Ερωτησεις για Ρωμη

Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Booking.com: Locanda Del Fante, Ρώμη, Ιταλία - 35 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα! την γνωμη σας θα ηθελα για αυτο το ξενοδοχειο.καμια αλλη προταση στα ιδια χρηματα βια βενετο,σπανια
Αν σου αρεσουν τα ψωνια ειναι μια χαρα.... Και η τιμη ειναι συμπαθητικη για Ρωμη κεντρο
 

dark knight

Member
Μηνύματα
13
Likes
3
ειναι το πρωτο ταξιδι εξωτερικο που κανω και θελω να μεινω οσο πιο κοντα στο κεντρο γινεται και οχι κοντα στο σταθμο τερμινι που δεν εχω ακουσει και τοσο καλα λογια για την τοποθεσια
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.472
Likes
9.434
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
dark knight said:
καθε παρασκευη για το μηνα οκτωμβρη το κολοσαιο night opening.εχει κανεις εμπειρια?να το προτιμησω?
παρασκευη?που το ειδες? το επισημο λεει μονο ως 6/10 πεμπτη κ σαββατο. δηλ μονο 2 μερες τον οκτωβριο.
http://www.beniculturali.it/mibac/e...municati/visualizza_asset.html_215428324.html
 

ggonholidays

Member
Μηνύματα
585
Likes
1.167
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Γκαλαπάγκος
Το Βατικανό είναι όντως ανοικτό κάθε Παρασκευή τους καλοκαιρινούς μήνες. Ήμουν εκεί στις 14/09 και έκλεισα εισιτήρια για τις 8 μμ. Είχα πάρει εισιτήρια από ιντερνέτ αλλά δεν είχε καθόλου ουρά. Στις αίθουσες υπήρχε πάρα πολλής κόσμος αλλά φαντάζομαι θα ήταν καλύτερα από μέρα.

Πάντως αν θα πας βράδυ φρόντισε να είσαι όσο γίνεται πιο ξεκούραστος. Είναι ένα πολύ μεγάλο μουσείο με πολύ ενδιαφέρον.
 
Last edited by a moderator:

dark knight

Member
Μηνύματα
13
Likes
3
απλα πεταω 16.10 για ρωμη και μπορω να μπω βατικανο μεχρι τις 21.00 οποτε δεν βλεπω να προλαβαινω.εκτος αν παιζει κατι με την διαφορα ωρας των 2 χωρων και προλαβω
 

dark knight

Member
Μηνύματα
13
Likes
3
οποτε αν φυγει η πτηση στην ωρα της θα φτασω κατα τις 5 ωρα Ιταλιας.οποτε θα εχω 4 ωρες για να βρω -τακτοποιηθω στο ξενοδοχειο και να παω στο βατικανο στις 9.προλαβαινω -δεν προλαβαινω
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.539
Μηνύματα
900.003
Μέλη
39.267
Νεότερο μέλος
Simmons Robert

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom