Ζαγοροχωρια

Camelia

Member
Μηνύματα
38
Likes
13
Τη διάβασα χθες! ☺ Απ ότι εχω καταλάβει 1-2 μαγαζιά έχει όλα κι όλα ; Το Μονοδέντρι έχει πιο πολύ ζωή από τους Κήπους ;
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.906
Likes
10.013
Πιο πολλη κινηση, μεσοβδομαδα, θα βρεις στο Παπιγκο.
Η φουλ νεκρα ηταν σε Τσεπελοβο, Καπεσοβο: ολα κλειστα.
 

Marinetta

Member
Μηνύματα
351
Likes
2.363
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
Όπου είχα πάει ήταν ανοιχτά , αλλά όχι μετά τις 9μ.μ. 😂
Κήποι τελείως νέκρα, Τσεπέλοβο πανέμορφο και θεωρώ καλή τοποθεσία να μείνεις αλλά επίσης κάθε μέρα στην ταβέρνα εμείς ήμασταν οι πελάτες. Εγώ μάλλον στην Αρίστη θα έμενα να πήγαινα και προς Κόνιτσα καμιά μέρα.
 

apos

Member
Μηνύματα
203
Likes
545
Θα σου πρότεινα να μείνεις στα Άνω Πεδινά μιας και είναι στη μέση τόσο για Αρίστη και Πάπιγκο αλλά και για τα υπόλοιπα χωριά στα ανατολικά. 4 ημέρες να είσαι Μονοδένδρι ή Πάπιγκο και να ανεβοκατεβαίνεις τις στροφές δεν είναι και ότι πιο ξεκούραστο στο τέλος της ημέρας..
 

wanderwoman

Member
Μηνύματα
73
Likes
179
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα
Τη διάβασα χθες! ☺ Απ ότι εχω καταλάβει 1-2 μαγαζιά έχει όλα κι όλα ; Το Μονοδέντρι έχει πιο πολύ ζωή από τους Κήπους ;
Ξεκάθαρα ναι. Κήπους μέναμε πέρσι φθινόπωρο,το βράδυ μόνο ένα καφενείο ήταν ανοιχτό,το μεσημέρι ήταν δύο ξέρω γω
Μονοδένδρι είχε παρα πολλά μαγαζιά , έρχονταν πούλμαν με κόσμο,είχε πολύ περισσότερη κίνηση.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.906
Likes
10.013
Θα σου πρότεινα να μείνεις στα Άνω Πεδινά μιας και είναι στη μέση τόσο για Αρίστη και Πάπιγκο αλλά και για τα υπόλοιπα χωριά στα ανατολικά. 4 ημέρες να είσαι Μονοδένδρι ή Πάπιγκο και να ανεβοκατεβαίνεις τις στροφές δεν είναι και ότι πιο ξεκούραστο στο τέλος της ημέρας..
Ομως τα Ανω Πεδινα ειναι απο τα πιο «αδιαφορα» χωρια του γκρουπ
 

apos

Member
Μηνύματα
203
Likes
545
Είναι αδιάφορο..
Από άποψη τοποθεσίας το πρότεινα, φαντάζομαι για να κοιμηθεί το βράδυ το θέλει το ξενοδοχείο.
Την υπόλοιπη ημέρα θα κάνει βόλτες στα χωριά.
 

Camelia

Member
Μηνύματα
38
Likes
13
Μάλλον προς Μονοδένδρι κλείνουμε ..
Θεωρείτε καλη περίοδο μέσα Οκτώβρη για να πάει κάποιος ; Η αλήθεια είναι ότι δεν θέλω να έχει καλοκαιρινό καιρό αλλά δυστυχώς η άδεια τότε θα είναι 🙄.
 

Marinetta

Member
Μηνύματα
351
Likes
2.363
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
Μάλλον προς Μονοδένδρι κλείνουμε ..
Θεωρείτε καλη περίοδο μέσα Οκτώβρη για να πάει κάποιος ; Η αλήθεια είναι ότι δεν θέλω να έχει καλοκαιρινό καιρό αλλά δυστυχώς η άδεια τότε θα είναι 🙄.
Τι καλοκαιρινό καιρό; Εμείς 15 Οκτώβρη που είχαμε πάει πριν 4 χρόνια είχε 6 βαθμούς τα βράδια!!!
 

Camelia

Member
Μηνύματα
38
Likes
13
😂 Από το στόμα σου και στου Θεού τ αυτί ! Σήμερα π.χ είδα ότι είχε 25 βαθμούς το μεσημέρι . Ας ελπίσουμε να δροσίσει μέχρι τότε!
Αν έχετε να μου προτείνετε μαγαζιά για φαγητό καφέ και μέρη στη φύση που αξίζει να δουμε καλοδεχούμενα ! ☺
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.783
Likes
17.789
😂 Από το στόμα σου και στου Θεού τ αυτί ! Σήμερα π.χ είδα ότι είχε 25 βαθμούς το μεσημέρι . Ας ελπίσουμε να δροσίσει μέχρι τότε!
Αν έχετε να μου προτείνετε μαγαζιά για φαγητό καφέ και μέρη στη φύση που αξίζει να δουμε καλοδεχούμενα ! ☺
Zακετα να παρεις.. ειναι σιγουρο οτι θα τη χρειαστεις τουλαχιστον πρωι και απογευμα ..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
900.020
Μέλη
39.266
Νεότερο μέλος
MariaChara

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom