Ζαγοροχωρια

Camelia

Member
Μηνύματα
36
Likes
13
Τη διάβασα χθες! ☺ Απ ότι εχω καταλάβει 1-2 μαγαζιά έχει όλα κι όλα ; Το Μονοδέντρι έχει πιο πολύ ζωή από τους Κήπους ;
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.875
Likes
9.886
Πιο πολλη κινηση, μεσοβδομαδα, θα βρεις στο Παπιγκο.
Η φουλ νεκρα ηταν σε Τσεπελοβο, Καπεσοβο: ολα κλειστα.
 

Marinetta

Member
Μηνύματα
350
Likes
2.363
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
Όπου είχα πάει ήταν ανοιχτά , αλλά όχι μετά τις 9μ.μ. 😂
Κήποι τελείως νέκρα, Τσεπέλοβο πανέμορφο και θεωρώ καλή τοποθεσία να μείνεις αλλά επίσης κάθε μέρα στην ταβέρνα εμείς ήμασταν οι πελάτες. Εγώ μάλλον στην Αρίστη θα έμενα να πήγαινα και προς Κόνιτσα καμιά μέρα.
 

apos

Member
Μηνύματα
203
Likes
544
Θα σου πρότεινα να μείνεις στα Άνω Πεδινά μιας και είναι στη μέση τόσο για Αρίστη και Πάπιγκο αλλά και για τα υπόλοιπα χωριά στα ανατολικά. 4 ημέρες να είσαι Μονοδένδρι ή Πάπιγκο και να ανεβοκατεβαίνεις τις στροφές δεν είναι και ότι πιο ξεκούραστο στο τέλος της ημέρας..
 

wanderwoman

Member
Μηνύματα
72
Likes
173
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα
Τη διάβασα χθες! ☺ Απ ότι εχω καταλάβει 1-2 μαγαζιά έχει όλα κι όλα ; Το Μονοδέντρι έχει πιο πολύ ζωή από τους Κήπους ;
Ξεκάθαρα ναι. Κήπους μέναμε πέρσι φθινόπωρο,το βράδυ μόνο ένα καφενείο ήταν ανοιχτό,το μεσημέρι ήταν δύο ξέρω γω
Μονοδένδρι είχε παρα πολλά μαγαζιά , έρχονταν πούλμαν με κόσμο,είχε πολύ περισσότερη κίνηση.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.875
Likes
9.886
Θα σου πρότεινα να μείνεις στα Άνω Πεδινά μιας και είναι στη μέση τόσο για Αρίστη και Πάπιγκο αλλά και για τα υπόλοιπα χωριά στα ανατολικά. 4 ημέρες να είσαι Μονοδένδρι ή Πάπιγκο και να ανεβοκατεβαίνεις τις στροφές δεν είναι και ότι πιο ξεκούραστο στο τέλος της ημέρας..
Ομως τα Ανω Πεδινα ειναι απο τα πιο «αδιαφορα» χωρια του γκρουπ
 

apos

Member
Μηνύματα
203
Likes
544
Είναι αδιάφορο..
Από άποψη τοποθεσίας το πρότεινα, φαντάζομαι για να κοιμηθεί το βράδυ το θέλει το ξενοδοχείο.
Την υπόλοιπη ημέρα θα κάνει βόλτες στα χωριά.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.530
Μηνύματα
899.202
Μέλη
39.245
Νεότερο μέλος
PachaMama

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom