω.
Το Green Park για το Λονδίνο είναι ό,τι η Danforth για το Τορόντο (σε φώτισα τώρα, ε; :haha: )
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.187
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί

Zeta

Member
Μηνύματα
470
Likes
121
Πολύ καλή η λίστα tripakias και σε ευχαριστούμε πολύ!!!
Ευτυχώς όταν πήγα για πρώτη φορά δεν έκανα τίποτα από όσα αναφέρεις. Κι αυτό όχι γιατί το είχα ψάξει και πολύ αλλά γιατί βαριέμαι πολύ όλα αυτά τα must.
Προτιμώ να κινούμαι ελεύθερα ανάλογα με τη διάθεσή μου κάθε φορά και πάω όπου με βγάλει ο δρόμος. Αποτέλεσμα, να έχω ακολουθήσει πολλές από τις εναλλακτικές προτάσεις σου!
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.187
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Αποτέλεσμα, να έχω ακολουθήσει πολλές από τις εναλλακτικές προτάσεις σου!
Δεν πιστευω να ειναι ενας εμμεσος τροπος να πεις στους γονεις σου οτι θα παντρευτεις Κινεζο;
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Το Green Park για το Λονδίνο είναι ό,τι η Danforth για το Τορόντο (σε φώτισα τώρα, ε; :haha: )
Α, εχεις πολλα κενα... βγαλε εισιτηρια για Λονδινο ASAP.
Δεν σας εκανα καθολου πλακα κυριοι.Μελετησα σημερα the 32 boroughs αλλα πελαγωσα .Εχω και ερωτησεις στο θεμα "προχωρημενοι"
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.530
Μηνύματα
899.340
Μέλη
39.248
Νεότερο μέλος
Georgetsn

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom