Aegean Airlines Ερωτήσεις για Aegean

North66

Member
Μηνύματα
4.355
Likes
5.200
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Τελικά ανέβηκαν οι πτήσεις Πάσχα '25 όπως γράφτηκε σε διπλανό θέμα ή αγνοούνται;
 

Porfyria

Member
Μηνύματα
107
Likes
198
Επόμενο Ταξίδι
Ελβετία
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Περού
Πρώτη φορά μετά από δεκαετίες, θα ταξιδέψω Πάσχα. Να βγάλω τα εισιτήρια ήδη ή να περιμένω να βγει κάποια προσφορά τους προσεχείς μήνες;
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.504
Likes
9.629
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Δεν βρήκα άλλη αναφορά κάπου και ήθελα να ρωτήσω, αν έχει καταφέρει, γιατί εγώ δεν κατάφερα μετα από τρεις απόπειρες, κάποιος να αγοράσει από το Shop in clouds. Το μόνο που κατάφερα να δεσμεύσω 450 ευρώ στην κάρτα μου 😡 από τις τρεις επαναλήψεις 😡 και η παραγγελία να μην έχει περάσει.
 

Maryjoy

Member
Μηνύματα
26
Likes
77
Δεν βρήκα άλλη αναφορά κάπου και ήθελα να ρωτήσω, αν έχει καταφέρει, γιατί εγώ δεν κατάφερα μετα από τρεις απόπειρες, κάποιος να αγοράσει από το Shop in clouds. Το μόνο που κατάφερα να δεσμεύσω 450 ευρώ στην κάρτα μου 😡 από τις τρεις επαναλήψεις 😡 και η παραγγελία να μην έχει περάσει.
Δεν τα καταφερα ουτε κι εγω σε καμια απο τις δυο πτησεις του Ιουλιου, μαλιστα δεν καταφερα καν να φτασω στο σημειο να χρεωσω γιατι δεν εβρισκε τις πτησεις μου
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.504
Likes
9.629
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Με μέχρι 30% έκπτωση στο 3ο προϊόν..,..κάποια φάβα έχει ο λάκκος...🧐
 

Porfyria

Member
Μηνύματα
107
Likes
198
Επόμενο Ταξίδι
Ελβετία
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Περού
Ξέχασέ το. Είχα χάσει πολύ χρόνο κάποιους μήνες πριν που είχε προσφορά για να αγοράσω κάποια προϊόντα και ποτέ δεν δούλευε. Τελικά τηλεφώνησα στην Aegean και μου είπαν ότι το Shop in Clouds δεν λειτουργεί!
 

Alex0077

Member
Μηνύματα
243
Likes
121
Εγώ πάντως μια χαρά κατάφερα να αγοράσω από το shop in the clouds. Έκανα μάλιστα 3 παραγγελίες με την τελευταία την Παρασκευή. Καθυστερούσε λίγο αλλά αν έχεις υπομονή φορτώνει
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.504
Likes
9.629
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Δεν βρήκα άλλη αναφορά κάπου και ήθελα να ρωτήσω, αν έχει καταφέρει, γιατί εγώ δεν κατάφερα μετα από τρεις απόπειρες, κάποιος να αγοράσει από το Shop in clouds. Το μόνο που κατάφερα να δεσμεύσω 450 ευρώ στην κάρτα μου 😡 από τις τρεις επαναλήψεις 😡 και η παραγγελία να μην έχει περάσει.
Τελικά και μετά από ακόμα μια προσπάθεια σήμερα το πρωί και πάντα με πιστωτική της Eurobannk και αφού ήμουν στο messenger με την Aegean, προσπάθεια με κάρτα της Πειραιώς και πέρασε. Τώρα άντε να βρεις άκρη με τα 600 ευρώ που είναι σε δεσμεύσεις 4 συναλλαγών.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.434
Likes
21.560
Επόμενο Ταξίδι
Βοσνία-Ερζεγοβίνη, Σερβία
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Τελικά και μετά από ακόμα μια προσπάθεια σήμερα το πρωί και πάντα με πιστωτική της Eurobannk και αφού ήμουν στο messenger με την Aegean, προσπάθεια με κάρτα της Πειραιώς και πέρασε. Τώρα άντε να βρεις άκρη με τα 600 ευρώ που είναι σε δεσμεύσεις 4 συναλλαγών.
Αν οι συναλλαγές με τη πιστωτική δεν πραγματοποιήθηκαν ώστε να αγοράσεις κάποιο προϊόν, τότε τα δεσμευμένα ποσά είτε θα εξαφανιστούν σε λίγες μέρες χωρίς να κάνεις κάτι (ανάλογα με τη τράπεζα, εγώ θα περίμενα μία βδομάδα το πολύ), είτε θα πάρεις στη τράπεζα να στα αποδεσμεύσουν.
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.504
Likes
9.629
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Αν οι συναλλαγές με τη πιστωτική δεν πραγματοποιήθηκαν ώστε να αγοράσεις κάποιο προϊόν, τότε τα δεσμευμένα ποσά είτε θα εξαφανιστούν σε λίγες μέρες χωρίς να κάνεις κάτι (ανάλογα με τη τράπεζα, εγώ θα περίμενα μία βδομάδα το πολύ), είτε θα πάρεις στη τράπεζα να στα αποδεσμεύσουν.
😡 Άσε με γιατί μόλις είδα ότι οι τρεις απόπειρες της Παρασκευής πέρασαν κανονικά στην Eurobannk....... Με βλέπω με 4 σακούλες πραμάτεια.... Εν τω μεταξύ είμαι στο τσατ του messenger εδώ και μία ώρα και δεν απαντά κανείς 😡
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.518
Μηνύματα
898.832
Μέλη
39.239
Νεότερο μέλος
Rosywillrose

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom