Κινηματογραφική κουβέντα....

the Lycan

Member
Μηνύματα
215
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
Βοστώνη...10 και σήμερα..
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτία
απόψε θα δω flamenco με τον joaquin cortez!!!!!
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.354
Likes
1.737
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Από τις ταινίες της περσινής σεζόν πιστεύω ότι ήταν από τις καλύτερες.
Η ερμηνεία του Χαβιέ Μπαρδέμ άψογη!συγκλονιστική!,

αλλά βέβαια σεναριακά είναι μιά"ψυχοπλακωτική"πολύ βαρειά ταινία(αν εννοείς αυτό),ειδικά γιά Βαρκελωνόπληκτους αν δούνε αυτό το έργο ίσως μετά αναθεωρήσουν τον έρωτα τους για την πόλη:haha:,
ευκαιρία να γνωρίσουν μέσα από το έργο και την άλλη πλευρά της γοητευτικής αυτής πόλης.
εμενα μου αρεσε, του αντρα μου οχι και τοσο....
Το θεμα ειναι οτι δεν εχουμε παει ακομα Βαρκελωνη και προβληματιστηκα λιγο ... Την ειχα αλλιως την πολη αυτη....

:rolleyes:
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.354
Likes
1.737
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Παντως ειδα εχετε προτεινει πολυ ωραιες ταινιες.... Και όλες με πολυ ωραια μερη!
 
Μηνύματα
2.509
Likes
3.269
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
εμενα μου αρεσε, του αντρα μου οχι και τοσο....
Το θεμα ειναι οτι δεν εχουμε παει ακομα Βαρκελωνη και προβληματιστηκα λιγο ... Την ειχα αλλιως την πολη αυτη....

:rolleyes:
Να πάτε να πάτε,είναι μιά πολύ ωραία πόλη,το έργο απλά διαδραματίζεται σε υποβ αθμισμένες και περιθωριακές συνοικίες ίσως και σε υπερβολικό βαθμό (που άλλωστε υπάρχουν παντού σε κάθε πόλη λίγο πολύ)δίνοντας έμφαση μόνο σ ότι έχει να κάνει με τον υπόκοσμο.
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.647
Likes
10.175
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Love and drugs με Jake Gyllenhaal και Anne Hathaway και Remember the Titans με εκπληκτικο denzel washington για σημερα ...
 

the Lycan

Member
Μηνύματα
215
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
Βοστώνη...10 και σήμερα..
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτία
london blvd ! ο colin είναι έρωτας τρελός!!!!!
:love2:
 

renata

Member
Μηνύματα
5.544
Likes
1.963
Επόμενο Ταξίδι
μαλαισία
The Avengers!

Χθες κυκλοφόρησε το επίσημο trailer της ταινίας "The Avengers"... Είναι η ταινία με τους περισσότερους σούπερ ήρωες! Το φιλμ The Avengers βασισμένο στο κόμικς της Marvell έχει να επιδείξει ένα πλούσιο καστ – μεταξύ τους οι Robert Downey Jr, Scarlett Johansson, Samuel L Jackson, Jeremy Renner, Chris Evans – αλλά και απίστευτη....
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Αυτη τη στιγμη παρακολουθω την ταινια αραβοισραηλινης παραγωγης με τιτλο
AJAMI στην ΝΕΤ
Εχω ενθουσιαστει!!!!Προκειται να 5 ιστοριες διαφορετικες , σε μια γειτονια της Γιαφας που λεγεται Ατζαμι.
Οι πρωταγωνιστες δεν ειναι επαγγελματιες ηθοποιοι, οι διαλογοι σε καθε ιστορια ειναι σε διαφορετικη γλωσσα.
Πραγματικα αξιζει να το δειτε!
 

the Lycan

Member
Μηνύματα
215
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
Βοστώνη...10 και σήμερα..
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτία
έχει iron man στον ΑΝΤ1!!!!!! πολύ κομμάτι αυτός ο Robert!!! μήπως ήρθε ώρα για καινούργιο άβαταρ κυρία Vario?????
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.535
Μηνύματα
899.555
Μέλη
39.254
Νεότερο μέλος
Kor75

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom